اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوختن هسته فریت خروجی پاور صنعتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوختن هسته فریت خروجی پاور صنعتی

سلام خدمت اساتید گرامی خسته نباشین
    من چندتا پاور دستم رسیده برای تعمیر 12 ولت 20 امپر که هسته های فریت خروجی انها سوخته و رنگشون از سبز و ابی که هست به سیاه برگشته و حتی سیمهاشم همینطور خواستم بپرسم ایا این فریتها باز قابل استفاده هستند یا نه فقط رنگ روشون سوخته یا کلا از بین رفتن ...اگر خودم سیمهاشو به همون مقدار قبل از نو بپیچم باز کار میکنن یا نه
    در این حالت که تست کردم اصلا هیچ القایی به میکرو هانری ندارن فقط یه مقاومت ناچیز دارن وقتی با تستر تست میکنم ممنون از توجهتون
    عکسم گرفتم [IMG]16037[/IMG][IMG]16037[/IMG][IMG]16037[/IMG]

پاسخ : سوختن هسته فریت خروجی پاور صنعتی

نوشته اصلی توسط flamencoمحمدرضا نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید گرامی خسته نباشین
    من چندتا پاور دستم رسیده برای تعمیر 12 ولت 20 امپر که هسته های فریت خروجی انها سوخته و رنگشون از سبز و ابی که هست به سیاه برگشته و حتی سیمهاشم همینطور خواستم بپرسم ایا این فریتها باز قابل استفاده هستند یا نه فقط رنگ روشون سوخته یا کلا از بین رفتن ...اگر خودم سیمهاشو به همون مقدار قبل از نو بپیچم باز کار میکنن یا نه
    در این حالت که تست کردم اصلا هیچ القایی به میکرو هانری ندارن فقط یه مقاومت ناچیز دارن وقتی با تستر تست میکنم ممنون از توجهتون
    عکسم گرفتم [IMG]16037[/IMG][IMG]16037[/IMG][IMG]16037[/IMG]
    سلام. فریت فقط میشکنه یا ترک میخوره
    قابلیت سوختن نداره
    اون لعاب روش هم حکم عایق داره که بخاطر گرما از بین رفته
    هم میتونه لعاب بزنید و هم میتونید از چسب کاغذی استفاده کنید. اما باید ببینید علت گرم شدن و سوختنش چیه
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

پاسخ : سوختن هسته فریت خروجی پاور صنعتی

سلام ممنون از توجهتون فکنم از کشیدن جریان زیاد این بلا سرش اومده نه ترک خورده نه شکسته عکس گذاشتم نمیدونم باز میشه عکسا یانه فقط سیاه شده حتی روی برد هم سیاه شده مثل سوختگی باید سیماشو عوض کنم ببینم اوکی میشه یا نه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X