اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دشارژ شدن باتری پس از خارج کردن آن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دشارژ شدن باتری پس از خارج کردن آن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
    من تو خانه از تلفن های بیسیم پاناسونیک استفاده میکنم جدیدا فهمیدم هنگامی که باتری را اگر از دستگاه خارج کنم باتری تقریبا دشارژ میشه در صورتی که قبل از این کار شارژ کامل بوده!!!!!!!!!!! :angry:
    می خواستم ببینم کسی دلیل این کار را میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry:
    ممنون که به این پست جواب میدهید.
    :nice:
    **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

پاسخ : دشارژ شدن باتری پس از خارج کردن آن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این احتمال وجود داره که سلولهای باتری از بین رفته باشه که البته اینم در صورتی می تونه معتبر باشه که باتری کهنه و یا بدل باشد . علت اینم که رو تلفن پر نشون می ده می تونه به شارژ مداوم باتری باشه . یعنی از یه طرف که باتری کم کم خالی می شه تلفن هم اونو شارژ می کنه و پر میشه . پس اگه شما از تلفن استفاده کنید باتری سریع و با کمی سریع خالی می شود .
    نوجه به این نکته نیز لازمه که باتری هر جوری هم که باشه حداقل به یک زمان برای دشارژ نیاز داره که حدافلش 0.5 ساعت می شه !

شما بهتر باتری رو عوض کنید .
    Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

سلام
      ممنون که به این پست توجه کردید ولی باید بگم که باتری مورد نظر کمتر از یک ماه داره کار میکنه و من فکر نمیکنم که باتری خراب باشه.
      باز هم از هم فکریتون ممنونم.
      :nice:

دیدگاه

با سلام
        اگر باتری از نوع نیکل کادمیوم باشه بعد از گذشت زمان انرژی خودش را از دست می ده و این زمان هم به کیفیت باتری بستگی داره شاید مشکل شما همین باشه.

دیدگاه

سلام دوستان. حسین جان . این یه امر طبیعیه . باتری شما ایرادی نداره. معمولا بطور متوسط میگن هر روز برای یه باتری قلمی نیکل کادمیوم یک در صد نشتی انرژی (energy leakage) وجود داره.
          Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام مهندس عابد زاده
            این مشکل من جوریه که حتی اگر 2 دقیقه باتری را در بیارم تقریبا باطری دشارژ میشه!!!!!!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین اقبالی
              سلام مهندس عابد زاده
              این مشکل من جوریه که حتی اگر 2 دقیقه باتری را در بیارم تقریبا باطری دشارژ میشه!!!!!!!!!!!
              چطوری میفهمی که دشاژ شده؟ میزاری توی گوشی و میبینی خالیه اون باطریه توی نمایشگرش؟

اگه اینطوره مال منم همینطوریه زیاد سخت نگیر :icon_razz:

دیدگاه

سلام
                بله مهندس باتری که تو نمایشگر هست دشارژ شده.
                بعدشم من فقط میخوام دلیل این موضوع را بفهمم؟
                ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین اقبالی
                  سلام
                  بله مهندس باتری که تو نمایشگر هست دشارژ شده.
                  بعدشم من فقط میخوام دلیل این موضوع را بفهمم؟
                  ممنونم
                  من مهندس نیستم :icon_razz:

راستش خودمم نمیدونم ولی هرچی هست یه اشکال توی الگوریتمی که مقدار ولتاژ باطری رو میسنجه باید باشه! که اونم فقط سازندش باید درست سر در بیاره! :rolleyes:

دیدگاه

چون بیان می کنید که باطری نو است به احتمال زیاد سیستم شارژ یا اندازه گیری تلفن اشکال دارد یعنی تلفن فکر می کند باطری شارژ کامل است برای تست این موضوع باطری را با یک منبع تغذیه خارجی شارژ و تست کنید اگر سالم بود مشکل از مدارات شارژ تلفن اس :redface:
                    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                    ولتر

دیدگاه

باز هم ممنونم که به این پست توجه میکنید. :nice:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X