اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[گفتگو و تبادل نظر]سوال در مورد مارک LED

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سوال در مورد مارک LED

نوشته اصلی توسط masoud1373
    سلام دوستان
    کسی در اصفهان جایی رو میشناسه برای خرید LED که LED HY 2600 سفید و LED HG DSJ 1800-2000 اصل داشته باشه قیمتش هم مناسب باشه؟؟؟؟؟؟؟
    خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
    ممنون
    سلام. dsj کیفیتش خیلی بهتره از hy ولی خب اچ وای هم بد نیست.من خودم ال ای دی میارم از چین ولی تهرانم میدونم کی داره هر دو مدلش رو خواستی با پیام خصوصی بهت بگم.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

سلام دوستان مبتدی هستم اگه بخوام یه تابلو درست کنم با رنگ قرمز و پر نور باشه از چ نوع مارکی و کجا تهیه کنم که تقلبی نباشه ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rainman0011
        سلام دوستان مبتدی هستم اگه بخوام یه تابلو درست کنم با رنگ قرمز و پر نور باشه از چ نوع مارکی و کجا تهیه کنم که تقلبی نباشه ممنون
        سلام.اگه میخوای کلاهی استفاده کنی از hg yy13 استفاده کن قیمت مناسب و نسبتا کیفیته خوبی داره yy14 هم هست که نورش کمی زننده و زیاد پرنوره yy12 هم هست که از 13 و 14 پایین تره ولی همون yy13 به نظرم خوبه.

دیدگاه

سلام دوستان
          امروز 4شنبه 6 آذر HG DSJ 1800-2000 سفید را خریدم 142 .
          گفت 158 بوده حالا شده 142.
          خوبه به نظرتون.
          کلی گشتم تا پیدا کردم.
          همه از این 1012 ها داشتن.
          قرمز YY12 را زده بود 79 و YY13 را 128 .
          قیمت هاش چطوره؟؟
          تضمین داد که اصله و 100000 ساعت گارانتی داره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
            سلام.اگه میخوای کلاهی استفاده کنی از hg yy13 استفاده کن قیمت مناسب و نسبتا کیفیته خوبی داره yy14 هم هست که نورش کمی زننده و زیاد پرنوره yy12 هم هست که از 13 و 14 پایین تره ولی همون yy13 به نظرم خوبه.
            ممنون داداش از راهنماییت . راستش من واسه کارواش میخوامش که بیرون و فضای باز اویز کنم . ممنون میشم جواب این چند تا سوالو بدهید
            1- الان بخوام yy14 بخرم کجا گیر بیارم کدوم سایت یا خود این سایتمون داره ؟ اون سر دنیا هستم وبه تهران وشهرای بزرگ دسترسی ندارم
            2- کلاهی بهتر یا اوال ؟ فرقشون چیه ؟
            33- تو قسمت فروشگاه سایت چرا نمیتونم خرید کنم ؟
            ممنون

دیدگاه

ممنون داداش از راهنماییت . راستش من واسه کارواش میخوامش که بیرون و فضای باز اویز کنم . ممنون میشم جواب این چند تا سوالو بدهید
              1- الان بخوام yy14 بخرم کجا گیر بیارم کدوم سایت یا خود این سایتمون داره ؟ اون سر دنیا هستم وبه تهران وشهرای بزرگ دسترسی ندارم
              2- کلاهی بهتر یا اوال ؟ فرقشون چیه ؟
              33- تو قسمت فروشگاه سایت چرا نمیتونم خرید کنم ؟
              ممنون
              سلام.yy14 خیلی نور زننده هست.فکر نکم خیلی به درده تابلو ثابت بخوره.ممکنه که خواناییش کم بشه و یک لکه نور دیده بشه.راستش دوستان میدونن من بیشتر کارم لامپه ال ای دیه نه تابلو ولی شنیدم که بعضی ها مثلا آقای باغبانزاده که کارشون تابلو هست میگن کلاهی بهتره و بعضی از تابلو سازها هم میگن اوال بهتره .نظرها مختلفه البته هر کدوم میگری جنسه خوبش رو بگیر.خودت هم برو یک تابلو که با اوال کار شده و یکی که با کلاهی کار شده نگاه کن ببین بیشتر کدوم رو میپسندی.(هم دیده دورش رو نگاه کن هم دیده نزدیکش رو)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                سلام.yy14 خیلی نور زننده هست.فکر نکم خیلی به درده تابلو ثابت بخوره.ممکنه که خواناییش کم بشه و یک لکه نور دیده بشه.راستش دوستان میدونن من بیشتر کارم لامپه ال ای دیه نه تابلو ولی شنیدم که بعضی ها مثلا آقای باغبانزاده که کارشون تابلو هست میگن کلاهی بهتره و بعضی از تابلو سازها هم میگن اوال بهتره .نظرها مختلفه البته هر کدوم میگری جنسه خوبش رو بگیر.خودت هم برو یک تابلو که با اوال کار شده و یکی که با کلاهی کار شده نگاه کن ببین بیشتر کدوم رو میپسندی.(هم دیده دورش رو نگاه کن هم دیده نزدیکش رو)
                ممنون داداش ولی نفرمودید من این مارک yy14 کجا گیر بیارم بنا به دور بودنم از تهران .پیرانشهر ، میخوام یه فروشگاه مجازی یا جای امن که بتونم بخرم و پسنت کنند مننون مال این سایت هم که قسمت خریدش هی ریلود میزنه نمیشه خرید کرد ،

