اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

speaker monitor

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

speaker monitor

سلام یکی از دوستام تو کار اهنگ سازیه و از من میخواد که واسش یدونه monitor speaker بسازم

خوب تا جایی که میدونم این مانیتور ما ایرو دینامیکش خیلی مهمه و نحوه قرار گرفتم باندا و مکانشون و میزان box و خروجی هوا که در پشتش نصب میشه و ایجاد واسه داشتن یک صدای مطلوب خیلی نقش مهمی رو ایفا میکنه

حالا تا امپلیو نحوه فیلترینگ و نوع امپلی فایر ها و تغذیه و .. که مربوط به الکترونیکه بماند

فعلا مشکل من این قسمتشه که هیچ چی ازش نمیدونم کسی تو این زمینه اطلاعاتی داره و یا تا حالا یه همچین پروژه ای تو پستش خورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

پاسخ : speaker monitor

به نظره من ریسکه درست کردنش زیاده :rolleyes:

من که خوشحال میشم کسی که تجربش رو داشته برای ما توصیف کنه چی از آب دراومده

نرم افزارهایی هستند برای اینکار که با مشخصه های بلند گو (مکانیکی و الکتریکی)می توننید حجم باکس و یا اینکه سیلد یا پورتد باشند تقریب خوبی بزنند

تو ساب ووفر خوب جواب می ده ولی تو جایی مثله مانیتور spl صاف گرفتن که مهمترین مشخصه مانیتور هست رو نمی دونم( تو خوده نرمافزار ها می نویسنند که تظمینی نیست)

حداقل باید یک میکروفن خوب با کارت صدای خوب محیطه آکوستیک هم برای تستش وجود داشته باشه

البته به طوره پیش فرض یک سری بلند گو رو این نرمافزارها دارند ولی این ها تو ایران هستند رو من پیدا نکردم(( پیدا کردید به من هم خبر بدید مخصوصا تویتر))

خوده باکس مثله فیلتر هست و مچ کردنش با توییتر هم کاره راحتی نیست و بحثش طولانی هست که من خلاصه کردم

http://www.zaphaudio.com/

اینجا درایورهای پر کاربرده اون ور آب رو می تونید مشاهده کنید میانگینه قیمت توییترش هم بالای 200 دلاره :cry2:

دیدگاه

ایا لینک نرم افزار رو دارید یا اسمش تا بتونم دانلودش کنم دوست عزیز؟

دیدگاه

http://www.soundtechnologiesgroup.com/bass_box_pro.htm

نرم افزارهایی مثله این
        البته من باهاش کار نکردم

و محیطه ماشین و خانه از هم متفاوته یعنی بلندگوی ماشین برای خونه مناسب نیست

ولی نرم افزارهای جدا برای باکس ساب ووفر هستند مثله WINISD

که خودم از روش برای سابه سونداستریم یک باکسه سیلد ساختم

دیدگاه

ممنون دوست عزیز میشه بیشتر بگین در این مورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :redface:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X