اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظرسنجی در مورد میکروکنترلرها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نظرسنجی در مورد میکروکنترلرها

درود
    این پست فقط برای آشنایی با نظرات دوستان هست، پس خواهشا چه با نظر دیگران موافق بودید و چه مخالف بحث نکنید و تنها نظر خودتون رو بنویسید، حتی اگر از اشتباه بودن نظرات دیگران کاملا مطمئن باشید.
    و اما پرسش ها:
    - هدف شما از کار کردن با میکروکنترلرها چیست؟
    - شما از چه میکروکنترلری استفاده میکنید؟
    - از چه زبان ها، کامپایلر ها یا اسمبلرهایی استفاده کردید یا میکنید؟
    - در انتخاب میکروکنترلرها کدام فاکتور ها برای شما اهمیت بیشتری دارد؟
    - چه عواملی باعث شده که این میکرو رو به بقیه میکروها ترجیح بدید؟ ( در میکرویی که استفاده میکنید چه چیزهایی دیدید که در بقیه اونها نبوده؟ )
    - از چه میکروکنترلری بدتون میاد؟ چرا؟

همونطور که از عنوان پست مشخص هست این تاپیک فقط نظرسنجی هست و صرفا جهت آشنایی بیشتر با دیدگاه افرادی هست که از میکروکنترلرها استفاده میکنند، به همین خاطر از تمامی دوستان عزیز خواهشندم تنها به نظر دادن اکتفا کنید و از نقل قول کردن نظرات دیگران و پاسخ به اونها خودداری کنید. مهم نیست نظرات شما و دستان دیگر تا چه حد درست یا غلط باشه، و قرار نیست توی این تاپیک نظر کسی رو تغییر بدیم، فقط میخوایم با دیدگاه دوستان در این مورد آشنا بشیم.
    میتونید به سوالات بالا یکی یکی پاسخ بدید، میتونید هم به طور کلی نظراتتون رو توضیح بدید.
    اگر نظری دادید و بعد از گذشت مدتی نظرتون تغییر کرد میتونید توی همین بخش مجددا نظرات جدیدتون رو بنویسید، اما باز هم تاکید میکنم که از نقل قول نظرات دوستان دیگر و بحث کردن با یکدیگر خودداری کنید.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : نظرسنجی در مورد میکروکنترلرها

سلام
    1- معمولا برای طراحی سیستمهای Embedded یا درایو ماژولها و ابزارها فارغ از PC
    2- از AVR & PIC
    3- ترجیحا C و اگر لازم بشه اسمبلی در نهایت در صورتی که چاره نباشه بیسیک Codevision , Bascom برای AVR و همچنین mikroC و mikroBasic برای PIC
    4- امکانات خود میکرو ، کامپایلر مناسب ، زبان C ، توابع و کتابخانه موجود برای آن نرم افزار و میکرو مورد استفاده ، سهولت استفاده

دیدگاه

پاسخ : نظرسنجی در مورد میکروکنترلرها

ممنون دوست عزیز
      از دیگر مهندسین محترم سایت هم خواهش میکنم بیایند و نظرهاشون رو بیان کنند. این پست میتونه به افرادی که تازه میخواند میکرو انتخاب کنند هم کمک کنه که با دید بازتری به میکروکنترلر ها نگاه کنند.
      ممنون
      از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
      هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
      اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
      اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
      شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X