اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا کمک کنید -- طراحی یک منبع تغذیه سوییچینگ با خروجی 200 ولت dc با جریان 2 A

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا کمک کنید -- طراحی یک منبع تغذیه سوییچینگ با خروجی 200 ولت dc با جریان 2 A

من یک پمپ سلونوئئیدی دارم که با ولتاژ 200 ولت dc کار میکند و میخام از یک منبع تغذیه سوییچینگ استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید من ووووووو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

.

سلام

محدوده ولتاژ ورودیت چقدره ؟ از چه منبعی برای این تغذیه میخواهی استفاده کنی ؟ برق شهر ؟ باتری ؟
    کمی توضیح لطفا

دیدگاه

پاسخ : لطفا کمک کنید -- طراحی یک منبع تغذیه سوییچینگ با خروجی 200 ولت dc با جریان 2 A

ولتاژ ورودی 220 ولت شهری و ولتاژ خروجی 200 ولت dc میدونم حتما میگید که با مقاومت کم کنم ولی چون پمپم سلونوئیدی هست ولتاژم موقیی که پمپ کار میکنه روی 290 ولت می ایسته :sad: :sad: :sad: :sad:
      توروخودا جواب بدین په کنم

دیدگاه

.

سلام

الان فقط توان مصرف کننده مهمه که با توضیحات شما این پمپ 400 وات توان مصرفی داره درسته؟
        برای داشتن تلفات کمتر باید از یک مبدل AC به DC برای این منظور استفاده کنید که توان خروجی 400 وات
        به شما بدهد . یعنی اگه از توپولوژی هاف بریج بخواهید این منبع رو بسازید با راندمان 75 درصد یه چیزی
        حدود 535 وات توان اولیه دارید !!! ساخت یک همچین تغذیه ای مهارت میخواد . آیا شما تجربه ای در ساخت
        تا به حال داشتید ؟ آیا تا حالا منبع تغذیه سویچینگ ساختید ؟

من فکر میکنم ممکنه جریان مصرفی رو اشتباه گفته باشید . مطمئنید این پمپ با 200 ولت 2 آمپر کار میکنه؟؟؟

دیدگاه

پاسخ : لطفا کمک کنید -- طراحی یک منبع تغذیه سوییچینگ با خروجی 200 ولت dc با جریان 2 A

اینجانب منبع تغذیه 200 ولت 3.5 امپر بصورت اماده دارم که جواب کار شما را میدهد اگر خواستید ای میل بزنید.
          در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X