اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش نرم افزار hd2014

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش نرم افزار hd2014

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
    فونت تیتر اندازه 25 تا 30
    سلام دوستان من میخوام فونت به نرم افزارhd2014اضاف کنم مثل تیتر و....حالا باید چه فونتی دانلود کنم وکجای نرم افزاربریزم.ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 200711
      سلام دوستان من میخوام فونت به نرم افزارhd2014اضاف کنم مثل تیتر و....حالا باید چه فونتی دانلود کنم وکجای نرم افزاربریزم.ممنون
      با سلام دوست عزیز
      فونت ها را در قسمت فونت از کنترل پنل کپی کن اینایی هم که نصبی هستند خودشون اونجا میرم
      وبه مجموعه فونت های نرم افزار اضافه میشوند :read:
      دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
      بانك اطلاعاتي سنسورها
      ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
      تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
      [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

دوستان الان کارت های نسل سوم مثلا hd M3 رو چطوری به ورژن 2014 معرفی کنم؟ تو منوی معرفی کارت که چیزی نداره ولی میگن میشه حالا چطوری؟
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
          دوستان الان کارت های نسل سوم مثلا hd M3 رو چطوری به ورژن 2014 معرفی کنم؟ تو منوی معرفی کارت که چیزی نداره ولی میگن میشه حالا چطوری؟
          خودم پیدا کردم ممنون
          اگر از ورژن های بالا مثلا ورژن V1.02.968 استفاده کنید در مونو اولش کارت های نسل سوم و چهارم رو جدا کرده که راحت میتویند فایل های SWF رو توش بریزید و افکت های بیسار زیبای SWiSH Max استفاده کنید

دیدگاه

سلام به دوستان

من یه سوالی دارم
            اگه بخواهیم چند تا پرگرام را در داخل برد کنترل قرار بدهیم. این کار امکان پذیر هست یا نه؟ منظورم را یه جور دیگه بگم. :smile:
            مثلا یک متن داریم که قرار است از چپ به راست وارد تابلو شود این را یک text می کنیم و در یک program قرار می دهیم. حالا یک متن دیگه هم داریم که قرار است به صورت Random وارد تابلو LED بشه این هم یک Text می کنیم و در یک program دیگه قرار می دهیم . ساعت را هم می خواهیم نشون بدیم که این هم در program قرار میگیره. حالا می خواهیم این سه مورد یک در میان مرتبا رو تابو بیاند و برند چی کار باید بکنیم برای این مورد ؟؟؟ اصلا امکان پذیر هست یا نه ؟ این موضوع درست هست که من گفتم هر مورد در یک پرگرام قرار می دهیم یا اصلا روش دیگه ای برای این کار هست؟

با تشکر از دوستان عزیز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ادیسون کوچولو
              سلام به دوستان

من یه سوالی دارم
              اگه بخواهیم چند تا پرگرام را در داخل برد کنترل قرار بدهیم. این کار امکان پذیر هست یا نه؟ منظورم را یه جور دیگه بگم.
              حالا می خواهیم سه مورد یک در میان مرتبا رو تابو بیاند و برند چی کار باید بکنیم برای این مورد ؟؟؟ اصلا امکان پذیر هست یا نه ؟ این موضوع درست هست که من گفتم هر مورد در یک پرگرام قرار می دهیم یا اصلا روش دیگه ای برای این کار هست؟
              یک درمیان یعنی چطور اون وقت؟
              اگر سوال شمارو درست فهمیده باشم شما وقتی یک برنامه میسازید و در زیرش مثلا متن قرار میدین میتونید در یک برنامه چند کار رو همزمان داشته باشید یعنی مثلا در یک زمان نصف صفحه شما ساعت و نصف دیگه اش هم مثلا متن باشه حرکت کنه، سوالی دیگه ای بود واضحتر بپرسید

دیدگاه

سلام به دوستان
                برنامه hd2014 برای اینکه بتونی تغییرات اساسی رو انجام بدی ، یه پسورد میخواد
                کسی میدونه پسورد اون چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jack01
                  سلام به دوستان
                  برنامه hd2014 برای اینکه بتونی تغییرات اساسی رو انجام بدی ، یه پسورد میخواد
                  کسی میدونه پسورد اون چیه؟
                  یه پسوورد بیشتر که نداره pas: 168

