اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمونه برنامه جهت کم نور و پر نور کردن ال ای دی ها(Fade) در تابلو ال ای دی ثابت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نمونه برنامه جهت کم نور و پر نور کردن ال ای دی ها(Fade) در تابلو ال ای دی ثابت

کم نور و پر نور شدن LED رو نمیشه با پروتیوس نشون داد ,درسته ؟
    یعنی واسه تست PWM حتما باید مدار رو عملی بست ؟

دیدگاه

پاسخ : نمونه برنامه جهت کم نور و پر نور کردن ال ای دی ها(Fade) در تابلو ال ای دی ثابت

نوشته اصلی توسط sanup2006
      سلام
      از اسکوپ پروتیوس استفاده کنید و دیوتی سایکل رو چک کنید
      آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
        سلام
        از اسکوپ پروتیوس استفاده کنید و دیوتی سایکل رو چک کنید
        ممنون بابت پیشنهاد.
        نور ال ای دی با کم و زیاد شدن ولتاژش تغییر میکنه ؛حالا این پالس مربعی چه ربطی داره به کم و زیاد شدن نور ال ای دی؟
        اگر میشه یکی از دوستان توضیحی بده.
        دامنه پالس مربعی که یک ولتاژ ثابت هستش چجوری باعث تغییر نور بشه؟
        یا مثلا تو دور موتور DC .
        اگر جای نامرتبط پرسیدم عذر میخوام چون از تاپیک های دیگه چیزی پیدا نکردم راجع به این موضوع.

دیدگاه

پاسخ : نمونه برنامه جهت کم نور و پر نور کردن ا&#160

من هم از این نرم افزار استفاده کردم .
          برنامه در ویندوز 32بیت 7 به راحتی نصب شد .
          کدبدون مشگل ایجاد شد.
          پروگرم کردم و نتیجه درست بود.
          موفق باشید.
          هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

نسخه دوم نرم افزار رایگان تولید کد نمونه جهت کم نور و پر نور کردن تابلو ال ای دی Tirajeh LEDFFC منتشر شد.

لینک معرفی محصول:

http://tirajeh-teg.ir/products%20-%2006.htm
            معرفی محصولات تیراژه:
            WWW.TIRAJEH-TEG.IR
            تبادل نظر و ارتباط با سایر همکاران در کشور:
            https://telegram.me/joinchat/B-hTYwb1v_nQr9EiVEfPxA

دیدگاه

با توجه به توضیحات آقای باغبانزاده در مورد ایجاد PWM روی تمام پایه های میکرو،من یک فلاشر دوکاناله با Tiny13 به زبان بیسیک نوشتم،امیدوارم به کار دوستان بیاد،تست شده و هیچ مشکلی نداره
              http://mielec.persiangig.com/document/tiny13-2channel.rar

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mielec
                با توجه به توضیحات آقای باغبانزاده در مورد ایجاد PWM روی تمام پایه های میکرو،من یک فلاشر دوکاناله با Tiny13 به زبان بیسیک نوشتم،امیدوارم به کار دوستان بیاد،تست شده و هیچ مشکلی نداره
                http://mielec.persiangig.com/document/tiny13-2channel.rar
                با تشکر از دوست عزیز
                برنامه رو دانلود کردم و در پروتئوس بستم
                تغییرات ولتاژ در ولتمتر مشخص نبود ولی در اسیلوسکوپ مشخص بود
                سپس پروگرام کردم و تست کردم
                بله کار میکنه...برنامه ساده ولی جالبی هم نوشتید
                راستش من خیلی از پروژه هام با تاینی 13بوده ولی تاحالا بحث pwm رو روش اجرا نکرده بودم
                الان هم فکر کنم یه 7-8تایی برام مونده باشه ولی دیگه عمرا برم تاینی 13 بخرم لامصب همقیمت مگا8 شده !آخرین قیمتم 3500تومن بود !
                خلاصه برنامتون برام جالب بود..ممنون
                موفق باشید
                هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
                  با تشکر از دوست عزیز
                  برنامه رو دانلود کردم و در پروتئوس بستم
                  تغییرات ولتاژ در ولتمتر مشخص نبود ولی در اسیلوسکوپ مشخص بود
                  سپس پروگرام کردم و تست کردم
                  بله کار میکنه...برنامه ساده ولی جالبی هم نوشتید
                  راستش من خیلی از پروژه هام با تاینی 13بوده ولی تاحالا بحث pwm رو روش اجرا نکرده بودم
                  الان هم فکر کنم یه 7-8تایی برام مونده باشه ولی دیگه عمرا برم تاینی 13 بخرم لامصب همقیمت مگا8 شده !آخرین قیمتم 3500تومن بود !
                  خلاصه برنامتون برام جالب بود..ممنون
                  موفق باشید
                  خواهش میکنم جناب چمنی،نظر لطف شماست
                  بله متاسفانه اصلا به صرفه نیست با این قیمت ها بریم Tiny13 بخریم،ولی در جایی که محدودیت فضا داریم استفاده از اون کمک زیادی میکنه،موفق باشید

