اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده ای که بتونه تصویر را تا هزاران کیلومتر ببره وجود دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده ای که بتونه تصویر را تا هزاران کیلومتر ببره وجود دارد؟

سلام این اولین پست من در این سایت هست و ممکنه برام خاطر انگیز باشه من رشته ای که بیشتر در اون فعالیت می کنم کامپیوتر هست و لی چون علاقه ی شدیدی به فرستنده ها پیدا کردم به اتفاق با این سایت آشنا شدم و خیلی سایت جالب و پر محتوایی هست دوستان همگی خسته نباشند
    سوال من این بود که صدا و تصویر رو تا هزاران کیلومتر انتقال داد البته با هوا نه کابلی مثلا ما در استان فارس هستیم و بعضی از شبکه های عربی رو بعضی مواقع می شه گرفت احتمالا باید بشه و بعد من یه فرستنده می خواستم اگه مثل این بشه که هیهات هست ولی چون باید ملیونر که نه شاید هم ملیاردر باشی در کل اگه می شه لطفا دوستان کمک کنند اگه هم که نه تو یه مسافت حدودی 10 تا 15 کیلومتر بتونن روی تلویزیونهای خودشون بگیرن آیا بنظر دوستان می شه و کجا می شه چنین وسیله ای رو پیدا کرد از نظر قانونی مشکل ندارم خواهشن بحثی در این مورد نشه من یه سری به سایت rfphone زدم ولی نمی دونم کدوم ماژول برای این کار مناسبه من می خواهم تا اندازه ای که اگه بیش از 10 تا 15 کیلومتر هم بیشتر بشه البته اگه بشه بصورت 360 درجه می خواهم پخش کنم وخیلی هم ضروری هست ... منتظر جواب دوستان هستم

پاسخ : فرستنده ای که بتونه تصویر را تا هزاران کیلومتر ببره وجود دارد؟

و باز هم این هم بگم که روی تلویزیون های خانگی بتونن بگیرن و در اینجا هم شبکه های 1-2-3-4 وشبکه خبر وشبکه آموزش پخش می شه می خواستم اگه بشه نویزی روی این شبکه ها نیفته شبکه 1و2و3 مهمه بقیه نه زیاد متشکرم و منتظرم

دیدگاه

منم مدتها دنبال چنین سیستمی بودم اما به نتیجه ای نرسیدم یعنی پولشو نداشتم!
      تنها کاری که میشه کرد برای بردهای بالا استفاده از دیش ماهواره ای است که البته قطرش کوچکتره. یعنی زمین به زمین که مطمئنا نمیشه انتقال داد(مثل آنتن تلویزیون!) باید بفرستی اون بالا که خوب یعنی ماهوارو رو باید اجاره کنی که درمیاد ماهی 2 میلیون تومن. جدای از تهیه مجوز!
      بابا هی این امضای منو پاک نکن! حساسیت داری؟!
      "سبز سبــــزم ریشه دارم! من درختــــــــــــی استوارم!"

دیدگاه

چنین چیزی از توان افرادی مثل ما با ابزاری این چنین ضعیف بر نمیاد دوسته من

شما ببین یه فرستنده اف ام ساده .3.5 واتی رو میتونی خوب تمظیم کنی ؟
        مسلمه که کار راحتی نیست چه برسه به این که فرستنده تصویری و با کمترین برد 15 - 20 کیلومتر هم باشه
        اون ماواره هم که دوستمون گفتن من خونده بودم رو هاتبرد هزینه ماهی 20 هزار دلار هست ( من این طور خونده بودم ) کمترین قیمت

دیدگاه

سلام
          ماژول های ارسال تصویر با برد بالا به بازار آمد:
          آدرس: تهران- خیابان جمهوری- مغازه جهان کیت-
          می تونید مراجعه کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X