اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی پلاگین رایگان جایگزین led tool

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : معرفی پلاگین رایگان جایگزین led tool

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
    با سلام و درود
    شما می توانید شکل دیودهای نوری را از حالت گروه بندی شده خارج کنید و مکان قرار گیری را به طور دستی اصلاح نمایید.
    سلام دوست عزیز
    امکانش هست توضیح بدید چه طور میشه این کار رو انجام بدم؟
    سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      امکانش هست توضیح بدید چه طور میشه این کار رو انجام بدم؟
      سپاس
      برای این کار از فهرست Arrange گزینه Ungroup و یا Ungroup All را انتخاب نمایید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
        برای این کار از فهرست Arrange گزینه Ungroup و یا Ungroup All را انتخاب نمایید.
        سلام دوست عزیز
        من تو کرل نتونستم گزینه arrange رو پیدا کنم ولی تصور می کنم که منظورتون همون منوی object باشه. به هر حال من تونستم با راست کلیک کردن رو ال ای دی و زدن گزینه break blend apart و در نهایت group و Ungroup کردن ال ای دی رو جابجا کنم .اما مشکل اینجاست که بیشتر ال ای دی ها خراب میشن .به تصویر دقت کنید
        جایی که با فلش مشخص کردم اندازه حفره پایه ال ای دی ها فرق می کنه . از طرفی قسمتی از متن که اصلا" جای پایه ال ای دی نیست و فقط یک دایره می افته .گاهی هم دایره ها رو هم می افتن . یه مشکل دیگه اینه که انتهای هر حرف جدا میشه ( داخل کادر ). در صورتی که نباید این جوری بشه .

من نمی دونم مشکل کجاست واقعا". شاید من مسیر رو اشتباه میرم. اگر ممکنه یک آموزش کلی ترسیم حروف با استفاده از این پلاگین pg gando قرار بدید تا در آینده برای دوستان دیگر هم قابل استفاده باشه.
        سپاس

دیدگاه

سلام
          کسی از دوستان هست که روش طراحی با این نرم افزار ( pg gando ) رو توضیح بده؟؟

دیدگاه

سلام به دوستان عزیز
            اینجا که کسی جواب ما رو نداد من خودم بالاخره بعد از چندین هفته تونستم کار با این نرم افزار رو یاد بگیرم که به امید خدا آموزشش با همین نرم افزار رو اینجا برای بقیه دوستان قرار میدم تا استفاده کنند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365 نمایش پست ها
              سلام به دوستان عزیز
              اینجا که کسی جواب ما رو نداد من خودم بالاخره بعد از چندین هفته تونستم کار با این نرم افزار رو یاد بگیرم که به امید خدا آموزشش با همین نرم افزار رو اینجا برای بقیه دوستان قرار میدم تا استفاده کنند.
              ممنون میشم آموزش و بزارید ما هم استفاده کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط esmaeil21 نمایش پست ها
                سلام
                یکی از نیازهای دوستان استفاده از پلاگین led tool برای دور چین کردن led هست از اون جایی که این نرم افزار پولی هست گفتیم یه پلاگین برای این کار طراحی کنیم که دوستانی که با این پلاگین مشکل دارند از پلاگین ما استفاده کنند.
                امکانات P.G gando

- ایجاد لبه به صورت خودکار و با اندازه دلخواه

- امکان چرخش LED برای راحتی در دو روش سری و موازی

- توخالی کردن متن به صورت خودکار

- شمارش تعداد LED به کار رفته

- اندازه گیری محیط متن

- بدون نیاز به کرک و شکستن قفل

- بهبود نرم افزار و امکانات آن در ورژنهای بعدی به سفارش شما

به دلیل قوانین سایت از دادن لینک دانلود معذورم
                برای دانلود این پلاگین عبارت " دانلود p.g gando " را در گوگل سرچ بفرمایید.

این اولین ورژن نرم افزار هست یقینن نظرات شما برای بهبود نرم افزار بسیار موثر است
                منتظر نظرهای شما برای بهبود نرم افزار هستیم
                چطور میشه با این یک نوشته یا یک شکل را توپر led بچینیم ؟

دیدگاه

این نرم افزار هنوز دارای اشکالاتی هست و من پیشنهادم همون ال ای دی تولز هست چون میتوان از هر نوع ال ای دی استفاده کرد
                  انسان فکر میکند ** ماشین کار میکند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط atmel-avr نمایش پست ها
                    این نرم افزار هنوز دارای اشکالاتی هست و من پیشنهادم همون ال ای دی تولز هست چون میتوان از هر نوع ال ای دی استفاده کرد
                    اتفاقا پلاگین بسیار عالی و دقیقیه اشکال هم البته داره که شامل led tool هم میشه اما در یک کلام بسیار ساده و کارآمد و دقیقه امیدوارم امکانات بیشتری رو دوستان برنامه نویس براش بزارن که از شر ledtool راحت بشیم ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidelectroniic نمایش پست ها
                      متن مورد نظرت رو انتخاب کن، زیر منوی برنامه کورل اولین ردیف یک شی به اسم Run Macro هست که 6 تا به آخر هست اونو کلیک کنید (اگر این گزینه ندارید زیر منو برنامه کلیک راست و روی Macro کلیک کنید).
                      بعد از منو Macros in برنامه رو انتخاب کنید و run بزنید.
                      بقیه اش دیگه مشخصه...
                      میشه لطفا دقیق تر توضیح بدید زیر منوی برنامه ینی کجا؟
                      کورل 5 دارم و روش نصب کردم ولی نمیدونم توی کدوم منو قرار گرفته
                      Run Macro کجای کرول قرا ر داره؟ دو ساعته دارم میگردم هنوز پیداش نکردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X