دیدگاه

سلام به همه
                    دوستان این لینکی که برای دانلود نرم افزار HD2014 قرار دادید برای پروگرم تابلو دستساز با MEGA32 جواب میده یا نه؟ چیکار باید بکنم
                    برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                      سلام به همه
                      دوستان این لینکی که برای دانلود نرم افزار HD2014 قرار دادید برای پروگرم تابلو دستساز با MEGA32 جواب میده یا نه؟ چیکار باید بکنم
                      نرم افزار HD مخصوص کارت های کنترلی شرکت HD هست که تنوع زیادی دارن و بس :agree:
                      تابلو دستساز با MEGA32 کار کیه؟ با چه زبانی براش برنامه نویسی شده؟ پورت های ورودی و خروجی چی براش درنظر گرفتن؟ همین طوری نمیشه که :surprised:

دیدگاه

سلام دوستان.
                        من یه برد q41 خریدم و یه برنامه با نرم افزار hd2014 نوشتم که این برنامه اینطوریه که یه متنه خاصی باید تو ی تاریخ خاصی پخش بشه.
                        توی نرم افزار درسته یعنی وقتی میرسه به تاریخ مشخص شده متن مشخص شده نمایش داده میشه ولی وقتی روی برد پروگرم میکنمش این اتفاق نمیافته.
                        مشکل کجاس؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                          نرم افزار HD مخصوص کارت های کنترلی شرکت HD هست که تنوع زیادی دارن و بس :agree:
                          تابلو دستساز با MEGA32 کار کیه؟ با چه زبانی براش برنامه نویسی شده؟ پورت های ورودی و خروجی چی براش درنظر گرفتن؟ همین طوری نمیشه که :surprised:
                          دوست عزیز یه تابلو دست ساز که ساخت خودمه با مگا32 و آی سی 74273 و uln2803 زیاد هم چیز عجیبی نیست من از اینا زیاد درست کردم ولی همونطور که گفتم نرم افزاری که من دارم براش فقط تا 8 سطر رو ساپورت میکنه من میخوام با سطر بیشتر کار کنم در زمن برنامه نویسیش هم به وسیله نرم افزار LTG1 هست به این صورت که متن رو توش تایپ میکنم و سرعت حرکت رو انتخاب میکنم و همچنین 4 جهت حرکت داره از بالا به پایین و پایین به بالا و چپ به راست و راست به چپ. به همین سادگی و همین خوشمزگی
                          حالا کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
                          برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

سوال بالاییت با توضیح پایینت همخوانی نداره oo:
                            تابوهای دست ساز دیگه منسوخ شدند و بصرفه نیست (یادش بخیر شبا تا ساعت سه چهر شب مینشستم براش برنامه مینوشتم و فونت درمیاوردم :sad
                            میتونید در برنامه (بیسیک رو بلدم :nerd: ) رابط سرال تعریف کنید و با استفاده از برنامه تحت ویندوز مثلا ویژوال بیسیک دیتاتون رو به میکرو بفرستید ولی بنظرم شما بهترین کار اینه که بیخیالش بشید بذارید همون جا بمونه و رو یه تابلوی دیگه کار کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                              سوال بالاییت با توضیح پایینت همخوانی نداره oo:
                              تابوهای دست ساز دیگه منسوخ شدند و بصرفه نیست (یادش بخیر شبا تا ساعت سه چهر شب مینشستم براش برنامه مینوشتم و فونت درمیاوردم :sad
                              میتونید در برنامه (بیسیک رو بلدم :nerd: ) رابط سرال تعریف کنید و با استفاده از برنامه تحت ویندوز مثلا ویژوال بیسیک دیتاتون رو به میکرو بفرستید ولی بنظرم شما بهترین کار اینه که بیخیالش بشید بذارید همون جا بمونه و رو یه تابلوی دیگه کار کنید
                              آقا سامی ما خیلی 4کریم ما بی احترامی نکردیم به شما. من برا دل خودم درست میکنم بله اگه برای فروش خواستم درست کنم حتما از برد و ماژول های آماده استفاده میکنم.
                              حالا اگه کسی ج سوال منو میدونه کمک کنه بدک نیست.

دیدگاه

دوستان من نرم افزار 2014 رو نصب کردم
                                حالا میزنم رو تنظیمات پسورد میخاد
                                پسوردشو از کجا پیدا کنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X