اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل چندتادوربین بایک مونیتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل چندتادوربین بایک مونیتور

باسلام
    میخواستم ببینم چطوری میتونم خروجی 4تادوربین فیلمبرداری رو بایک مونیتور کنترل کنم؟/دوستان سخت افزار یا نرم افزارخاصی اگه مدنظرشون هست یاپیشنهاد میکنند لطف میکننداگه مطرح کنند
    سلام
    من مستم .داشتم ميومدم تر بت خوردم.

پاسخ : کنترل چندتادوربین بایک مونیتور

یه سری کارت های مونیتورینگ هست که 4 تا 8 تا ورودی تصویر داره با نرم افزار مخصوص خودش

میتونید از شرکت های کامپیوتری جویا بشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مسیح نظری
      یه سری کارت های مونیتورینگ هست که 4 تا 8 تا ورودی تصویر داره با نرم افزار مخصوص خودش

میتونید از شرکت های کامپیوتری جویا بشد
      با تشکر اگه امکان داره اسم ومشخصاتش رو بگید تاراحتر بتونم پیداشون کنم
      سلام

دیدگاه

دقیق مدلش یادم نیست ولی متونید با جستجو تو سایت هایی مثل http://www.rayaneh.com/ به مقصودتون برسید
        اگر مدلش رو پیدا کردم براتون میزارم
        یا علی

دیدگاه

با سلام
          اگر برای دوربینآ‌های امنیتی میآ‌خواهید. برنامهآ‌ای به نام motion وجود دارد که میآ‌تواند تا همزمان ۸ دوربین را پشتیبانی کند. عملکرد آن هم به این صورت است که اگر شیئی در تصویر تکان خورد یک عکس از آن میآ‌گیرید. به این صورت شما در هاردتان نیاز به حافظه خیلی بزرگی ندارید.
          این برنامه متنآ‌باز و رایگان است. سایت برنامه: http://www.lavrsen.dk/twiki/bin/view/Motion/WebHome
          من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

سلام
            به این جور ابزار میگن DVR با این اسم دنبالش بگردی چیزای بهتری پیدا میکنی . در ضمن آمادش هم توی جمهوری می فروشن که امکانات خیلی زیادی هم داره
            A-Hosseini

دیدگاه

باتشکر جهت اطلاع دوستان کارتdvr مشکل را حل میکنه برای دوربین امنیتی نمیخواستم برایه دستگاه میکس با4ورودی وخروجی که هر خروجیش نیاز به یک تلویزیون داشت چون تهیه 4تاTVوجابه جاییشون مشکل بود خواستم راهی پیدا کنم که بایک نمایشگر 4تا دوربین رو پوشش بده که یک کارت 100هزار تومنی DVRفکر کنم کارم رو راه بندازه..........
              بعد از حصول نتیجه خبر میدم
              سلام

دیدگاه

فکر کنم بهترین مدل هاش که قیمت مناسبی هم دارن برای کار های میکس ماله پیناکل باشه
                همه ازش راضی اند

دیدگاه

سلام
                  جوات جون. به سایت اکا خوش اومدی . :applause: سال نوت هم مبارک . امیدوارم سال جدید رو به خوشی تو اکا سپری کنی.
                  محصولات سری surveillance از power video هم برای اینکارا بدرد میخورن که البته سخت افزارن و البته قیمتشو خبر ندارم.
                  فکر کنم نمایندگیش امگا کامپیوتر بوده . امگا رو توش داشت یادم میاد.
                  یه سرچی بکنی باید پیدا شه. سخت افزاراش از 4 تا بالاتر دوربین رو ساپورت میکنن. البته خوب شاید گرون باشن. یه نگاهی بندازی بد نیست.
                  Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X