ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2007/06/20
    88
    0

بک پ رجیستری

سلام
    من هنوز با این بک پگیری از رجیستری درگیرم
    لطفا یکی کامل توضیح بده چطور این کار را انجام بدم و بعد که می خوام برگردونمش ( یعنی از این بک پی که گرفتم اسفاده کنم ) چه باید کرد ؟؟/
    و اینکه وقتی رجیستری ارور می ده می گن رجیستری باید پاک بشه چیه؟ چطور؟
    ممنون از راهنمایی تون
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

پاسخ : بک پ رجیستری

سلام
    روش هاي مختلفي داره .يكي از روش ها اينه كه تو regedit برين و روي my cmoputer راست كليك كنين و export رو بزنين و فايلو save كنين. و موقع restore كردن رو اون فايل دابل كليك كنين و yes بزنين. البته برا restore شما ميتونيد از داخل منوي فايل regedit گزيه ي import رو انتخاب كنين و اون فايل رو import كنين.
    البته اين روش بديش اينه كه اگه كليد خاصي تو رجيستري باشه كه نامطلوب باشه اونو پاك نمي كنه.
    پس روش هاي ديگري رو هم ميتونيم استفاده كنيم:
    خب روش اصلي اينه كه به مسير windows\system32\config برين و فايل هاي با نام هاي زير (بدون پسوند هستن) رو كپي كنين:
    SYSTEM
    SOFTWARE
    SAM
    SECURITY
    البته دقت كنين كه تو ويندوز به حالت عادي نميشه اين كارو كرد . مگر با يه سري نرم افزار ها. ولي از بيرون ويندوز ميتونيد اين كارو بكنيد.
    مثلا با سيدي ويندز بالا بيايد و بعد از لود ستاپ ويندوز اولين صفحه اي كه مياد R رو بزنين. به recover console ميريد. ويندوز خودتون رو از ليستي كه ظاهر ميشه انتخاب كنين.
    اگه يه ويندوز داين بايد 1 رو انتخاب كنين. بعد پسورد administrator رو بزنين. اگه پسورد نداره خالي بذارين.
    بعد از ورود به خط فرمان با دستور copy ميتونين اين 5 فايلو كپي كنين به يه جاي ديگه.
    خب اصل كار كپي كردن 5 تا فايل فوق به طريقي هست. حالا يكي از روش ها ايني كه عرض كردن هست.
    مثلا ازداخل لينوكس هم ميشه اين كارو كرد يا از يه سيدي بوتبل يا ...
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام
    خب ي نرم افزار كوچولوي مجاني كه تو ويندوز كار بكاپ گيري از فايل هاي رجيستري تون رو انجام ميده erunt هست كه همراهش ntregopt نصب ميشه كه
    nt registry optimizer هست. با يه سرچ كوچولو ميتونيدپيدا ش كنيد . مثلا : http://www.snapfiles.com/reviews/ERUNT/erunt.html
    ولي كار برگردوندن فايل هاي رجيستري بايد همچنان بيرون از ويندز صورت بگيره. چون تو ويندوز نميشه restore شون كرد.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2007/06/20
    88
    0

سلام
    ممنون از راهنمایی تون ..من چون از سیستم خودم استفاده نمی کنم .. نتونستم هنوز این راههای دومی که فرمودید امتحان کنم . ولی اولی را قبلا بارها و بارها انجام دادم و وقتی روش دابل کلیک می کنی برای برگشت اطلاعات ،همیشه پیغام می ده که بعضی از کلیدها باز هستند در حالی که اینطور نیست روی چندتا سیستم انجامش دادم همیشه همینطور بوده ...علتش چیه؟ایا راه حلی داره؟
    راجع به روش بعدی که گفتید کامل متوجه نشدم ..بعد از کپی .. برای برگشت اینا به رجیستری چه کار باید کرد ؟/
    ممنون

2006/12/05
    تهران
    1,401
    6

نرم افزار RegisrtyFix 7.0 از رجيستري شما backup ميگيره و راحت اونو Restore ميكنه

اين نرم افزار بطور معجزه آسايي مشكلات رجيستري را رفع ميكنه و به شما يك ويندوز سالم تحويل ميده

استفاده از اين برنامه رو به همه دوستان توصيه ميكنم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5