اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلو led ثابت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تابلو led ثابت

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
    من تابلو ثابتمو میخام با کنترل روشن و خاموش کنم برای مشتری هایی که یه خورده بد حسابن که اگه چکشون پاس نشد برم خاموش کنند . به مکشل بخورن بیایین یه نظری بدین ارزون تمومش کنیم
    قبلا که بهتون گفتم چه جوری درست کنید خیلی راحت و کم هزینه و میتونید از فاصله6-7 خاموش و روشنش کنید
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

خب به همه بگید و بذارید تو انجم تا همه یاد بگیرن
      **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
        قبلا که بهتون گفتم چه جوری درست کنید خیلی راحت و کم هزینه و میتونید از فاصله6-7 خاموش و روشنش کنید
        خاموش و روشن کردنش که کاری نداره
        در صورتی خوبه که وقتی خاموشش میکنی دیگه هر کاری بکنه روشن نشه
        برنامشو نوشته بودم ولی کنترلش مشکل داشت عشقس کاهی خاموش و روشن میشد
        برای همین بر داشتم از رو تابلو

اضافه شده در تاریخ :
        سلام یه سوال برام پیش اومده
        من 2000 تا ال ای دی قرمز رو میخاستم روشن کنم که شش تایی سری کردم و با یه مقاومت یک اهم به ولتاژ دوازده ولت دادم
        بگین خب
        : خب : :biggrin:
        حالا من دوهزار رو تقسیم بر شش میکنم هر چی بیاد ضرب در جریان یه شاخه میکنم
        333.33333
        به نظرتون جریان هر شاخه چقدر هستش؟
        من فک کنم هفت میلی جریان هر شاخه باشه
        البته دقیق یادم نیست ( تک تک شاخه ال ای دی ها رو جریانشو نگرفتم )
        ولی من یه منبع تغذیه روش بستم که سه امپر جریان میداد
        اول بزارین از خاصیتهای این منبع براتون بگم
        این منبع به صورتی بود که اگه جریان از اون مقداری که میتونست بهمون بده بیشتر میشد ، خاموش میشد
        خب
        حالا من این و گذاشتم روی تابلو و خاموش نشد و وقتی جریان هم اندازه گرفتم جریان کل در حالت ثابت 2.3 بیشتر نمیکشید
        به نظر خودم که اشتباههه
        ولی دیگه آمپر متر اینطوری نشون میداد و منبع هم خاموش نمیشد
        یه چند ساعتی هم گذاشتم برا تست که منبع آسیب ندید
        ان شالله که مشکلی پیش نیاد
        کسی نمیدونه چرا جریان اینقدر کم شد؟

نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
        barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
          خب به همه بگید و بذارید تو انجم تا همه یاد بگیرن
          خدا اجرتون بده میشه به ما هم یاد بدین اگه امکانش وجود داره ممنون میشم :nerd:

اضافه شده در تاریخ :
          با سلام
          من یه تابلو کوچیک زدم میخواستم ببینم چه پاوری استفاده کنم تقریبا 200تا ledکه100تاش کلاهی سفید 100تاش اوال ابی.موندم 3تا3تا سری کنم یا از روش 50تا50تا.
          ممنون میشم کمک کنین
          a happy person is one who wants happiness for other

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sky_man847
            خدا اجرتون بده میشه به ما هم یاد بدین اگه امکانش وجود داره ممنون میشم :nerd:
            ببیند همه جور میشه این مدارو ساخت ولی ارزونترین و راحترین استفاده از RC5 هست .شما باید گیرنده رو رمزی کنی و از روش حلقه استفاده کنی .که هر وقت ریموت رو زدی برنامه بیافته تو حلقه و رله قطع بشه و از EEPROM استفاده کنید که اخرین عملیات تو حافظه میکرو بمونه .

حالا چه اتفاقی می افته ؟؟

شما ریموت رو میزنی برنامه می ره تو حلقه و رله قطع میشه و تو eeprom ذخیره میشه .وقتی طرف میبینه که تابلو خاموش شد مجداد قصد on-off داره که تابلو روشن نمیشه .چرا ؟؟ چون اخرین دستور قطع رله بوده و تا شما دستور جدید ندید تابلو روشن نمیشه .

این الگوریتم مداری که میخاستید ولی باید دست به کار بشید و اونجوری که مد نظرتون هست برنامه و مدارو طراحی کنید .

من با بسکام کار میکنم این روزها هم شدیدا سرم شلوغ هست ولی در اولین فرصتی که وقتم ازاد شد خودم مدارشو میسازم با جزئیات کامل براتون قرار میدم :nerd:
            یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
              ببیند همه جور میشه این مدارو ساخت ولی ارزونترین و راحترین استفاده از RC5 هست .شما باید گیرنده رو رمزی کنی و از روش حلقه استفاده کنی .که هر وقت ریموت رو زدی برنامه بیافته تو حلقه و رله قطع بشه و از EEPROM استفاده کنید که اخرین عملیات تو حافظه میکرو بمونه .

