ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2009/02/27
    2
    0

کمک درباره تست قطعات الکترونیکی

سلام به همه دوستان سایت بخاطر سایت خیلی خوبتون دستتون درد نکنه...راستش من یه تازه کار در برق هستم و علاقه زیادی هم به این رشته دارم میخواستم هر کسی که میتونه کمک کنه تا درباره تست قطعات مختلف مداری مثل ترانزیستور (تشخیص هر یک از پایه ها وتشخیص نوع ترانزیستور)وتست دیود((تشخیص اند -کاتد بودن )) با توجه به خط های روی دیود وتست خازن همگی به کمک مولتی متر دیجیتال کاملا برام روشن شهههه...............ضمنا از اقای شهریار همایون فرد منش بخاطر پی دی اف درباره ماسفت خیلی ممنونم همون چیزی بود که من میخواستم .اگه ممکنه اقای فرد منش بازم کمکمون کن .و از این پی دی افات برام اماده کن.
    2009/01/21
    1,059
    4

پاسخ : کمک درباره تست قطعات الکترونیکی

نقل قول نوشته اصلی توسط arashda
    سلام به همه دوستان سایت بخاطر سایت خیلی خوبتون دستتون درد نکنه...راستش من یه تازه کار در برق هستم و علاقه زیادی هم به این رشته دارم میخواستم هر کسی که میتونه کمک کنه تا درباره تست قطعات مختلف مداری مثل ترانزیستور (تشخیص هر یک از پایه ها وتشخیص نوع ترانزیستور)وتست دیود((تشخیص اند -کاتد بودن )) با توجه به خط های روی دیود وتست خازن همگی به کمک مولتی متر دیجیتال کاملا برام روشن شهههه...............ضمنا از اقای شهریار همایون فرد منش بخاطر پی دی اف درباره ماسفت خیلی ممنونم همون چیزی بود که من میخواستم .اگه ممکنه اقای فرد منش بازم کمکمون کن .و از این پی دی افات برام اماده کن.
    سلام ...
    يه سري به اين بزن [ftp=ftp://http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=13822.msg61566#msg61566] http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=13822.msg61566#msg61566[/ftp]

موفق باشيد :bye
    ذكات علم ياد دادنه ....
    2008/09/26
    12
    0
    GEM

پاسخ : کمک درباره تست قطعات الکترونیکی

اگه بتونین جزوه هایدانشگاهی آزمایشگاه الکترونیک ومدار رشته برق را گیر بیارین خیلی بهتون کمک می کنه من نسخه الکترونیکی شو ندارم وگرنه حتما واستون ارسال می کردم :cry2:
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3