اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مرکز فایلهای تابلو LED آماده برش لیزر و فلاشرها و دیگر پروژه های LED کاربردی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مرکز فایل های آماده تابلو ال ای دی، فا&#1740

دوستان یکم کمتر میام اینجا چون ..........................

در حال طراحی و ساخت یک ساعت عقربه ای شبیه عکس زیر هستم... انشا ا... به محض تکمیل شدن فایل های سورس رو جهت استفاده عموم در اختیارتون میزارم تا از شر انحصاری بودن اون خلاص شیم.....

شاید کمتر بیام اینجا ولی سعی بر اینه که پاسخ دوستان رو هم بدم چون برای من که میخوام این ساعتو از اول طراحی کنم یکمی طول میکشه....

میخوام جوری طراحیش کنم که تمام قابلیتهای ساعت موجود در بازار رو داشته باشه و دوستان بتونند اونو بسازند و حتی درآمد داشته باشند از ساختنش....

دیگه رو زمین جا نیست... باید رفت....

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مرکز فایل های آماده تابلو ال ای دی، فای

نوشته اصلی توسط roodi
      دوستان یکم کمتر میام اینجا چون ..........................

در حال طراحی و ساخت یک ساعت عقربه ای شبیه عکس زیر هستم... انشا ا... به محض تکمیل شدن فایل های سورس رو جهت استفاده عموم در اختیارتون میزارم تا از شر انحصاری بودن اون خلاص شیم.....

شاید کمتر بیام اینجا ولی سعی بر اینه که پاسخ دوستان رو هم بدم چون برای من که میخوام این ساعتو از اول طراحی کنم یکمی طول میکشه....

میخوام جوری طراحیش کنم که تمام قابلیتهای ساعت موجود در بازار رو داشته باشه و دوستان بتونند اونو بسازند و حتی درآمد داشته باشند از ساختنش....
      کار خاصی فکرنکنم داشته باشه. تو کورل چندتا دایره توهم میکشی بعدشم خودت استادی دیگه.دیگه میمونه برنامه ریزیش که باز اونجام میتونم کمکت کنم

دیدگاه

پاسخ : مرکز فایلهای تابلو LED آماده برش لیزر و فلاشرها و دیگر پروژه های LED کاربردی

چیدن ال ای دی ها در اون فاصله کار سختی نیست با کرل ولی زمانبر هست. من نمیخوام با کرل بکشم. میخوام با پروتل رو مدار چاپی بزنم کارش خیلی وقت میخواد. در مورد برنامه هم فکر نکنم کار ساده ای باشه حدود ۹۰۰ تا ال ای دی رو باید به صورت ۶۰ خروجی سه تایی کنترل کرد. تا هم دقیقه هم ثانیه هم ساعتو داشته باشیم. اگه این پروژه ساده بود اینقدر انحصاری نبود که به قیمت نیم میلیون تومن فروخته بشه. :NO:

دیدگاه

پاسخ : مرکز فایلهای تابلو LED آماده برش لیزر و فلاشرها و دیگر پروژه های LED کاربردی

سلام
          از اینکه بدون هیچ چشم داشتی آموخته های خودتونو در اختیار ما تازه کارا میذارید بی نهایت سپاس گذارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadegh n
            سلام
            از اینکه بدون هیچ چشم داشتی آموخته های خودتونو در اختیار ما تازه کارا میذارید بی نهایت سپاس گذارم
            . سلام دوست عزیز

توی eca ما که عددی نیستیم. همه بچه های اینجا گل و با معرفتند ..... :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roodi
              چیدن ال ای دی ها در اون فاصله کار سختی نیست با کرل ولی زمانبر هست. من نمیخوام با کرل بکشم. میخوام با پروتل رو مدار چاپی بزنم کارش خیلی وقت میخواد. در مورد برنامه هم فکر نکنم کار ساده ای باشه حدود ۹۰۰ تا ال ای دی رو باید به صورت ۶۰ خروجی سه تایی کنترل کرد. تا هم دقیقه هم ثانیه هم ساعتو داشته باشیم. اگه این پروژه ساده بود اینقدر انحصاری نبود که به قیمت نیم میلیون تومن فروخته بشه. :NO:
              فایل پروتل ساعت LED
              http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13808020831.zip