دیدگاه

ممنون داداش ولی نفرمودید من این مارک yy14 کجا گیر بیارم بنا به دور بودنم از تهران .پیرانشهر ، میخوام یه فروشگاه مجازی یا جای امن که بتونم بخرم و پسنت کنند مننون مال این سایت هم که قسمت خریدش هی ریلود میزنه نمیشه خرید کرد ،
                  نکته مهم اینه که LED قرمز که در فروشگاه موجوده YY12 است.
                  چرا شما گیر دادی به YY14 .
                  در مورد اوال و کلاهی بودنش من هم خیلی دوست داشتم اوال کار کنم اما تحقیق که کردم همه گفتن کلاهی برای تابلو ثابت بهتره.
                  اما من خودم به شخصه اوال را بیشتر می پسندم چون نورش قشنگ تره.
                  در نمایشگاه صنایع تبلیغات اصفهان یک شرکتی بود LED اوال داشت (یک مارک غیر معروف ) که واقعا نورش زیبا بود . قرار بود لیست قیمتش را ایمیل کنه که نکرد حالا اگه میخوای تو پیغام خصوصی شماره تلفن و سایتش را بدم بهت.

دیدگاه

سلام.براتون تو پیام خصوصی آدرسه چند جایی که وای وای چهارده دارن +قیمته خودم رو هم میفرستم.فروشگاه هایه مجازی رو هم خودت باید بگردی دیگه من دقیق نمیدونم.
                    نکته مهم اینه که LED قرمز که در فروشگاه موجوده YY12 است.
                    چرا شما گیر دادی به YY14 .
                    در مورد اوال و کلاهی بودنش من هم خیلی دوست داشتم اوال کار کنم اما تحقیق که کردم همه گفتن کلاهی برای تابلو ثابت بهتره.
                    اما من خودم به شخصه اوال را بیشتر می پسندم چون نورش قشنگ تره.
                    در نمایشگاه صنایع تبلیغات اصفهان یک شرکتی بود LED اوال داشت (یک مارک غیر معروف ) که واقعا نورش زیبا بود . قرار بود لیست قیمتش را ایمیل کنه که نکرد حالا اگه میخوای تو پیغام خصوصی شماره تلفن و سایتش را بدم بهت.
                    بله منم میگم که yy14 مقداری زیادی نورش زننده است برای تابلو ثابت(به نظره من) البته yy12 یکی از دوستان میگفت زیاد خوب نیست و من عموما با yy13 کار میکنم و به نظرم خوبه.
                    در مورده اینکه برای تابلو ثابت اوال بهتره یا کلاهی من نمیدونم ولی به نظر اوال کمی خوشگلتره اگه خواناییش خوب باشه و چشمو نزنه.
                    من کارم تابلو ثابت نیست و بیشتر لامپ ال ای دی میزنم

دیدگاه

من از HG استفاده میکنم واسه قرمز 270 میزارم وواسه سبز وسفید هم مقاومت 330 الن سه سال کار میکنم من که ازش راضیم
                      دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                      بانك اطلاعاتي سنسورها
                      ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                      تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                      [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

چگونه بفهمیم led مدل HG تقلبی هست

با سلام چگونه مشخص میشه led مدل HG کلاهی تقلبی هستش

دیدگاه

پاسخ : چگونه بفهمیم led مدل HG تقلبی هست

نوشته اصلی توسط ashooo
                          با سلام چگونه مشخص میشه led مدل HG کلاهی تقلبی هستش
                          با سلام به دوست عزیز یه جایی توانجمن خوندم که میگن هولوگرام داده که وقتی روبه نور میگیری مارک اون معلوم میشه
                          دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                          بانك اطلاعاتي سنسورها
                          ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                          تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                          [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

سلام دوستان
                            کسی در اصفهان جایی رو میشناسه برای خرید LED که LED HY 2600 سفید و LED HG DSJ 1800-2000 اصل داشته باشه قیمتش هم مناسب باشه؟؟؟؟؟؟؟
                            ممنون
                            سلام حالا حتما باید اصفهان باشه.تهران یا مشهد نباشه؟
                            اینم در نظر داشته باشین hy2600 ال ای دیه خوبیه ولی در کناره dsj یک کم و یک ذره به سبز میزنه ولی اگه کناره dsj نباشه متوجه نمیشید.

دیدگاه

سلام آقا مارک مون لایت موجود در سایت چه طوره

اضافه شده در تاریخ :
                              یعنی کسی نی جواب بده

اضافه شده در تاریخ :
                              اقا هیچ کس از مون لایت استفاده نکرده :angry: :cry2:
                              عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

سلام دوستان
                                ممنون
                                داداش خیابون طالقانی چهارراه نارون جوان الکترونیک فک کنم داشته باشه
                                من خودم کلی hg ازش گرفتم
                                حتما ی سر بزن
                                استاد کار پادو نميشه ، کسي خوشبختي رو به تو کادو نميده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X