اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرا امکان حذف یک پست وجود نداره ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا امکان حذف یک پست وجود نداره ؟!

سلام
    همین دیگه ، فکر کنم خیلی هم ضروری باشه چون آدم یه وقت احساس میکنه باید این پست رو حذف کنه :redface: یا اصلاً می بینی چند تا پست بی دلیل داده و باید چند تا شون رو حذف کنه :rolleyes:
    از ماست که بر ماست !

پاسخ : چرا امکان حذف یک پست وجود نداره ؟!

والا حق با شماست !
    ولی یک سری یکی از کاربرا بنا به یم تصمیم عجولانه تصمیم گرفت یکسری پست هاشو بی دلیل پاک کنه..... ماهم دیدیم ممکن هست همچین مشکلاتی پیش بیاد فعلا جلوش رو گرفتیم... :redface:
    ولی خوب کم کم احتمالا این مورد رو اضافه کنیم به سطح دسترسی دوستان.
    فعلا اگه می خواین پستی پاک شه ویرایش کنید و بنویسید لطفا پاک کنید !

دیدگاه

سلام
      ببخشین می پرم وسط حرفتون. در مواردی که پست ها هیچ ارزشی ندارن ویا تاثیری روی بحث نمیزارن (مثل پست های بنده! :redface پاک کردن اونها اشکالی نداره .
      ولی وقتی یک نفر سوالی ،جوابی ، اظهار نظری داشته باشه که توی تاپیک مهم باشه اجازه ندازه حرفشو پس بگیره.
      حتی با کمی سختگیری ویرایش نابجای پستها هم اشکال داره. به قول معروف حرف مرد یکیه!
      ولی در مواردی که پست مشکل فنی یا غیره داره ویرایش اون ویا حتی حذف کردنش لازمه.
      ببخشین که فضولی کردم.

دیدگاه

خواهش میکنم.
        اتفاقا کاملا درست می گین.
        ولی ما نمیتونیم تشخیصش رو به کاربر بدیم ! یک سری چند تا سوال پرسیده شده بود و بعد از یک مدت نویسنده سوال روی سوال رو حذف کرد و همه جوابا کاملا نا مفهوم بود ! دلیل این کارشم این بود که گفت من جوابم رو گرفتم !!!!! متوجهین که چی میگم :redface:
        شما هر پستی که می خواین حذف بشه فقط کافی هست ویرایش کنید و بنویسید حذف
        ولی خوب شما هم بی جا نمیگین باید روی این موضوع با بقیه مدیرا بحث کنیم.
        موفق باشین.

دیدگاه

در دیفالت و پریست مانوال هیچ فارومی امکان حذف پست رو به کاربر نمیدن ( به دلایل مختلف )
          نوشته اصلی توسط "امیر علی"
          شما هر پستی که می خواین حذف بشه فقط کافی هست ویرایش کنید و بنویسید حذف
          {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X