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                فایل پروتل ساعت LED
                http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13808020831.zip
                سلام دوست عزیز.... اولش تعجب کردم از وجود این فایل.... باز هم ممنون... این فایل فقط ال ای دی ها چیده شده اند و هیچگونه سیم کشی ندارد.. به عنوان سورس فایل خوبیبه ... اگه کاملترشو ندارین من روی همین کار میکنم؟؟؟

دیدگاه

این هم یک فایل تابلو ال ای دی ثابت آماده برش و لیزر کاری

نام : مسکن با فونت زیبا ابعاد حدود یک متر در 42 سانتی متر تعداد ال ای دی مصرف شده حدود 540 عدد هست من به رنگ قرمز بستمش... متاسفانه عکس از کل کار فعلا ندارم.. حدود یک سال است با تغذیه 24 ولت 3 آمپر و فلاشر داره بدون مشکل کار میکنه نوع کار حروف برش خورده هست و برای پشت شیشه استفاده میشود.

roodi_03.rar

توجه توجه عکس زیر مربوط به این فایل نیست. فایل موجود خیلی زیباتر در میاد

فایل رو با کرل 13 به بالا باز کنید....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roodi
                    سلام دوست عزیز.... اولش تعجب کردم از وجود این فایل.... باز هم ممنون... این فایل فقط ال ای دی ها چیده شده اند و هیچگونه سیم کشی ندارد.. به عنوان سورس فایل خوبیبه ... اگه کاملترشو ندارین من روی همین کار میکنم؟؟؟

سیم کشی نداره که!
                    مثل تابلو روان LED ها ماتریسی به هم وصل میشن. برای نمونه به خطوط آبی و قرمز نگاه کنید که همون سطر و ستون هستن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                      سیم کشی نداره که!
                      مثل تابلو روان LED ها ماتریسی به هم وصل میشن. برای نمونه به خطوط آبی و قرمز نگاه کنید که همون سطر و ستون هستن.
                      ممنون بابت پاسختون.... وقتی قراره روی PCB زده بشه بهتر نیست سیم بندی های دستی رو کمتر کنیم و طرح رو توسط مسیرهای PCB ساده تر و راحتتر کنیم. دقیقا مثل نمونه های موجودی که میفروشند

دیدگاه

این هم فایل آماده تابلو پرکاربرد

نام: WELCOME تعداد ال ای دی برای هر طرف کمتر از 100 عدد

طراحی شده به صورت باکس و دوطرفه قابل استفاده یک یا دو طرف ال ای دی بسته به نوع کاربرد... میتوانید در رنگهای دلخواه کار رو ببندید سلیقه ای هست.

توجه توجه عکس مربوط به فایل نیست......

welcome.rar

توجه توجه عکس مربوط به فایل نیست......

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roodi
                          ممنون بابت پاسختون.... وقتی قراره روی PCB زده بشه بهتر نیست سیم بندی های دستی رو کمتر کنیم و طرح رو توسط مسیرهای PCB ساده تر و راحتتر کنیم. دقیقا مثل نمونه های موجودی که میفروشند
                          PCB رو هم براتون میذارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roodi
                            این فایل PCB نمونهآ‌های داخل بازاره:
                            http://malavanfc.persiangig.com/Eca/...rd%2016x60.rar

دیدگاه

دوستان دیگه نمیخوان فایل های نمونه کاراشون رو اینجا برای استفاده دیگران قرار بدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:

دیدگاه

سلام حالا چه کار سختی باشه یا اسون کسی در این سایت یا وقتشو نداشته درست کنه یا حوصله شو و هر کیم ساخته به قیمیت بالای داره میفروشه به هر حال خسته نباشید و خدا قوت
                                !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                                نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X