اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرمول عدد اول !

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرمول عدد اول !

سلام دوستان فکر کنم همتون می دونید که فرمول عدد اول رو یه ایرانی به نام هاشمی موسوی کشف شده است !
    من مدتی بود دنبال این فرمول می گشتم بالاخره یافتم . لینک زیر :
    http://www.primenumbersformula.com/
    البته در نظر داشته باشید این فرمول از جمله فرمولهای بسیار پیچیده دنیا می باشد
    Aristar Group - Always And Forever

پاسخ : فرمول عدد اول !

نوشته اصلی توسط Aristar
    سلام دوستان فکر کنم همتون می دونید که فرمول عدد اول رو یه ایرانی به نام هاشمی موسوی کشف شده است !
    من مدتی بود دنبال این فرمول می گشتم بالاخره یافتم . لینک زیر :
    http://www.primenumbersformula.com/
    البته در نظر داشته باشید این فرمول از جمله فرمولهای بسیار پیچیده دنیا می باشد
    با سلام
    من یه سری به سایت آقای موسوی زدم. مطمئن نیستم ولی خیلی مشکوک میآ‌زنه. در قسمت About Me لیست کتابآ‌های را نگاه کنید! فکر نکنم هیچکدام پیدا بشه. [s]شابک ISBN یک از کتابآ‌ها رو که جستجو کردم کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال پیش دانشگاهی ترجمه محمد عابدی آمد!!![/s] (ممکن است درباره این موضوع اشتباه کرده باشم چون اکثر کتابآ‌ها پروفسور فارسی است و باید در منابع فارسی با نام فارسی جستجو شود، کتاب نوشته عابدی هم ممکن است موسوی نویسنده دوم آن باشد!)
    جالبه آخر لیست کتابآ‌ها هم نوشته اینآ‌ها فقط نمونه از کتابآ‌های منه وگرنه من خیلی کتابآ‌های دیگری هم دارم.
    دوستان من شاید دارم اشتباه میآ‌کنم، شما هم یک سری به این سایت بزنید اگر اشتباه میآ‌کنم به من هم بگید
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

سلام

تو رمزنگاری یکی از مهمترین چالشها همین مسائل مربوط به اعداد اوله، موقعی که این درس رو داشتم، اون سایتی که شما آوردین رو دیدم و به استادمون نشون دادم ایشون هم گفت نمیشه تاییدش کرد، چون ادعایی که ایشون کردن خیلی چیزه مهمیه و اگر واقعیت داشت باید خیلی سروصدا میکرد. از یک طرف هم ایشون گفتن که استاد دانشگاه و ... یک سری از این چیزا.
      نمیشه اظهار نظری کرد.
      یک چیزه جالب اینکه من اون سایت رو حدودِ 2-3 سال پیش دیدم، جالبه که هنوز پابرجاست!
      راستی یک چیزه دیگه اینکه ظاهر سایت هم زیاد جالب نیست، خیلی آماتوریه!
      اگه کسی منبع موثق تری داره بگه ببینیم جریان چیه واقعا.
      اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Aristar
        از کجا باید هممون می دونستیم :eek: حتی یک بار هم در موردش نشنیده بودم مگه میشه یه ایرانی این کشف بزرگ رو کرده باشه اونوقت هیچ جا سر و صدا نشه؟!! به نظر منم مشکوک میزنه :NO:
        Goodbye

دیدگاه

سلام
          تا اونجایی که من میدونم اعداد اول فرمولاشون واسه یه محدوده مشخص پیدا شده و برای کل اعداد هنوز فرمولی پیدا نشده oo:
          اون سایت بالایی هم فکر کنم ....
          صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X