اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالی در مورد سیستم های حفاظتی (دوربین)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوالی در مورد سیستم های حفاظتی (دوربین)

با سلام...
    یک سوال برام پیش اومده :
    تو این مغازه ها یا بانک ها که دوربین های مدار بسته نصب می کنند, ایا از ارتباط بیسیم استفاده می شه؟ اگر از ارتباطات با سیم استفاده بشه که خیلی راحت کسی که می ره دزدی میره سروقت جایی که اطلاعات دوربین ها داره میره توش ذخیره شه!!!!!!!!!!!

و اینکه اطلاعاتی که دوربین می فرسته باید به کجا بره برای ذخیره شدن ؟تو یک هارد خالی؟!!!

.

سلام

معمولا برای مکانهای حساس از ارتباط بیسیم استفاده نمبشه . چون هر کسی میتونه با یک فرکانس متر پرتابل آنتن دار که به اندازه یک کفه دسته
    وارد این مکان بشه . فرکانس رو متوجه بشه بعد یک جمر برای اون بسازه و شب دزدی امواج رو کور کنه .
    معمولا از سیم کشی برای ارتباط دوربین با کپچر استفاده میشه . میتونه این ارسال تصاویر بصورت دیجیتال (سریال دیتا) باشه یا بصورت آنالوگ .
    در هر دو صورت این اطلاعات در هارد دیسک های مخصوص ذخیره میشن و طبق برنامه ای که بهشون داده میشه مثلا بعد 24 یا 48 ساعت کل
    اون تصاویر پاک میشن و مجدد ضبط میشود .
    -
    البته در قدیم دوربین ها رو با تابش شدید مادون قرمز یا ماورای بنفش کور میکردن . ولی اگه الان دقت کرده باشید فیلترهای رنگی مخصوص
    اطراف دوربین قرار داره که در مقابل این امواج محافظت میشه . ولی با این حال راه های زیادی برای از کار انداختن دوربین ها وجود داره. icon_mrgreen

دیدگاه

پاسخ : سوالی در مورد سیستم های حفاظتی (دوربین)

ممنونم از توضیحاتتون... :job:

سایتی سراغ ندارین که نصب این دوربین ها و تجهیزاتشون را یاد بده؟!!من هرچی سرچ کردم پولی بود :angry:

دیدگاه

نه داداش
        من تو بانک پاسارگاد وپارسیان و ملی کار کردم
        هیچ کجای دنیا در کار های اساسی و صنعتی از دوربین های وایر لس استفاده نمیشه
        فقط کابل کشی یا پوینت تو پوینت

دیدگاه

اگه کسی در مورد دزدگیر ها هم اطلاعات داره به من کمک کنه . چه دزدگیری بهتره یا روش استاندارد نصب دزدگیرها چه جوریه ؟ ples help

دیدگاه

پاسخ : .

نوشته اصلی توسط امیرعباس عزیزی
            سلام

البته در قدیم دوربین ها رو با تابش شدید مادون قرمز یا ماورای بنفش کور میکردن . ولی اگه الان دقت کرده باشید فیلترهای رنگی مخصوص
            اطراف دوربین قرار داره که در مقابل این امواج محافظت میشه . ولی با این حال راه های زیادی برای از کار انداختن دوربین ها وجود داره. icon_mrgreen
            سلام
            میشه لطف کنید در مورد روشهای از کار انداختن دوربینها هم یکم توضیح بدید
            با تشکر

دیدگاه

دوستی که در مورد دزدگیر سوال کرده بود؛یکی از بهترین دزدگیرهای دنیا PARADOX هستش که خیلی عالیه؛من چنتا مدلشوکار کردم ؛هرچند الان شنیدم متاسفانه وارد ایران نمیشه
              برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت PARADOX سر بزنین :job:

دیدگاه

سلام دوست عریز که مرد دزدگیر سوال کردی!
                نوع سیستم خوب (ایرانی):کلاسیک
                نوع سیستم خوب (خارجی ): پاردواکس این مارک به علت تحریم در ایران یافت نمی شود ولی شرکت پاردواکس در امارات متحده عربی نمایندگی دارد.

دیدگاه

با سلام خدمت اساتید گرامی.
                  نصب دوربین های آنالوگ بسیار ساده است فقط نکته جالبش در پانچ کردن هستش.دوربین های دیجیتال هم یکمی تجهیزات از قبیل پچ پنل،پچ کورد،کی استون،و... داره که نکته جالبش در نصب کی استون هستش.اصل مطلب چگونگی انتقال تصویر دوربین های مدار بسته از راه اینترنت هستش که اونم وقتی انشاالله خودم یاد گرفتم کامل میزارمش تا بخونیش.اگه راهنمایی بیشتری خواستی بگو.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X