دیدگاه

از دوستان کسی این برنامه رو داره که تمام ال ای دی ها نورشون کم میشه و تک تک پرنور میشه حروف ...
                    مثلا تمام کانالها ولتاژشون میشه 8 ولت و ثابت میمونه بعد تک تک ولتاژ خروجی کانال فلاشر 12 میشه یه لحظه و اون کانال نور ال ای دی هاش زیاد میشه یک دقیقه همینجوری این عمل تکرار میشه...
                    www.majestic-electeronic.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majestic17
                      از دوستان کسی این برنامه رو داره که تمام ال ای دی ها نورشون کم میشه و تک تک پرنور میشه حروف ...
                      مثلا تمام کانالها ولتاژشون میشه 8 ولت و ثابت میمونه بعد تک تک ولتاژ خروجی کانال فلاشر 12 میشه یه لحظه و اون کانال نور ال ای دی هاش زیاد میشه یک دقیقه همینجوری این عمل تکرار میشه...
                      یادآوری دوباره برای این درخواست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sanup2006
                        سلام
                        میران نور LED رو نه تو پروتئوس نمیشه دید(یا روشنه یا خاموش)
                        ولی PWM رو چرا با اسکوپ پروتئوس میشه دید
                        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahr-e-elm
                          نرم افزاری رایگان جهت تولید کد برنامه بیسیک کم نور و پر نور کردن ال ای دی ها در تابلو ال ای دی های ثابت:
                          http://tirajeh-teg.ir/products%20-%2006.htm
                          سلام لینک دانلود مشکل داره ارور 404میده

دیدگاه

سلام دوستان
                            نرم افزاری مثل این هست که برای attiny 13 a هم کارکنه

دیدگاه

پ1¼6پ1ƒ9پ1…1پ1„6 : پ1‡0پ1†9پ1‡2پ1‡0پ1&Dag ger;1 پ1„0پ1„9پ1‡0پ1ƒ9پ1† 9پ1‡1 پ1„4پ1‡1پ1„2 پ1گ9پ1†9 پ1‡0پ1‡2پ1„9

پ1…1پ1†8پ1ƒ9پ1†9 پ1„6پ1…1پ1„2پ1‡1 پ1‡0پ1„0پ1ƒ9پ1…2پ1” 4پ1„7 پ1†9پ1†9پ1‡0پ1‡2پ1&Dag ger;0 پ1ƒ9پ1…0 پ1„9پ1ƒ9پ1‡1پ1‡0پ1&dagger ;9پ1ƒ9پ1”4پ1„2پ1‡2پ1&Dagge r;0
                              پ1†9پ1„7پ1ƒ9پ1„9 پ1‡2 پ1„0پ1„9پ1‡0پ1ƒ9پ1† 9پ1‡1 پ1ƒ9پ1”4 پ1گ9پ1‡1 پ1„0پ1…2پ1‡1 پ1ƒ9پ1”4پ1‡0 پ1گ9پ1„7 پ1‡1پ1ƒ9 پ1„9پ1‡2 پ1„0پ1ƒ9 پ1‡1پ1ƒ9پ1…2 پ1ƒ9پ1„4پ1„9پ1ƒ9 پ1گ9پ1„9پ1„7 پ1„9پ1‡2 پ1†9پ1”4پ1„2پ1‡2پ1&Dagge r;0پ1”4پ1„7 پ1„0پ1…0پ1ƒ9پ1„9پ1”4 پ1„7 پ1ƒ9پ1…1پ1„2پ1†5پ1ƒ9 پ1„7پ1‡1 پ1گ9پ1‡0پ1”4پ1†9پ1ƒ1

دیدگاه

به این تاپیک سر بزنید دوستمون توضیح زیاد دادن:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=90246.0

چند نمونه افکت هم بنده ساختم فیلمش داخل پست اول هست
                                در روزگاري که لبخند ادم ها بخاطر شکست توست برخيز تا بگيرند.........

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X