اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلو led ثابت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تابلو led ثابت

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
    سلام
    اقا جریان این لامپ ها چیه؟؟
    یه توضیح بدید ممنون میشم
    سلام سلامپهای ال ای دی که با ال ای دی های معمولی یا پاور ساخته میشن برای روشنایی خونه و مغازه و پارک و پروژکتور و غیره.
    مثلا در عکس اولی لامپ ردیف دوم سمت راست دارای ال ای دیه پاوره و در عکس دومی نگاه کنید که تفاوت دو نوع ال ای دیه رو از لحاظ ظاهر.(جنس خوب و متوسط)

ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
      سلام سلامپهای ال ای دی که با ال ای دی های معمولی یا پاور ساخته میشن برای روشنایی خونه و مغازه و پارک و پروژکتور و غیره.
      مثلا در عکس اولی لامپ ردیف دوم سمت راست دارای ال ای دیه پاوره و در عکس دومی نگاه کنید که تفاوت دو نوع ال ای دیه رو از لحاظ ظاهر.(جنس خوب و متوسط)

سلام داداش ما هم اگه بخواهیم تو شهرستانمون کاشان و آران وبیدگل از این لامپها تولید کنیم باید چیکار کنیم و از کجا شروع کنیم
      هم اکنون ال ای دی ثابت میزنم و تابلو روان چینی میبندم
      میخواهم کارمو گسترش بدم خیلی زیاد :applause: :applause:

اضافه شده در تاریخ :
      نوشته اصلی توسط ms2000

منظورم اینه که جلد و این چیزاشو از کی میخرید.
      نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
      barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
        سلام داداش ما هم اگه بخواهیم تو شهرستانمون کاشان و آران وبیدگل از این لامپها تولید کنیم باید چیکار کنیم و از کجا شروع کنیم
        ((( تابلو روان چینی میبندم)))
        داداش مگه کارگر چینی استخدام کردی؟؟؟؟
        فرق تابلو چینی با ایرانی چیه؟؟؟ oo: oo: oo: oo:

اضافه شده در تاریخ :
        نوشته اصلی توسط ms2000

برا اون کسی که میخاد از اینا تو مغازش استفاده کنه بصرفه هست ؟؟از لحاظ قیمتی میگم

عمر این نوع لامپ هااگر اشتباه نکنم خیلی کمتر از لامپ کم مصرفه ؟؟درسته ؟؟

یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

برا اون کسی که میخاد از اینا تو مغازش استفاده کنه بصرفه هست ؟؟از لحاظ قیمتی میگم

عمر این نوع لامپ هااگر اشتباه نکنم خیلی کمتر از لامپ کم مصرفه ؟؟درسته ؟؟
          سلام این پست رو که دیدم یک حالت عجیب بهم دست داد.کلی سفارش داشتم ول کردم که اینو جواب بدم.عجیبه من فکر میکردم تقریبا همه مردم با لامپهای ال ای دی آشنا هست. مخصوصا اعضاء این سایت. ولی اینکه شما گفتین این لامپها عمرشون از لامپ کم مصرف کمتره واقعا تعجب کردم :eek:!!!!!!!!!!!!!!
          عمر لامپهای ال ای دی بسیار بیشتر از لامپهای کم مصرفه و درباره عمر اونها (خوب) در حدود 50000 ساعت یا 100000 حرف میزنن ولی لامپهای کم مصرف عمر بسیار پایینی دارن.اثرات زیست محیطی بد لامپهای کم مصرف و بیماریهایی که گفته میشه میارن هم هست. علاوه بر این مصرف بسیار بسیار پایین ال ای دی هم نصبت به لامپهای کم مصرف علت بزرگ دیگه ایه که اکثرا مردم دنبال لامپهال ال ای دی میرن.
          http://www.3nasl.com/archive/view/2171938/
          در زیر چند تا عکس از یک سایت که این لامپها رو داره گذاشتم مشخصات و مقایسه اش رو نگاه کنید:(روی عکسها کلیک کنید تا بزرگ بشن)
          لینک مرجع:
          http://www.lc-led.com/

اینم یک لینک دیگه که یک نوع دیگه رو به نمایش گذاشته
          http://www.google.com/products/catalog?q=led+lamps&hl=en&prmd=imvnsr& biw=1280&bih=625&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=15907489573037499182&sa =X&ei=_sHQT-2gAc_Kswan5pTbDQ&ved=0CKYBEPMCMAQ

لامپهای ال ای دی اگه درست ساخته بشن و جنس خوب استفاده بشه عمر بسیار بسیار زیاد و مصرف بسیار پایینی نسبت به نوری که میدن دارن.
          ولی کمی قیمتشون از لامپ کم مصرف بیشتره ولی چون مصرف خیلی پایین تری دارن قبضهای برق کمتری میاد و ...
          الان خیلی ها هستن که میان کل روشنایی مغازه یا خونه رو لامپ ال ای دی میزارن.موفق باشین.

