اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی تابلو روان قدیمی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی تابلو روان قدیمی

سلام دوستان...من
    یهدونه تابلو روان 80 در 16 خریدم..که یکم قدیمی هست...یعنی دست دوم خریدم...که سالمه و روی برنامه قبلیش داره کار میکنه...ال ای دی هاشم هم قطرشون فکر کنم 0.8 یا 1 سانتی متر باشه....سانتی متر هاااا......این یدونه پورت مادگی DB15 داره ...از همین سوکت های کابل تصویر مانیتور...در جمع 15 تا پایه داره....تابلو رو هم بازکردم یه جورایی به روش قدیمی اینو مونتاژ و راه اندازی کردن...
    ------------
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم ببنیم الآن من چه جوری میتونم برنامه اینو پاک کنم و برنامه دیگه ای بهش بدم و متن و انیمیشن جدید روش اجرا کنم...
    ممنون میشم کمک کنید...

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خواهشا یکی از دوستان جواب بدن....اگه نتونم راه اندازیش کنم چیکار کنم؟؟؟خیلی هم لازمش دارم....

پاسخ : راه اندازی تابلو روان قدیمی

نوشته اصلی توسط amir4elec نمایش پست ها
    سلام دوستان...من
    یهدونه تابلو روان 80 در 16 خریدم..که یکم قدیمی هست...یعنی دست دوم خریدم...که سالمه و روی برنامه قبلیش داره کار میکنه...ال ای دی هاشم هم قطرشون فکر کنم 0.8 یا 1 سانتی متر باشه....سانتی متر هاااا......این یدونه پورت مادگی DB15 داره ...از همین سوکت های کابل تصویر مانیتور...در جمع 15 تا پایه داره....تابلو رو هم بازکردم یه جورایی به روش قدیمی اینو مونتاژ و راه اندازی کردن...
    ------------
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم ببنیم الآن من چه جوری میتونم برنامه اینو پاک کنم و برنامه دیگه ای بهش بدم و متن و انیمیشن جدید روش اجرا کنم...
    ممنون میشم کمک کنید...

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خواهشا یکی از دوستان جواب بدن....اگه نتونم راه اندازیش کنم چیکار کنم؟؟؟خیلی هم لازمش دارم....
    سلام
    برای سوکت که که می توانی از یه تبدیل به usb استفاده کنی اونوقت می تونی از فلش استفاده کنید.
    احتمالا برنامه تابلوچینی هست که می توانی اونو نصب کنی کنید وخودتون متن راتنظیم کنید وبعدش اونو با فلش منتقل کنید .
    جدیدترین ویرایش توسط HOOMAMIRS; ۱۶:۵۸ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵.
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

سلام ممنون...میشه یکم بیشتر راهنماییم کنید....شرمنده هاااا...برنامه شو از کجا پیدا کنم؟؟؟بعدشم یه کم قدیمی هست ..توش مثلا یه سری آی سی های 7414 یا مثلا 4015 دیدم...ممنون میشم راهنماییم کنید...

دیدگاه

سلام ممنون...میشه یکم بیشتر راهنماییم کنید....شرمنده هاااا...برنامه شو از کجا پیدا کنم؟؟؟بعدشم یه کم قدیمی هست ..توش مثلا یه سری آی سی های 7414 یا مثلا 4015 دیدم...ممنون میشم راهنماییم کنید...
        از نظرمن که مشکلی نداره پرسیدن باعث میشه خودم بیشتریادبگیرم
        برنامهکهتوسایتهای مختلف هست نمونه
        بنظرم وبا اجازه استادان عزیز برنامه رانصب کن باهاش کارکن (که چیزی هم نداره) وبعد بامبدل اونوبه تابلو منتقل کن

دیدگاه

ممنونم که دارین کمکم میکنین....کم کم داشتم نا امید میشدم....آخه هر تابلو سازی رفتن گفت نمیشه راه اندازیش کرد..بعد میشه بگید کدوم یکی از این نرم افزارهایی که شما لینکشو دادید دانلود کنم.....
          در ضمن توی خود تابلو روان روی برد تاریخ سال 77 رو زده...انصافا تابلو روان خوبیه و کار میکنه...خدا کنه که بشه راه اندازیش کرد....

