اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار گیرنده موج FM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار گیرنده موج FM

سلام به همگی راستش یه کمک در مورد ساخت گیرنده موج fm داشتم . همه تاپیک هارو گشتم ولی چیز به درد بخوری توشون نبود .
    من فرستندشو ساختم با خازن و ترانزیستور و اینا بدون IC حالا میخوام گیرندشم بسازم البته اونم بدون IC باشه .
    حالا اگه کسی شماتیکی , مداری داره ممنون میشم بزاره تا تستش کنم اگرم نه که هیچی چون تو بعضی از تاپیک ها صفحه ی اولشون فقط سواله که اقا تو چه فرکانسی باشه ؟
    چقدر از فرکانس میدونی ؟ تا چه بردی باشه ؟ و این جور چیزا اخرشم هیچ کس مداری نداره که بدرد بخوره . شما با هر فرکانسی بردی و هر چیزه دیگه ایی دارین بدین فرستندشو متناسب با همون میسازم . دستتون درد نکنه.

.

دوست عزیز اگه بتونی به همون سئوالات ساده ای که ازت پرسیده میشه جواب درست بدی حتما دوستان کمکت میکنند .موضوع اینکه معمولا کسی نمیدونه چی میخواد
    یعنی با گفتن یک کلمه FM فکر میکنه که همه چیز تموم شده و میتونه مدار ی رو تحویل خواهد گرفت .
    برای یک گیرنده یا فرستنده صدها پارامتر وجود دارد . یک رادیو معمولی که شما در خانه دارید توسط یک گروه چند نفری مهندسی طراحی شده .به این سادگی هم نیست .
    حالا شما لینک زیر رو نگاه کنید یک گیرنده ترانزیستوری در باند FM قرار دارد که من خودم ساختم و حساسیت و کیفیت اون رو تایید میکنم .

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=23813.0

سئوالی بود در همون تاپیک که شماتیک قرار داره بپرسید .

دیدگاه

پاسخ : درخواست مدار گیرنده موج FM

ممنون از راهنمائی تون ولی من نتونستم لینک فایلهلیی رو که گذاشتین باز کنم میشه امتحان کنید ببینید لینکش سالم هست یا نه چون مشکل داره
      بازم ممنون از راهنمایی سریع تون.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X