اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قرار دادن کلید زیر عکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قرار دادن کلید زیر عکس

سلام
    یک عکس با ابعاد حدود 10 در 16 دارم و باید در 6 نقطه از اون زیرش کلیدی رو بذارم ، تا حالا از این کلید ریزها استفاده میکردم بعد روش ابر خیلی نازک میزاشتم و نهایتا عکس رو بر روی این ابر نارک میچسبوندم این کار طول میکشه

میخوام این کار رو خیلی سریع تر انجام بدم ، یکبار پشت شیشه وایت باکس تو امجد دیدم یک چیزهای بود جنس مثل پلاستیک داشتن و روی اونها طرح زده بودن و کلید هایی رو روش تعبیه کرده بودند

به اینها چی میگن ؟ پنل ؟

میخواهم از این ها برام یزنن و خودم روش عکس رو بچسبونم ، نظر دوستان در مورد این روش چیه و آیا روش بهتری هم با کیفیت مناسب وجود داره ؟

پاسخ : قرار دادن کلید زیر عکس

من که خودم به اینا میگم صفحه کلید Membrane ( فک کنم درست نوشتمش )
    تو امجد هم از اینا درست می کنن .
    طرحتو بده چیزیو که می خوای تحویل بگیر

دیدگاه

سلام
      همانطور که دوستمون گفتند در طبقه دوم پاساژ امجد شما میتونی طرح را به فتوشاپ بکشی و بدی برات بزنند.

کوثر مدار هم در طبقه اول این کارو انجام میده و شرکت بهار هم در همان طبقه این کار را انجام میده. در طبقه دوم هم یک شرکتی است که این کار رو انجام میده.

دیدگاه

از لحاظ هزینه و زمان تحویل چه جوریه ؟

و طرح با فتوشاپ چی رو باید بکشم ؟ مسیر تراک ها ؟

ممنون میشم شماره تلفنی از این شرکت هایی که گفتید واسه من pm کنید یا همین جا بگذارید ، آخه من تهران زندگی نمی کنم

آیا این بهترین راهه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی یعقوبی
          از لحاظ هزینه و زمان تحویل چه جوریه ؟

و طرح با فتوشاپ چی رو باید بکشم ؟ مسیر تراک ها ؟

ممنون میشم شماره تلفنی از این شرکت هایی که گفتید واسه من pm کنید یا همین جا بگذارید ، آخه من تهران زندگی نمی کنم

آیا این بهترین راهه ؟
          سلام
          از لحاظ قیمت نپورسیدم ببینم چقدر تموم میشه ولی می تونم شماره اونجا را برات گیر بیارم.
          شما طرح روی ممبر Memberane را با فتوشاپ طراحی می کنید به هر شکل وطرحی اونها برات اون طرح را در می یارن.

دیدگاه

ممنون میشم ، شماره ای، چیزی ، در اختیار من بگذارید :redface:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X