ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: dtmf remote control

2008/07/19
    146
    0

dtmf remote control

سلام به همه دوستان
    من يه پروژه كامل كه تست شده باشه و جواب داده باشه شبيه به :
    http://www.mashhadkit.com/html/211.htm
    نياز دارم . اگر كسي داره لطفا كمك كنه و نقشه ها و شماتيك و راهنما و نرم افزار و خلاصه هر چيزي كه نيازه زحمت بكشه بگذاره . خيلي سرچ كردم و تحقيق كردم اما همش دست و پا شكسته بود و چيز كاملي دستگيرم نشد .
    متشكرم
    2007/11/28
    1,746
    22

پاسخ : dtmf remote control

سلام
    دوست عزیز این یک مدار Mt8870 است که دیکدر تن است و کدهای Dtmf را تبدیل به کدهای باینر می کند و شما می تونید بفهمید که کدام کلید از تلفن فشرده شده.
    شما با این آی سی می تونید لوازم برقی را توسط تلفن کنترل کنید البته باید توسط میکرو برنامه ریزی کنید.
    اگر یک سرچی در سایت بزنید اطلاعات زیادی در این مورد پیدا می کنید.
    دیتاشیت Mt8870 را بگیرید نقشه و طرز کار آی سی را توضیح داده.
    ساخت چنین پروژه ای زیاد سخت نیست.
    موفق باشید
    2008/07/19
    146
    0

دوست عزيز من سرچ زياد كردم و اطلاعات زيادي از جمله هميني كه شما فرموديد و خيلي چيزاي ديگه دستگيرم شد . اما من بيشتر به يك پروژه كامل عملي باا مدار چاپي نياز دارم . مخصوصا قسمتي از مدار كه بايد بعد از تعدادي زنگ گوشي رو برداره و بقيه عمليات انجام بشه .
    2008/05/31
    278
    1

من همچين مداري دارم. البته با ميكرو PIC. ساختمش. البته بردش با SMD طراحي شده بود. ولي من طراحيpcb ش رو به HMD تغييرش دادم!
    كار ميكنه. امتحانش كردم. پسورد ميگيره. تا 6 دستگاه و 6 سنسور رو كنترل ميكنه. كنترل بصورت پالسي هم داره ( منظورم خروجي رله هست، نه خط تلفن!) نحوه فهميدن عكس العملهاش با فرستادن بوقه. اصلاً نويز نداره. طراحيش سادست. قطعاتش گير مياد. كلاً حله!!
    خواستي در خدمتيم.
    دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد
    2008/08/23
    504
    0

سلام دوسن عزیز

اگر لطف کنید این مدار را با برنامه و توضیحات کامل قرار بدید ممنون می شویم

برای آنکه همه دوستان از این مطلب به نحو احسن استفاده کنن اگر لطف کنید و در یک فایل PDF مطالب را مرحله به مرحله توضیح بدبد بهتر است

وگر نه در همین قسمت می توان راجع به این ICها بحث کرد

با تشکر

یا علی
    2008/07/19
    146
    0

بالاخره درست شد. :applause:
    هر كسي مي خواد يه پروژه كامل با سورس و شماتيك و دياگرام منطقي و ... تهيه كنه به من يه ايميل بزنه majid.naghizadeh@gmail.com

مشخصات :

قابلیت افزایش تعداد کانالهای خروجی در سخت افزار ( تکرار بخش رله ها ) و تغییرات ساده در نرم افزار . (در حال حاضر 2تا داره)

گرفتن یک پسورد 4 رقمی قبل از عملکرد .

قابلیت تغییر تنظیمات تعداد زنگ قبل از تماس و پسورد بدون داشتن کیبورد و LCD و فقط از طریق خط تلفن ( بعد از ورود به سیستم ).

ارسال تنهای صوتی مناسب در هر مرحله برای راهنمایی کاربر و گیج نشدن کاربر.

امکان مطلع شدن از وضعیت فعلی رله ها و تغییر آن در صورت تمایل از طریق تنهای صوتی مناسب.

قطع خودکار خط تلفن در صورتی اشتباه در ورود رمز برای 4 بار .

قطع خودکار خط تلفن در صورتی که کاربر برای 15 ثانیه هیچ کاری انجام ندهد ( مثلا بعد از تماس کوشی را قطع کند ).

حفظ تنظیمات سیستم ( پسورد ورود , تعداد زنگ قبل از اتصال و وضعیت رله ها ) در صورت قطع برق سیستم و وصل مجدد آن ( Reset شدن سیستم ) .