دیدگاه

سلام ببین پورت برنامه ریزیش از اینا هستش؟؟؟/؟

دیدگاه

نه دوست من... این نیست بردش....این بردش از اون قدیمیاست ببینم شاید تونستم یه عکسی چیزی بندازم....

دیدگاه

من پورت شو پرسیدم.........................نه بردشو
                ببین همه صفحات و مطالب اینو بخون فکر نکنم طرز کارشون زیاد فرقی کنه نرم افزار مورد استفاده هم hd 2010 هستش که آموزشش هم اینجا هست

والا منم خودم زیاد وارد نیستم حالا این لینکو یه سری بزن شاید به کارت اومد...

دیدگاه

پورتش اینه دقیقا همینه...

دیدگاه

ممنونم که دارین کمکم میکنین....کم کم داشتم نا امید میشدم....آخه هر تابلو سازی رفتن گفت نمیشه راه اندازیش کرد..بعد میشه بگید کدوم یکی از این نرم افزارهایی که شما لینکشو دادید دانلود کنم.....
                    در ضمن توی خود تابلو روان روی برد تاریخ سال 77 رو زده...انصافا تابلو روان خوبیه و کار میکنه...خدا کنه که بشه راه اندازیش کرد....
                    خب دوستمون Amirhossein81 درست میگه احتمالا hd هست .
                    پورت هم که مشخص شد مبدل
                    نرم افزارانصب کنید ... کارتون راانجام بدین بازهم اگر مشکلی پیش آمد بپرسید.
                    یک عکس اگر از کارت کنترل بگیری خوبه

دیدگاه

احتمالا تابلوی شما دست ساز هست و با AVR ساخته شده - از این نمونه ها برام اوردن - متاسفانه اگه اینجوری باشه کاری نمیشه کرد و یا به شدت زمان بر هست

دیدگاه

بین داداش باید یه چیزی تو این مایه ها بگیریhttp://itpro.ir/resources/images/ce0...30efb6d2c6dc8b بعد اون فایلی رو که می خوای رو درست کنی و بریزی تو فلش بعدش بزنی به این اینجور کهه من حالیم شد و چار تا فیلم دیدم باید اینجوری باشه...............
                        بازم بپرس.........
                        بدرود

دیدگاه

البته همه این روش ها درست ولی فکر میکنم ساده ترین و بهترین کار اینه که یه بورد جدید بگیری که برای این از بیست تا چهل هزار تومن پیدا میشه.
                          یه چیزی مثل

یا

حالا تابلو رو چند گرفتی ؟
                          If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ASHIT AXAR نمایش پست ها
                            البته همه این روش ها درست ولی فکر میکنم ساده ترین و بهترین کار اینه که یه بورد جدید بگیری که برای این از بیست تا چهل هزار تومن پیدا میشه.
                            یه چیزی مثل

یا

حالا تابلو رو چند گرفتی ؟
                            سلام
                            اینم که گفتی یه راه حله خوبه ها ، کارت ls4 ایرانی هم خوبه یکم گرونتره ولی امکاناتش بیشتره وطیف دار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
                              سلام
                              اینم که گفتی یه راه حله خوبه ها ، کارت ls4 ایرانی هم خوبه یکم گرونتره ولی امکاناتش بیشتره وطیف دار
                              بهتر از اینه که کلی هزینه کنه و وقت بزاره اونم واسه راه اندازی یه کنترلر قدیمی
                              حالا اینی هم که پیشنهاد دادم از کنترلرهای طیف دار و سازگار با برنامه های بروز و افکت های نو بود وگرنه کنترلر های ساده نصف این قیمت هستن

فقط مشتاقم بدونم خود تابلو رو چند گرفته
                              If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X