اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

LED COB موتورسیکلت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

LED COB موتورسیکلت

سلام… من میخواستم بر روی موتور سیکلت یه led cob با ولتاژ 12 و 50 وات نصب کنم…
    برقی که از خروجی سیم های لامپ جلو موتور میاد حدودا 12تا 14.5 ولت هست و حدود 3تا5 آمپر هست.برق از دینام میاد و AC هست که به dc هم تبدیلش کردم..هیت سینکهای مختلف هم تهیه کردم براشون

چندتا سوال داشتم:
    1.چطور برق رو ثابت روی 12 ولت و شدت جریان 1.5 آمپر ثابت کنم…
    2.آیا ماژول رگولاتور کاهنده مثل XL4016 ،با کم و زیاد شدن امپر و ولتاژ برق موتور سیکلت آسیب نمیبینن؟

درود
    استفاده از این ماژول برای موتورسیکلت بدون اشکال است، ولی دقت کنید این ماژولها بردو نوع هستند یکی فقط ولتاژ خروجی را تنظیم میکند و یکی هم ولتاژ و هم جریان را کنترل میکند و شما باید از این نوع دوم تهیه کنید در اتصال مثبت و منفی سیم برق ورودی و خروجی دقت کنید که اشتباهی صورت نگیرد. هم ولتاژ و هم جریان را باید در زیر بار (چراغها روشن) تنظیم کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
      درود
      استفاده از این ماژول برای موتورسیکلت بدون اشکال است، ولی دقت کنید این ماژولها بردو نوع هستند یکی فقط ولتاژ خروجی را تنظیم میکند و یکی هم ولتاژ و هم جریان را کنترل میکند و شما باید از این نوع دوم تهیه کنید در اتصال مثبت و منفی سیم برق ورودی و خروجی دقت کنید که اشتباهی صورت نگیرد. هم ولتاژ و هم جریان را باید در زیر بار (چراغها روشن) تنظیم کنید.
      خیلی ممنون از پاسختون
      ماژول قدرت تنظیم هر دو خروجی رو داره..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X