اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد RGB LED

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد RGB LED

درود
    من یک RGB LED خریدم برای اینکه بتونم هر رنگ رو جدا کنترل کنم باید پایه مشترک رو یک کنم و رنگ مورد نظرم رو صفر کنم تا روشن بشه، در صورتی که انتظار داشتم بر عکس باشه، این RGB LED ها هم مثل seven segment ها آند مشترک و کاتد مشترک دارند؟
    ممنون
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : سوال در مورد RGB LED

تو بازار فعلا آند مشترک هست
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Study
      من یک RGB LED خریدم
      قیمت و سایز لطفا ؟

دیدگاه

سلام ...................

http://amir-moayeri.mihanblog.com/

ببینید به کارتون میاد؟ موفق باشید ..
        دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

ببخشید ولی این وبلاگ واقعا چیزی توش نیست یا من چیزی نمیبینم ؟!!!

دیدگاه

سلام ............

نوشته اصلی توسط boyironi
            ببخشید ولی این وبلاگ واقعا چیزی توش نیست یا من چیزی نمیبینم ؟!!!
            شاید به خاطر اون عینک دودی باشه ..!! ولـــی اتفاقا منم چیزی نمیبینم .. نمیدونم مشکلی پیش اومده یا اینکه .. پیگیری میکنیم .. موفق باشید ..
            دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

درود
              سایزش 5 میلیمتر هست ( قطرش )
              مجید جان من فعلا یزد هستم و فکر میکنم اینجا قیمتها گران تر هست، من این رو 500 تومان خریدم.
              حسام الدین جان ظاهرا یکم دیر رسیدیم مطلبش رو دزدیدند :smile:
              از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
              هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
              اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
              اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
              شاد و موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Study
                درود
                من یک RGB LED خریدم برای اینکه بتونم هر رنگ رو جدا کنترل کنم باید پایه مشترک رو یک کنم و رنگ مورد نظرم رو صفر کنم تا روشن بشه، در صورتی که انتظار داشتم بر عکس باشه، این RGB LED ها هم مثل seven segment ها آند مشترک و کاتد مشترک دارند؟
                ممنون
                با سلام خدمت ، استاد عزیزم ، جناب حسام الدین و دوستان گرامی

هر چند که موضوع این تاپیک ، در وهله اول ( راه اندازی یک RGB LED ) ، به نظر میاد که زیاد به وبلاگ بنده ، ارتباط نداشته باشه ، ولی خوب ، جناب حسام الدین ، شرمنده فرمودند و یه دفعه ، برگه آس ، رو کردند

شرمنده ، در چند روز گذشته ایرادی در وبلاگ بوجود اومده بود که خود بنده هم متوجه نشده بودم ( همه اطلاعات ، جمیعا ، " رو سفید " !! شده بودند) !!!!

بهر حال ، دوباره نویسی گردید

در صورت تمایل ، لطفا بازبینی فرمایید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X