اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کلاس آموزش میکرو و الکترونیک

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کلاس آموزش میکرو و الکترونیک

آقا جایی رو که میدونید کارش خوبه برای آموزش الکترونیک و میکرو AVR پیشرفته معرفی کنید
    البته من کلاس میکرو AVR پیشرو نوآوران کاوش تو جمهوری رو رفتم بد نبود.
    ولی یه کلاس میخوام که الکترونیک درس بده .

پاسخ : کلاس آموزش میکرو و الکترونیک

با سلام
    دوست عزیز شما الکترونیک رو تا چه حدی می خواهید یاد بگیرید؟؟؟
    اگه بگید می تونم کمکتون بکنم

دیدگاه

من فوق دیپلم برق دارم ولی با الکترونیک بیشتر حال میکنم و از الکترونیک یه چیزایی بیشتر از برق میدونم
      حتی چند سالی هم تو زمینه الکترونیک کار کردم ولی طراحی نکردم .
      جایی رو میخوام که مثلا با ترانزیستور و Opamp و .... طراحی مدار یادم بدن

دیدگاه

فکر نکنم جایی پیدا کنی برای این کار !
        از من میپرسی خودت کار کنی حتما موفق میشی حتی تو یک مدت کم میتونی پیشرفت خوبی داشته باشی (فقط یکی لازمه هی ازش سوال بپرسی)

دیدگاه

سلام. خوبی دوست عزیز؟
          ببین نمیگم کلاس به درد نمیخوره کلاس یه چیز لازمی هست خصوص برای یه درسی مثل الکترونیک ولی قسمت مهم ترش اینه که باید بشینی روی مطالب الکترونیک فکر کنی انقدر مسئله حل کنی که دیگه حفظ بشی قضیه چیه اون موقع دیدت نسبت به الکترونیک عوض میشه.
          دوستان یه پیشنهاد نظرتون چه یه قسمت باز کنیم با عنوان مطالب تئوری به هر حال هر کسی یه قسمت از الکترونیک و مدار یا سیگنال و ... رو خیلی خوب فهمیده فصل فصل کنیم کسی که تازه کار هستن یا دانشجو و ... سوالات مفهومی رو بپرسن دوستان پاسخ هاشون رو بگم از توی پاسخ ها یه جمع بندی بکنیم و به عنوان آرشیو به صورت دسته بندی شده نگه میداریم که برای مراجعات بدی و جستجو راحتر باشه.
          نظرتون چیه؟ اگه راه بیفته من خودم در قسمت الکترونیک میتونم پاسخ گو باشم.
          موفق باشید.
          شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
          هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
          چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نحوی
            سلام. خوبی دوست عزیز؟
            ببین نمیگم کلاس به درد نمیخوره کلاس یه چیز لازمی هست خصوص برای یه درسی مثل الکترونیک ولی قسمت مهم ترش اینه که باید بشینی روی مطالب الکترونیک فکر کنی انقدر مسئله حل کنی که دیگه حفظ بشی قضیه چیه اون موقع دیدت نسبت به الکترونیک عوض میشه.
            دوستان یه پیشنهاد نظرتون چه یه قسمت باز کنیم با عنوان مطالب تئوری به هر حال هر کسی یه قسمت از الکترونیک و مدار یا سیگنال و ... رو خیلی خوب فهمیده فصل فصل کنیم کسی که تازه کار هستن یا دانشجو و ... سوالات مفهومی رو بپرسن دوستان پاسخ هاشون رو بگم از توی پاسخ ها یه جمع بندی بکنیم و به عنوان آرشیو به صورت دسته بندی شده نگه میداریم که برای مراجعات بدی و جستجو راحتر باشه.
            نظرتون چیه؟ اگه راه بیفته من خودم در قسمت الکترونیک میتونم پاسخ گو باشم.
            موفق باشید.
            فکر خوبیه !
            منم می تونم کمک کنم....
            هر جا مناسبه خودتون همچین بخشی باز کنید تا ادامه بدیم.

دیدگاه

من تو زمینه تدریس avr تجربه کافی دارم در صورت نیاز با من تماس بگیر
              سوابق کاری در زمینه تدریس avr
              تدریس در آموزشگاهای کاوش و اتوماسیون پارس
              تدریس به دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در رشته الکترونیک و مخابرات
              تدریس به دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه تهران در رشته ماشینهای کشاورزی
              و غیره
              r.babazadeh@gmail.com
              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

من توی زمینه مسائل تئوری و عملی الکترونیک میتونم همکاری کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X