اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بک پ رجیستری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بک پ رجیستری

سلام
    من هنوز با این بک پگیری از رجیستری درگیرم
    لطفا یکی کامل توضیح بده چطور این کار را انجام بدم و بعد که می خوام برگردونمش ( یعنی از این بک پی که گرفتم اسفاده کنم ) چه باید کرد ؟؟/
    و اینکه وقتی رجیستری ارور می ده می گن رجیستری باید پاک بشه چیه؟ چطور؟
    ممنون از راهنمایی تون

پاسخ : بک پ رجیستری

سلام
    روش های مختلفی داره .یکی از روش ها اینه که تو regedit برین و روی my cmoputer راست کلیک کنین و export رو بزنین و فایلو save کنین. و موقع restore کردن رو اون فایل دابل کلیک کنین و yes بزنین. البته برا restore شما میتونید از داخل منوی فایل regedit گزیه ی import رو انتخاب کنین و اون فایل رو import کنین.
    البته این روش بدیش اینه که اگه کلید خاصی تو رجیستری باشه که نامطلوب باشه اونو پاک نمی کنه.
    پس روش های دیگری رو هم میتونیم استفاده کنیم:
    خب روش اصلی اینه که به مسیر windows\system32\config برین و فایل های با نام های زیر (بدون پسوند هستن) رو کپی کنین:
    SYSTEM
    SOFTWARE
    SAM
    SECURITY
    البته دقت کنین که تو ویندوز به حالت عادی نمیشه این کارو کرد . مگر با یه سری نرم افزار ها. ولی از بیرون ویندوز میتونید این کارو بکنید.
    مثلا با سیدی ویندز بالا بیاید و بعد از لود ستاپ ویندوز اولین صفحه ای که میاد R رو بزنین. به recover console میرید. ویندوز خودتون رو از لیستی که ظاهر میشه انتخاب کنین.
    اگه یه ویندوز داین باید 1 رو انتخاب کنین. بعد پسورد administrator رو بزنین. اگه پسورد نداره خالی بذارین.
    بعد از ورود به خط فرمان با دستور copy میتونین این 5 فایلو کپی کنین به یه جای دیگه.
    خب اصل کار کپی کردن 5 تا فایل فوق به طریقی هست. حالا یکی از روش ها اینی که عرض کردن هست.
    مثلا ازداخل لینوکس هم میشه این کارو کرد یا از یه سیدی بوتبل یا ...
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام
      خب ی نرم افزار کوچولوی مجانی که تو ویندوز کار بکاپ گیری از فایل های رجیستری تون رو انجام میده erunt هست که همراهش ntregopt نصب میشه که
      nt registry optimizer هست. با یه سرچ کوچولو میتونیدپیدا ش کنید . مثلا : http://www.snapfiles.com/reviews/ERUNT/erunt.html
      ولی کار برگردوندن فایل های رجیستری باید همچنان بیرون از ویندز صورت بگیره. چون تو ویندوز نمیشه restore شون کرد.
      Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام
        ممنون از راهنمایی تون ..من چون از سیستم خودم استفاده نمی کنم .. نتونستم هنوز این راههای دومی که فرمودید امتحان کنم . ولی اولی را قبلا بارها و بارها انجام دادم و وقتی روش دابل کلیک می کنی برای برگشت اطلاعات ،همیشه پیغام می ده که بعضی از کلیدها باز هستند در حالی که اینطور نیست روی چندتا سیستم انجامش دادم همیشه همینطور بوده ...علتش چیه؟ایا راه حلی داره؟
        راجع به روش بعدی که گفتید کامل متوجه نشدم ..بعد از کپی .. برای برگشت اینا به رجیستری چه کار باید کرد ؟/
        ممنون

دیدگاه

نرم افزار RegisrtyFix 7.0 از رجیستری شما backup میگیره و راحت اونو Restore میکنه

این نرم افزار بطور معجزه آسایی مشکلات رجیستری را رفع میکنه و به شما یک ویندوز سالم تحویل میده

استفاده از این برنامه رو به همه دوستان توصیه میکنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X