اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای ساخت فرستنده 4w واقعی منظور از VK200 چیه؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برای ساخت فرستنده 4w واقعی منظور از VK200 چیه؟؟؟

سلام واقعا سایت توپی ، ببخشید کی میتونه در مورد این قطعه برام اطلاعات بزاره و بگه کجا باید بخرم یا سفارش بدم؟؟؟؟

VK200 RFC tsok

و این ترانزیستور جایی پیدا میشه

2n3553

اگه مدار فرستنده 4وات که تو سایت ایران مدار هستو دیده باشید یا اگه کسی اونو ساخته لطفا در مورد vk200 بگه که اصلا چی هستو از کجا باید سفارش بدم

پاسخ : کمککککک ککککککککنیدددددددد!!!

http://www.rfphone.com

میشه گفت کاملترین فروشگاه قطعات مخابراتی ایرانه. من که فروشگاهی حرفه ای تر ندیدم.
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

پاسخ : کمککککک ککککککککنیدددددددد!!!

1- لطفا عنوان تاپیک را اصلاح کنید . نگاهی به قوانین انجمن بیندازید

2- ط دوم پاساژ 30 تیر ، یک مغازه هست فقط فرکانس بالا کار می کنه .

3- ط دوم امجد . ضلع شمالی ، بغل مجتمع الکترونیک سعید. اون هم یه چیز هایی داره

موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : برای ساخت فرستنده 4w واقعی منظور از VK200 چیه؟؟؟

سلام عزیزم

vk200 یه سلفه!!!

سلف را باید بخری که اسمش VK200.البته خودتان هم می توانید آن را تهیه کنید یک دونه زغال فریت به قطر 5 میلومتر و طول 1 سانتیمتر بردارید و حدود 4 الی 5 دور سیم به شماره نیم بروی آن بپیچید

به عبارت دیگه

سلف (چوک ) وی کا200 عبارتست از 6 دور سیم 0.5 میلیمتر روی زغال فریت سوراخدار به قطر 5 میلیمتر و طول 10 میلیمتر . اگه سوراخدار پیدا نکردید روی فریت بی سوراخ هم میتونید بپیچید . قیمت این سلف در بازار تهران 600 تومان است . اسمش وی کا 200 می باشد.

کامل بود؟

در مورد دوان3553 هم باید بگم خوبه ولی تو این فک نکنم اصلا گیر بیاد از 1971 استفاده کن 7 واته 1972 هم 14 وات بیشتر توضیح بدم؟؟؟

بای
        .
        .
        .

دیدگاه

سلام
          شما میتونید هسته یا سلف اماده vk200 رو از پاساژ عباسیان ( نرسیده به پل حافظ ) فروشگاه سلف ( روبروی جوان الکترونیک ) تهیه کنید
          یه هسته فریت هست که حدود 3 دور سیم از داخل اون رد کردن

برای ترانزیستور به اراالکترونیک مراجعه کنید این فروشگاه قطعات rf نداره معمولا ولی 2n3553 , 2n3866 جزو قطعات اصلی هست که معمولا میاره
          اگه دوست داشتید میتونین تلفنی خرید کنید و با پست دریافت کنید .....

دیدگاه

سلام
            ببین دوست عزیز می دونم شما دقیقا میخای کدوم مدار رو بسازی(فرستنده 4 واتی) چون منم قبلا اینو ساختم اما کار نکرد! :sad:
            اما برای خرید قطعات خب جایی جز تهران سراغ ندارم اگه عجله نداشته باشی می تونی با پست معمولی دریافت کنی.
            vk200 که دوپایه هست رو به نام RFC می شناسن که من اونو از چهره الکترونیک خریدم
            اون ترانزیستور مخابراتی 3553 رو هم از آبی الکترونیک (پاساژ امجد) گرفتم.

اما من توصیه می کنم برای ساخت فرستنده اصلا این مدارهای ترانزیستوری استفاده نکنی چون اولا روی برد برد که نمیشه بست چون کار نمیکنه(مسئله نویز و...) و در ثانی من PCB اون مدار رو زدم اما نمی دونم چرا کار نکرد و اصلا دیگه سراغش نرفتم.
            بابا هی این امضای منو پاک نکن! حساسیت داری؟!
            "سبز سبــــزم ریشه دارم! من درختــــــــــــی استوارم!"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجید تجن جاری
              سلام عزیزم

vk200 یه سلفه!!!

سلف را باید بخری که اسمش VK200.البته خودتان هم می توانید آن را تهیه کنید یک دونه زغال فریت به قطر 5 میلومتر و طول 1 سانتیمتر بردارید و حدود 4 الی 5 دور سیم به شماره نیم بروی آن بپیچید

به عبارت دیگه

سلف (چوک ) وی کا200 عبارتست از 6 دور سیم 0.5 میلیمتر روی زغال فریت سوراخدار به قطر 5 میلیمتر و طول 10 میلیمتر . اگه سوراخدار پیدا نکردید روی فریت بی سوراخ هم میتونید بپیچید . قیمت این سلف در بازار تهران 600 تومان است . اسمش وی کا 200 می باشد.

کامل بود؟

در مورد دوان3553 هم باید بگم خوبه ولی تو این فک نکنم اصلا گیر بیاد از 1971 استفاده کن 7 واته 1972 هم 14 وات بیشتر توضیح بدم؟؟؟

بای
              سلام - آقا ما آخرش نفهمیدیم دوستای دیگه میگن سلف دو پایه-سه دور سیم؛ شما میگی 6 دور روی سلف.!؟؟ oo: :angry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X