اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرا PLC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا PLC

سلام دوستان . من چیز زیادی از PLC نمیدونم اما چون رشتم برقه دوست دارم در زمینه رشته ام فعالیت کنم . خواستم بدونم اگر وقت بزارم و پی ال سی یاد بگیرم آیا ارزش داره؟ میتونم ازش پول دربیارم و به عنوان شغل آیندم استفاده کنم؟ یا بهتره برم سراغ کارای دیگه . لطفا راهنماییم کنین . مرسی

پاسخ : چرا PLC

سلام
    به نظر من یک برقی خوب کسیه که این کارها رو بلد باشه
    1-زبان
    2- plc
    3- نقشه خونی
    4- کامپیوتر
    5- برق صنعتی
    دنبال اینها برو پول هم دنبال تو میاد

دیدگاه

سلام
      دوست عزیز یاد گرفتن plc بسیار عالی است چون امروزه در صنعت plc ها حرف اول را می زنند. plc یک سیستم قابل برنامه ریزی بسیار دقیق و صنعتی است.
      انواع مختلفی از plc ها وجود دارند مثلا logo , s5,s7200,s7300,s7400,...
      امروزه تمام کارخانه ها برای راه اندازی از plc ها استفاده می کنند .
      از لحاظ در آمد هم اگر شما آن را کاملا مسلط شوید درآمد شما فوق العاده خواهد بود.

دیدگاه

در دنیای امروز شما هیچ وقت برای حساب کتاب سراغه چرتکه نمیرید چون یه چیزی اومده به اسم ماشین حساب....توی صنعت هم امروزه با توجه به استفاده از علم الکترونیک در پروژه های صنعتی و کلاً با تلفیقی که از قدرت و الکترونیک به وجود اومده استفاده از PLC ها جایگزین روشهای قدیم تر به مانند تابلو های رله کنتاکتوری شده.......ولی در نهایت یه نکته که توی این بحث واقعاً باید توی برنامه نویسی و منطق الگوریتمی تسلط داشته باشی...... :nerd:
        برق يعني زندگي ولي از نوعه قدرت

دیدگاه

از دوستایی که بهم جواب دادن بی نهایت سپاسگذارم

دیدگاه

سلام
            بله ارزش داره
            کارای که با مدار فرمان نمیشه انجام داد با plc به راحتی انجام میشه
            *یادگیری آن سادست
            *اگه یه خورده خلاقیت داشته باشی نونت توروغنه
            *تو ایران بازار کار به خوده طرف بستگی داره اولش سخته ولی را افتادین هلت میدن
            *تعداد plc کار حرفه ای تو ایران از تعداد جراح قلب کمتره ولی درامدش از اونا بیشتره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X