اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده و گیرنده با برد حداقل 500 متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده و گیرنده با برد حداقل 500 متر

سلام به همه دوستان
    تو رو به خدا راهنماییم کنیی دارم دیوونه می شم :question: :angry:
    انقدر توی اینترنت مدار فرستنده و گیرنده 5 و 6 متری دیدم مخم تعطیل شده
    من اطلاعات زیادی در مورد مدارات فرستنده و گیرنده ندارم تمام اطلاعاتی رو هم که دارم از تاپیکای مختلف همین سایت دارم
    تو رو به خدا یه مدار فرستنده و گیرنده برام بزارید تا درستش کنم (هیچ فرقی نمیکنه چه جوری باشه RT باشه یا TR ) فقط می خوام چند تا رله (حداقل چهار تا و بیشتر) رو وصل بکنه به این صورت که با فشار هر کلید از روی فرستنده یک رله راه بیفته و حداقل بردش هم 500 متر باشه ( لطفا با توضیح کامل باشه ) همین دیگه چیزی نمی خوام
    به خدا دعاتون می کنم یکی رو از دیوونه شدن نجات میدید :wow:
    بهترین مترجم کسیست که سکوت دیگران را ترجمه کند

پاسخ : فرستنده و گیرنده با برد حداقل 500 متر

به فکر ساخت چنین مداراتی نباشید .. ساختش علم و ابزار خاصی (گرانمایه ) نیاز داره که همه ندارند ....
    بهترین کار استفاده از ماژول های آماده است....
    برای بار پنجم :
    www.rfphone.com

www.chip-electronic.ir

به یکی از دو سایت فوق رجوع کرده و یکی از ماژول های آماده رو انتخاب کنید ...
    موفق باشید .....
    That`s It ...I`m out of here

دیدگاه

.

سلام

دوست عزیز فایل ضمیمه شده بخش کد کننده و دکد کننده یک ریموت کنترل میباشد که مهمترین قسمت آن است و باید از لحاظ امنیتی
      دارای پروتکل خاصی برای کدینگ باشد . الان شما با خرید یک ماژول فرستنده ASK و یک ماژول گیرنده ASK در هر فرکانسی که دوست دارید
      چه 315 باشد چه 433 مگ میتونید مداری رو که لازم دارید بسازید .
      میکروی فرستنده را با فایل هگز مربوط به خودش پروگرم میکنید و مستقیم به ورودی ماژول رادیویی وصل میکنید .و
      همین کار را در گیرنده هم میکنید . میکروی گیرنده را هم با فایل هگز آن پروگرم میکنید و دقیقا به خروجی ماژول گیرنده ای
      که میخرید متصل میکنید . با شماتیک مدار رله یا اپتو ترایاک هم میتونید وسایل جانبی رو کنترل کنید.
      عکس ماژول های رادیویی را هم ضمیمه میکنم که راحت تر بتونی در بازار پیدا کنی .
      فایل های پیوست شده

دیدگاه

سلام

خیلی ممنون از پاسخ هایی که دادید

در پاسخ به راهنمایی دوست عزیزمون آقای erfanea باید بگم که من به دنبال این هستم که یاد بگیرم و واقعا ممنون ام که به درخواست من پاسخ دادید و منو تنها نذاشتید

و دوست عزیزمون آقای امیر عباس عزیزی

میشه لطف کنید و در مورد شماتیک و فایل های هگز یه مقدار بیشتر توضیح بدید (برنامه نوشته شده فایل هگز )

بازم منتظر راهنمایی های دوستان گرامی در انجمن هستم

مرسی مرسی .... هزارو یکی :nice:
        بهترین مترجم کسیست که سکوت دیگران را ترجمه کند

دیدگاه

با سلام دوستان میخوام چند تا عکس ضمیمه کنم چگونه میتونم اینکار رو بکنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X