اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظرسنجی و دریافت پیشنهاد در مورد ضبط آموزش ویدئویی: ( ساخت تابلو ثابت LED )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نظرسنجی و دریافت پیشنهاد در مورد ضبط آموزش ویدئویی: ( ساخت تابلو ثابت LED )

با سلام و درود
    من قصد دارم برای یک جایی یک تابلو LED ثابت بسازم.
    به جای کرل دراو از نرم افزار فتوشاپ استفاده می کنم و به جا استفاده از پلکسی گلاس از چوب ام دی اف استفاده خواهم کرد و به جای برش لیزری از دریل استفاده می کنم.
    لطفا پیشنهادات خودتون رو ارائه بدهید.

یک سوال:
    برای بیان مطالب تا چه حد به جزئیات بپردازم؟ یعنی مثلا نیاز هست در مورد ساختار نیمه هادی ها و دیود نوری و قانون اهم و امثال این ها در فیلم صحبت کنم؟

پاسخ : نظرسنجی و دریافت پیشنهاد در مورد ضبط آموزش ویدئویی: ( ساخت تابلو ثابت LED )

نوشته اصلی توسط فکر
    با سلام و درود
    من قصد دارم برای یک جایی یک تابلو LED ثابت بسازم.
    به جای کرل دراو از نرم افزار فتوشاپ استفاده می کنم و به جا استفاده از پلکسی گلاس از چوب ام دی اف استفاده خواهم کرد و به جای برش لیزری از دریل استفاده می کنم.
    لطفا پیشنهادات خودتون رو ارائه بدهید.
    سلام دوست عزیز
    کارتون را سخت میشه
    دلیل خاصی داره کارتون روی ام دی اف میزنین؟
    خوب میتنوید سوارخ ال ای دی ها را تو کرل دراو طراحی کنید و با CNC روی ام دی اف بزنن
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

پاسخ : نظرسنجی و دریافت پیشنهاد در مورد ضبط آموزش ویدئویی: ( ساخت تابلو ثابت LED )

نوشته اصلی توسط ehsanarn
      سلام دوست عزیز
      کارتون را سخت میشه
      دلیل خاصی داره کارتون روی ام دی اف میزنین؟
      خوب میتنوید سوارخ ال ای دی ها را تو کرل دراو طراحی کنید و با CNC روی ام دی اف بزنن
      سلام و درود
      مسئله در دسترس نبودن CNC هست.

چطوری میشه برای یک مطلب نظر سنجی گذاشت؟
      جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۲۲:۰۱ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲.

دیدگاه

دوست عزیز
        بله
        اما با دریل سورخ کری کردن خیلی دشوار هست و به نوع طرح بستگی داره و ممکنه زیاد جالب نشه
        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
          دوست عزیز
          بله
          اما با دریل سورخ کری کردن خیلی دشوار هست و به نوع طرح بستگی داره و ممکنه زیاد جالب نشه
          خیر خواهی شما جای تقدیر و تشکر دارد.
          شاید خیلی از دوستان باشند که مثل من نتوانند از خدمات CNC استفاده کنند و اگر بتوانند با دریل به نوعی کار خود را راه بیندازند خیلی می تواند برایشان بهتر باشد.
          همچنین آموزش ساخت فایل کورل برای CNC در انجمن و در اینترنت زیاد هست و من به دنبال راه جدیدی بودم.
          جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۲۱:۵۵ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲.

دیدگاه

عنوان تاپیکی که باز کردی به سوالت نمیخوره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط esyb56_2008
              عنوان تاپیکی که باز کردی به سوالت نمیخوره
              سلام و درود
              نوشتم نظر سنجی و دریافت پیشنهاد.
              فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.

دیدگاه

سلام و درود
                قطعات سفارش داده شده و تا 10 روز آینده ضبط رو شروع می کنم.

در صورتی که ایده، نظر، پیشنهاد و... دارید لطفا در میان بگذارید.
                جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۲۱:۵۳ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر
                  سلام و درود
                  قطعات سفارش داده شده و تا 10 روز آینده انشاالله ضبط رو شروع می کنم.

در صورتی که ایده، نظر، پیشنهاد و... دارید لطفا در میان بگذارید.
                  هر کمکی از دست من بر میاد در خدمتیم از صفر تا صد تابلو ثابت و روش کارم رو میگم و حتی ساخت فلاشر با AVR .
                  البته من وقتی اومدم تو این سایت ثبت نام کردم صفر کیلومتر بودم هر چی بلدم از این سایت و مدیران و دوستان خوبم که همیشه بهم آموزش دادند و راهنمایی کردن دارم
                  و همینطور هر چیزی که یاد گرفتم و تجربه کردم رو در اختیار دیگران خواهم گذاشت .
                  به هر حال هر سوالی بود در خدمتیم

دیدگاه

با سلام و درود.
                    تا الان بیش از 5 ساعت رو ضبط کردم.

می خواستم نظر افراد رو در مورد نحوه ی تدوین بپرسم:
                    من مثلا موقع آموزش ساخت تابلو در نرم افزار کرل مراحل کار خودم رو به صورت کامل ضبط کردم حالا از نظر شما موقع تدوین این رو خلاصه کنم و فقط موارد مهم رو نگه دارم یا اینکه به صورت کامل توی فیلم ها بزارمشون؟
                    جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۲۱:۵۴ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X