اضافه شده در تاریخ :
          سلام تولید این لامپها یک نکته کوچولو داره که باید رعایت کنی که باید بلد باشی دایورشو بزنی به اندازه ای که باید باشه چون هر کدوم جایی که درایورش قرارمیگیره یک طوریه و یک اندازه ایه و اگه بخوای درایورشو از بازار تهیه کنی یا نیست یا نمیصرفه (به نظر من) و هم اینکه در اون محل که باید جا بشه ممکنه جا نشه و .... درایور این لامپها اکثرا سوئیچینگه ولی با فیدبک جریان و جریان رو قفل میکنه. در زیر تعدادی از کارهامو عکسشو میذارم و یک توضیح مختصر میدم البته اینها رو چنددقیقه پیش عکس گرفتم و فقط چند مورده.
          1- لامپ پایین حدود 3 تا چهار واته ولی با چند تاش میشه یک اتاق سه در چهار رو کامل روشن کرد.

2- لامپ زیر یکی سه وات و دیگری نزدیک 2 واته سمت چپی نورش جمع و برای ویترین ها و تابلو و...

3- چپی حدود 2 وات و راستی حدود 1 واته

4- این برای لوستر یا سقفی یا جاهایی که سرپیچ شمعی داره یک وات و دو وات داره

5- اینم چند نوع داره از سه تا 7 وات

6-این هست:

7- اینم 3 وات

8- اینم حدود 28 واته این رو یکی میگفت جایگزین این لامپهای خیاریه پر مصرفه

9- پروژکتور 10 وات

10- اینم سقفی:

11- سیلندری 5 وات و چشمی 1 وات

12- پروژکتور 25 وات

و ....

دیدگاه

ممنون

اضافه شده در تاریخ :
            نوشته اصلی توسط ms2000
            سلام تولید این لامپها یک نکته کوچولو داره که باید رعایت کنی که باید بلد باشی دایورشو بزنی به اندازه ای که باید باشه چون هر کدوم جایی که درایورش قرارمیگیره یک طوریه و یک اندازه ایه و اگه بخوای درایورشو از بازار تهیه کنی یا نیست یا نمیصرفه (به نظر من) و هم اینکه در اون محل که باید جا بشه ممکنه جا نشه و .... درایور این لامپها اکثرا سوئیچینگه ولی با فیدبک جریان و جریان رو قفل میکنه. در زیر تعدادی از کارهامو عکسشو میذارم و یک توضیح مختصر میدم البته اینها رو چنددقیقه پیش عکس گرفتم و فقط چند مورده.
            1- لامپ پایین حدود 3 تا چهار واته ولی با چند تاش میشه یک اتاق سه در چهار رو کامل روشن کرد.

2- لامپ زیر یکی سه وات و دیگری نزدیک 2 واته سمت چپی نورش جمع و برای ویترین ها و تابلو و...

3- چپی حدود 2 وات و راستی حدود 1 واته

4- این برای لوستر یا سقفی یا جاهایی که سرپیچ شمعی داره یک وات و دو وات داره

5- اینم چند نوع داره از سه تا 7 وات

6-این هست:

7- اینم 3 وات

8- اینم حدود 28 واته این رو یکی میگفت جایگزین این لامپهای خیاریه پر مصرفه

9- پروژکتور 10 وات

10- اینم سقفی:

11- سیلندری 5 وات و چشمی 1 وات

12- پروژکتور 25 وات

و ....
            حالا اجناسشو از کجا باید گیر بیاریم؟
            از کی بخریم
            ؟
            مخصوصا جلدها و ایناشو
            barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

مرسی .انشاله که تو کارتون موفق باشی

دیدگاه

سلام تولید این لامپها یک نکته کوچولو داره که باید رعایت کنی که باید بلد باشی دایورشو بزنی
                خب داداش ما به کمک شما درایورشو هم میسازیم فقط ما رو راه بنداز
                راستی نگفتین باید از کجا جنساشو جور کنیم شیشه و جعبه بندیش؟؟؟ :question: :question: :question:
                barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

