ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

تيك تاك تيك تيك

سلام به دوستان
    من یک مانیتور lg studio works 575cدارم و مشکلی برام پیش امده و ان هم این است که وقتی مانیتور رو روشن می کنم دیگه چراغ سبز مانیتور مدام روشن و خاموش میشه و تیک تیک هم صدا می کنه مشکل از کجاست ؟و چگونه می تونم خودم تعمیرش کنم؟؟
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2008/08/04
    Lost Heaven
    291
    0

پاسخ : تيك تاك تيك تيك

راه اصولیش اینه که دنبال service manual مانیتورتون بگردین ...
    اگه به اسم مانیتورتون پیدا نشد باید به اسم برد مانیتورتون بگردید . معمولا یک مدل خاص روی برد مانیتور نوشته شده که اون عدد یا حروف رو توی گوگل پیدا کنید./
    راه های تجربی هم وجود داره .
    That`s It ...I`m out of here
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

سلام
    ببخشيد اسم برد مانيتور چيه ؟و براي پيدا كردش بايد مانتور رو باز كنم و راههاي تجربي چه طوري است؟ :bye
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2008/08/04
    Lost Heaven
    291
    0

من وقتی مانیتورم که LG730BH بود خراب شد هر چی توی اینترنت مدل 730 رو سرچ میکردم سرویس مانوالش رو پیدا نکردم .
    وقتی مانیتور رو باز کردم و دیدم روی بردش نوشته CA-136 ... این عبارت رو توی گوگل سرچ کردم و سرویس مانوالش رو پیدا کردم که توی سرویس مانوالش از باز کردن مانیتور گرفته تا رنگ بندی سیم ها و پی سی بی و شماتیک توش بود ...

روش ها ی تجربی هم دیگه باید از تعمیرکاران بپرسی که تجربشون اونقدری زیاده که بدون تست کردن فقط با دونستن ایراد میفهمند چی خرابه .
    That`s It ...I`m out of here
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

ممنون!
    دوستان دیگه اگه مطلب دارن بذارن ؟
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)