:wow: :nice: :job: :agree:
    2008/07/19
    146
    0

با سلام خدمت شما دوست عزيز
    متاسفانه فعلا نمي تونم اين پروژه رو به طور رايگان بگذارم چون واقعا اذيت شدم ، هزينه كردم ، كسي راهنماييم نكرد ، وقت گذاشتم و از كاراي ديگم زدم و ... اما مبلغ 10 هزار تومان رو بيشتر واسش در نظر نگرفتم (حتي اگه استقبال زياد باشه نصف اين مبلغ يعني فقط 5هزار تومان) فكر مي كنم منصفانه باشه .
    موفق باشيد
    2009/02/20
    تهران
    31
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmajid
    با سلام خدمت شما دوست عزيز
    متاسفانه فعلا نمي تونم اين پروژه رو به طور رايگان بگذارم چون واقعا اذيت شدم ، هزينه كردم ، كسي راهنماييم نكرد ، وقت گذاشتم و از كاراي ديگم زدم و ... اما مبلغ 10 هزار تومان رو بيشتر واسش در نظر نگرفتم (حتي اگه استقبال زياد باشه نصف اين مبلغ يعني فقط 5هزار تومان) فكر مي كنم منصفانه باشه .
    موفق باشيد
    مدیریت محترم ECA آقا مجید راست میگن . کلی بد بختی کشیدن . درسته که میگن ذکات علم آموزش هست ولی نه مجانی ! لطفا تدبیری بیاندیشید که قسمتی از سایت پولی باشه تا هم امثال آقا مجید سود ببرند و هم مخارج سایت تامین بشه و هم امثال من که نیازمند این پروژه ها هسنتد بی نسیب نمونن . البته ناگفته نمونه که نیاز به یک شورای داوری یا همچین چیزی هستش که پروژه های بی ارزش رو واسه دانلود پولی نگذارند و هم یک نظر سنجی از افرادی که دانلود کردند بشه و هم اینکه بشه مبالغ رو به صورت اینترنتی پرداخت کرد تا سرعت کار بره بالا.
    فواید :
    هم اینکه مشتری اگه زیاد باشه احتمالا برای مثال آقا مجید پروژشون رو با 2 هزار تومان هم حاضر باشند بفروشند و اونوقت رشد این صنعت سریعتر میشود . شاید هم شغلی ساخته شد برای متخصصین بیکار یا دانشجویان . خدا میدونه با تشکر
    2006/12/05
    تهران
    1,401
    6

زماني كه نيازمند ساخت چنين دستگاهي بودم هيچكس ، تاكيد مي كنم ، هيچكس حتي يه راهنمايي كوچيك و مختصر هم به من نكرد (از پستهاي قبلي مشخصه)
    دوست عزيز

اصراي نيست كه شما پروژه را در سايت بزاريد . اين يك قضيه كاملا شخصي است .

ولي دقت بفرماييد كه شما سوال مشخص و واضحي نكرديد كه جواب مشخصي را دريافت كنيد . در واقع شما يك پروژه آماده ( حتي با PCB !!! ) لازم داشتيد.

مثلا :

"اما من بيشتر به يك پروژه كامل عملي باا مدار چاپي نياز دارم "

"من يه پروژه كامل كه تست شده باشه و جواب داده باشه مثل ..... نياز دارم"

اگه به تاپيكهاي مختلف اين سايت نگاه كنيد مي بينيد كه دوستان پاسخ هايي را كه بلدند با جان و دل مي دهند .

در هر صورت همين كه تونستيد پروژه را انجام بديد ، خوشحالم و براي شما آرزوي موفقيت مي كنم.

موفق باشيد

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2006/12/05
    تهران
    1,401
    6

دوست عزيز ، آقا مجيد

اول از همه اينو بگم كه پروژتون مباركتون باشه . اينشالله كه بتونيد حسابي بفروشيدش
    اينها رو نمي گم كه پروژتونو پلود كنيد (آ*حدود 10 يا 15 هزار تومان مي شه خريدش . فكر مي كنم مشهد كيت داره )

اما پستهاي بعدي رو هم ببينيد كه حتي كسي منو توي نحوه برداشته شدن گوشي و اشغال كردن خط و ... هم راهنمايي نكرد . يعني كسي در اين حد هم اطلاعات نداشت !!!
    شما اگه يك سرچ مي كرديد كلي مطلب راجع به همين اشغال كردن خط و .... موجوده . خيلي از اوقات به خاطر تكرر سوالات ، خيلي ها از جواب دادن منصرف مي شوند .

من توي انجمنهاي كامپيوتري خيلي چرخ مي زنم ، اونجا اصلا اينطور نيست .
    مطمئنم كه اشتباه مي كنيد . اتفاقا بار ها شده كه وقتي داريم جواب را مينويسيم و دكمه ارسال را مي زنيم ، با پيغام " در هنگام پاسخگويي شما پيغامي ارسال شده است " مواجه مي شويم . يعني در آن زمان يكي زودتر جواب را داده .

فكر مي كنم نحوه درخواست اوليه شما ( پروژه كامل با PCB ) هم بي تاثير نبوده.

موفق باشيد

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11