حالا چه اتفاقی می افته ؟؟

شما ریموت رو میزنی برنامه می ره تو حلقه و رله قطع میشه و تو eeprom ذخیره میشه .وقتی طرف میبینه که تابلو خاموش شد مجداد قصد on-off داره که تابلو روشن نمیشه .چرا ؟؟ چون اخرین دستور قطع رله بوده و تا شما دستور جدید ندید تابلو روشن نمیشه .

این الگوریتم مداری که میخاستید ولی باید دست به کار بشید و اونجوری که مد نظرتون هست برنامه و مدارو طراحی کنید .

من با بسکام کار میکنم این روزها هم شدیدا سرم شلوغ هست ولی در اولین فرصتی که وقتم ازاد شد خودم مدارشو میسازم با جزئیات کامل براتون قرار میدم :nerd:
              حالا لازم نیست براش رله بذاری چون طرف اگه وارد باشه رله رو میتونه حذف کنه
              به نظر من اول که میکرو روشن میشه براش شرط بذار که متغییر داخل eeprom رو چک کنه اگه برابر اون میخواستید نبود برنامه رو اجرا نکنه
              گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moslem1368
                حالا لازم نیست براش رله بذاری چون طرف اگه وارد باشه رله رو میتونه حذف کنه
                به نظر من اول که میکرو روشن میشه براش شرط بذار که متغییر داخل eeprom رو چک کنه اگه برابر اون میخواستید نبود برنامه رو اجرا نکنه
                سلام مهندس جان ممنون میشیم اگه زحمت برنامه ومدارراقبول فرماییدچون این کاربرای بدحساباخوب جواب می ده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliavr
                  سلام مهندس جان ممنون میشیم اگه زحمت برنامه ومدارراقبول فرماییدچون این کاربرای بدحساباخوب جواب می ده
                  سلام دوستم
                  میذارم فقط با تاخیر !
                  گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moslem1368
                    سلام دوستم
                    میذارم فقط با تاخیر !
                    سلام مجددممنون ولی خواهشازیادتاخیرنداشته باشه بازبان بیسیک باشه بهتره .خدابهت موفقیت بیشترعطاکنه ازاینکه ذکات علمت رامی دهید

دیدگاه

بچه ها سلام من قصد کردم یه سایت بزنم مخصوص تابلو ثابت که همه کار بکنم اونجا
                      از فروش ال ای دی بگیرید تا وصل کردن کنترل و ...
                      کسایی که میتونن کمک کنند بیان جلو
                      راستی نظر هر کی داره بگه
                      barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

چقدر میتونی سرمایه گذاری کنی؟اگه حدود 100تومن بتونی هزینه کنی قیمت خوبی میتونمبرات گیر بیارم که بدرد بخوره در غیر این صورت خیلیا هستن که قیمت مناسب میدن و ال ای دی اشغال از چین میارن و ارزونتر میدن ولی اگر میخوای اصل بفروشی منظورم ال ای دی هست که مستقیما از در خود کارخونه اچ جی درمیاد و مطمئن بفروشی ولی باید تعداد بخری قیمت خوب میتونم برات گیر بیارم
                        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r-el
                          چقدر میتونی سرمایه گذاری کنی؟اگه حدود 100تومن بتونی هزینه کنی قیمت خوبی میتونمبرات گیر بیارم که بدرد بخوره در غیر این صورت خیلیا هستن که قیمت مناسب میدن و ال ای دی اشغال از چین میارن و ارزونتر میدن ولی اگر میخوای اصل بفروشی منظورم ال ای دی هست که مستقیما از در خود کارخونه اچ جی درمیاد و مطمئن بفروشی ولی باید تعداد بخری قیمت خوب میتونم برات گیر بیارم
                          نه داداش 100 میلیون که نه فعلا ال ای دی رو دست نمیزنیم چون خیلی خرج داره
                          اول باید از آموزش تابلوثابت شوع کنیم البته چون دست خالی داریم شروع میکنیم باید بچه ها کمک کنند تا پیشرفت کنیم
                          barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

وضعیت خوب باشه، فلاشراشو میتونم همکاری کنم یحتمل
                            کار تضمین شده س (50-60 نمونه کار شده قبلآ)
                            راه افتاد کار و علاقه مند ب همکاری بودید، خبر بدید...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mr.prm
                              وضعیت خوب باشه، فلاشراشو میتونم همکاری کنم یحتمل
                              کار تضمین شده س (50-60 نمونه کار شده قبلآ)
                              راه افتاد کار و علاقه مند ب همکاری بودید، خبر بدید...
                              ممنونم از همکاری
                              ایمیل منو ادد کن من همیشه آنم
                              m.baghbanzade@yahoo.com
                              barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

با سلام به همه کسی کد ال ای دی تولز 6 با کد :316BFDA رو داره تو رو به خدا کمکم کنید خیلی گیرم با تشکر از همه ... :cry: :cry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X