اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطور بازار یک محصول را شناسایی کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطور بازار یک محصول را شناسایی کنم

سلام دوستان
    وقت بخیر
    یک سری ایده های کوچک ولی به نظر خودم کاربردی مد نظر دارم حالا برخی از اونها نمونه تولید شده قبلی ندارد یا برخی دیگر نمونه مشابه در بازار عرضه شده و وجود داره می خواستم بدونم اگر به مرحله اجرا و تولید برسونم چطور میتوانم بازار فروش انرا شناسایی کنم که آیا بازار فروش مناسبی را خواهد داشت یا خیر دوستانی که تو بازار هستند یا تجربه ای در این خصوص دارند ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : چطور بازار یک محصول را شناسایی کنم

نوشته اصلی توسط jahromy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    یک سری ایده های کوچک ولی به نظر خودم کاربردی مد نظر دارم حالا برخی از اونها نمونه تولید شده قبلی ندارد یا برخی دیگر نمونه مشابه در بازار عرضه شده و وجود داره می خواستم بدونم اگر به مرحله اجرا و تولید برسونم چطور میتوانم بازار فروش انرا شناسایی کنم که آیا بازار فروش مناسبی را خواهد داشت یا خیر دوستانی که تو بازار هستند یا تجربه ای در این خصوص دارند ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز
    اول باید ببینی محصولات مشابه محصولات شما چه تعداده ....تقریبا میتوانید مطمئن باشید اگر تعداد زیادی محصول مشابه وجود داشته باشه تولید مجدد آن چندان عاقلانه نیست مگر د رموارد خاص
    بعد باید ببینید چه گروهی از مردم از محصول شما استفاده میکنند و تا چه حدی به آن نیاز دارند
    بعد باید ببینید قدرت خرید مصرف کنندگان محصول شما چقدره
    به طو.ر مثال اگر در شرایط اقتصادی نا مساعد محصولی تولید بشه که مصرف کنندگان آن فقط بچه ها باشند قاعدتا توانایی اقتصادی بالایی ندارند ولی باز به طور مثال کالاهایی که اکثر مصرف کنندگان آن خانمها هستند در اکثر جوامع میتواند بازار خوبی داشته باشد ....
    به طور کلی در شرایط اقتصادی فعلی که بسیاری از تولید کنندگان تولید را متوقف کردند باید بسیار با دقت عمل کنید تا سرمایه تان را خطر نیاندازید
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

پاسخ : چطور بازار یک محصول را شناسایی کنم

نوشته اصلی توسط jahromy نمایش پست ها
      سلام دوستان
      وقت بخیر
      برادر سلام.
      توضیح شما خیلی کلی هست.
      تولید ....؟
      تیراژ تولید مهمه
      شما یه موقع 10عدد یه چیز تولید میکنی
      یه موقع میخوای پخش دائمی لامپ ال ای دی
      باشی. معمولا کارگاه های تولیدی یک تیم فروش
      قوی دارند که میتونن انواع روش های فروش رو
      اجرا کنند. به هر حال اگه دقیق تر بگی چی می
      خواهی تولید کنی راحت تر کمک میشه کرد.
      دوستان عزیز همه ما بدون هیچ توقعی توی این انجمن دانسته هامون رو با هم به اشتراک میگذاریم. کمترین توقع یک لایک می باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X