اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین کتاب یا جزوه برای الکترونیک ارشد دانشگاه آزاد

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین کتاب یا جزوه برای الکترونیک ارشد دانشگاه آزاد

بهترین کتاب یا جزوه برای الکترونیک ارشد دانشگاه آزاد به نظر شما چیه؟از بچه های که در این زمینه تجربه یا نظری دارند تقاضایکبیان نظر دارم. ممنون :angry:
    پنجره را باز نکن ترسم آشفته کند باد، ناگهان، زلف پریشانت را

پاسخ : بهترین کتاب یا جزوه برای الکترونیک ارشد دانشگاه آزاد

والا من خودم الکترونیکی ام واسه سراسریش هم جزوه خوب واسه الکترونیک پیدا نمیشه هیچکدوم کاملا خوب نیستن خلاصه منابع کنکور الکترونیک مثل بقیه درسها نیست که بشه یه کتاب رو اسم برد:
    ولی اینا رو میگن هر کس یه تعدادیشو

رهیافت حل مسئله دیانی (کی وقت مسئله هاشو داره)
    شفیعی (کلا از دوره دانشگاه از فرم کتابشم خوشم نیومد چه برسه بازش کنم ولی بعضی معرفیش میکنن)
    جزوه شریف (از اینترنت دانلودش کردم بد نیست ولی خیلی هم ویژه نیست یه کم شاید قدیمی باشه آدم فکر میکنه داره کتاب با چاپ سنگی میخونه از بس ... است)
    راهیان ارشد (تست)
    پارسه (تست)
    پوران پژوهش (واسه الک ۱) (تست و درس)
    رفرنس
    رفرنس
    رفرنس

یه کتاب هم مدرسان شریف داره که فصل BJT ش رو خوندم پر از غلط بود....بد آموزی داره :biggrin:

یکی هم یه کتاب از سیمای دانش معرفی کرد که ازش اطلاعی ندارم.

خلاصه به نظر میرسه منبع راضی کننده ای واسه الکترونیک وجود نداشته باشه ولی اولویت اول تستهای سالای قبل هست که من راهیان رو میشناسم تستهای آزاد هم یه کم سطحی ترند شاید نیاز به مطالعه پراکنده هم نباشه مثلا میتونین همون راهیان رو بخونین و اگه مشکل پیدا کردین یه مرجعی هم داشته باشین (درسته که تستهای آزاد ساده تر ند - البته به جز تستهای سیگنالش ولی به نظر من اینجور بهتر میشه سره و ناسره و جدا کرد تا تستهای غلط انداز و نکته دار و استرس زا :mrgreen

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X