خب داداش ما به کمک شما درایورشو هم میسازیم فقط ما رو راه بنداز
                  راستی نگفتین باید از کجا جنساشو جور کنیم شیشه و جعبه بندیش؟؟؟ :question: :question: :question:
                  سلام دوست عزیز نقشه های درایور رو که من میسازم اکثرا تو قسمت منبع تغذیه و تاپیک درایور های ال ای دی میذارم.
                  برای فریمش یا قاب خالیش خب تقریبا تو بازار پیدا میشه مخصوصا تهران و بعضی مواقع پی سی بی هاشو باید خودت بزنی
                  بذار برات چند مثال بزنم مثلا در عکس شما 3 فریم خالیشو یکی از دوستام که در تهران زندگی میکنه قالب زده و ساخته (به گفته خودش) و یکسری پی سی بی هم من خودم زدم و یکسری هم ایشون زدن برای ال ای دی هاش و بعد درایور رو میزاری و ال ای دی و سرپیچ و ...تمام. یا مثلا در عکس شماره 6 اون قاب ها تو بازار هست فقط کافیه به قیمت مناسب تهیه کنی + درایور و ال ای دی و + پی سی بی که میتونی خودت پی سی بیشو بزنی یا ... یا مثلا در عکس شماره 9 که پروژکتور ده واته قاب خالیش راحت پیدا میشه + یک ال ای دی 10 وات + درایور یک در ده + آب بندی کردن و یا در عکس آخری که گذاشتم که یک پروژکتور 25 ال ای دیه که شامل 25 ال ای دیه یک واته که برای قابش رفتم یک قاب متال روی کار گرفتم و وسایل داخلش رو در آوردم (بستهای لامپ و ...) بعد با لیزر یا دلر یک پلکسی اندازه داخلش میشه برید که روش 25 سوراخ داره که هر سوراخ اندازه یک لنزه که لنز هم در زاویه های مختلف در بازار موجوده بعد یک آلومینیوم خنک کننده که به بدنه هم اتصال داره (سطح مقطع زیاد برای اینکه گرما رو بهتر رد کنه) و در آخر هم درایور 25 در یک و آب بندی. موفق باشین.

دیدگاه

آدرس تاپیک؟؟؟؟
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56800.75
                    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                    ولتر

دیدگاه

سلام
                      در همین مورد از اولین صفحه بحث شده ..برگردید صفحه اول و نگاه کنید
                      داداش ممنون که جواب دادی
                      led tool متن رو به سوراخ ها تبدیل میکنه ولی من میخوام هم متن باشه (برای بریدن شبرنگ با کاترپلاتر) و هم علامت ها برای led
                      راه حلی داره؟

دیدگاه

ما از LED TOOL استفاده نمیکنیم .یه روش دیگه توضیح داده.از اون استفاده کنید کارتون رو انجام میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                          .در ضمن برای اینکه مقدار و توان مقاومت رو در هر حالت حساب کنی هم خودت راحت میتونی حساب کنی و هم اینکه میتونی یک سرچی بزنی تو نت سایتهایی هستن که حساب میکنن کافیه بزنی تو سرچ led calculator. موفق باشی.
                          یه کم دیر شد :icon_razz:
                          http://led.linear1.org/led.wiz
                          **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pedram2020
                            سلام دوستان گلم
                            یکی قراره برام یه تابلو بسازه به من گفته متری 35 هزار تومان
                            حالا من نمیدونم مترمربع حساب کرده یا ....
                            میشه راهنماییم کنید که قیمت ها به متر مربع چنده؟؟؟؟؟
                            محیط تابلو رو حساب میکنند . در 35 تومان ضرب میکنند
                            barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

سلام دوستان
                              امروز رفتم مغازه اونی که تابلو ثابت میزد
                              ال ای دی که استفاده میکرد خیلی پر نور بود میگفت 60000 ساعت کار میکنه
                              ازش پرسیدم اسمش چیه؟نگفت.گفت ال ای دی کلاهی
                              من بهش گفتم اوال هستش که تو تابلو روان استفاده میکنن ؟گفت نه
                              گفتم چند ؟گفت دانه ای 150 تومن راست میگفت؟همین قیمته؟
                              اخرش نفهمیدم چه ال ای دی بخرم؟کسی که عملا کار کرده لطفا بگه.تو فروشگاه سایت داره ال ای دی خوب؟
                              ممنون
                              **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                                سلام دوستان
                                امروز رفتم مغازه اونی که تابلو ثابت میزد
                                ال ای دی که استفاده میکرد خیلی پر نور بود میگفت 60000 ساعت کار میکنه
                                ازش پرسیدم اسمش چیه؟نگفت.گفت ال ای دی کلاهی
                                من بهش گفتم اوال هستش که تو تابلو روان استفاده میکنن ؟گفت نه
                                گفتم چند ؟گفت دانه ای 150 تومن راست میگفت؟همین قیمته؟
                                اخرش نفهمیدم چه ال ای دی بخرم؟کسی که عملا کار کرده لطفا بگه.تو فروشگاه سایت داره ال ای دی خوب؟
                                ممنون
                                من فکر نمیکنم راست گفته باشه
                                به نظر من اوال بخر
                                اوال در حد 70 الی 80
                                بخری
                                ال ای دی خوبیه
                                اقای بلورچیان هم داره ال ای دی خوب
                                ببین چی باید بخری
                                فعلا بدرود
                                barannoor69@yahoo.com

دیدگاه