اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای سوئیچ برق شهر با جریان 35 تا 40 آمپر از چی استفاده کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام:
    سرعتش سوئیچ خیلی کمه

پاسخ : برای سوئیچ برق شهر با جریان 35 تا 40 آمپر از چی استفاده کنم ؟

کنتاکتور :smile:
    A-Hosseini

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronet_ir
      کنتاکتور :smile:
      سلام:
      نه می خوام از قطعه استفاده کنم
      میشناسید؟

دیدگاه

فکر میکنم با ترایاک بتونید کارتون رو انجام بدید من چند سال پیش لامپ اتاق رو با BT138 روشن و خاموش میکردم.
        از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
        هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
        اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
        اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
        شاد و موفق باشید

دیدگاه

سلام
          دوست عزیز فکر نکنم با BT138 بشه همچین جریانی (35 تا 40 امپر) را سویچ کرد :surprised:

واگر از کنتاکتور نمیخواهی استفاده کنید (احتمالا بخاطر اندازه ) میتونید از رله استفاده کنید که براحتی روی برد هم جامی شود اما نمیدونم رله ای باین جریان هم وجود داره یا نه من خودم 16 امپرش را دیده ام :smile:

دیدگاه

دوست عزیزم اگه میخوای حتما مدارت از 220 ولت کاملا ایزوله باشد بهتره از یک رله 1 آمپری کوچک در خروجی استفاده کنی و خروجی اون رو به کنتاکتور بدی البته کار با کنتاکتور و avr یه کم سخته و مشکل نویز شما قطعا با مشکل مواجه میکنه بهتره در طراحی pcb دقت کنی و کل مدار رو زمین گیر کنی از خازنهای صافی در اطراف پایه های میکرو حتما استفاده کن بگر محیط صنعتی حتمااز vdr استفاده کن من توصیه نمی کنم که از رله خشک یا همون ترایاک استفاده کنی چون مدار امنیت نداره هم از نظر درصد هنگ و نویز هم نظر ایزولاسیون dc & ac سعی کن حتما دیود معکوس سر رله رو بذاری و کنتاکتور رو هم از مدارت با فاصله و بوسیله سیم ارتباط بده امیدوارم موفق بشی
            سه کس را شنیدم که غیبت رواست وز این درگذشتی چهارم خطاست
            یکی پادشاهی ملامت پسند کز او بر دل خلق بینی گزند
            حلال است از او نقل کردن خبر مگر خلق باشند از او بر حذر
            دوم پرده بر بی حیائی متن که خود میآ‌درد پرده بر خویشتن
            ز حوضش مدار ای برادر نگاه که او میآ‌درافتد به گردن به چاه
            سوم کژ ترازوی ناراست خوی ز فعل بدش هرچه دانی بگوی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط asmasm
              سلام
              دوست عزیز فکر نکنم با BT138 بشه همچین جریانی (35 تا 40 امپر) را سویچ کرد :surprised:
              کاملا درست میفرمایید ممنون، من با عجله خواندم فقط به برق شهر دقت کردم جریانش رو درست نخواندم. :agree:
              از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
              هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
              اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
              اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
              شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X