اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تصاویر فِرِم - قاب - لنز - درایور - منابع تغذیه و دیگر قطعات وابسته به پاور LED

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تصاویر فِرِم - قاب - لنز - درایور - منابع تغذیه و دیگر قطعات وابسته به پاور LED

نوشته اصلی توسط supernova_us
    پی سی بی های الومنیومی برای قرار دادن ال ای دی ها ...
    شما میتونید طرح خودتون رو هم طراحی کنید و بدهید که بیرون واستون بزنند و چراغ ال ای دی مخصوص به خودتون رو داشته باشید ! ..
    قرار دادن هیت سینگ در پشتش هم فراموش نشه !! ... :mrgreen:

سلام . قیمت این pcb ها چه جوریه ؟ من شهر کرمان هستم ایا سایتی رو میشناسید که بتونم اینترنتی تهیه کنم ؟
    ممنون

دیدگاه

پاسخ : تصاویر فِرِم - قاب - لنز - درایور - منابع تغذیه و دیگر قطعات وابسته به پاور LED

سلام به دوستان عزیز اینم لامپ ال ای دی من با 20 عدد ال ای دی آفتابی0.5 وات 8mm. ازش به جای لامپ رشته ای 40 وات تو چراغ مطالعه میخوام استفاده کنم.چون به 0.5 واتش شک داشتم 0.23 وات رو هر کدوم توان گذاشتم. جمعا 4.6 وات توانشه و توان کل هم 5 واته. از درایور 4 تا 7 وات استفاده کردم با جریان 300 میلی از جعبه لامپ کم مصرف سوخته استفاده کردم. 4 ردیف 5تایی led سری شده+ مقاومت 22 اهم برای هر ردیف سپس همه ی 4 ردیف با هم موازی کردم. هر ال ای دی 312 تومن درایور هم 4.5 + برد سوراخ دار. کلا درمیاد 11 هزار تومن. بهتره از پاور ال ای دی استفاده کنیم ولی خواستم یه تستی بگیرم که این لامپا چه جورن! و هم اینکه یه تنوعی باشه!

لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

سلام
        من دیروز رفتم خیابان طالقانی اصفهان قیمت چند تا قطعه رو دارم که اینجا براتون میگم:
        هیت سینک ستاره ای 150 تومن
        لنر 90 درجه 350 تومن
        پاور ال ای دی(یادم رفت بگم 1 وات ولی به احتمال بالا 1 واته) مارک اورلایت رنگ سفید مهتابی 1200 تومن رنگ آفتابی 1400 تومن
        درایور ال ای دی 36 تا 1 وانی 30000تومن
        خمیر سیلیکون دو نوع داشت یه مدل 2000 تومن یه مدل 5000 تومن
        آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

سلام من برای تایل سقی میخوام با ال ای دی پاور به تعداد دلخواه قرار بدم اما نمیدونم بینشون چی بگذارم که برق شهری باعث سوختنش نشه
          واینکه خنک باشه همیشه
          راهنمایی کنید باتشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط scout
            سلام . قیمت این pcb ها چه جوریه ؟ من شهر کرمان هستم ایا سایتی رو میشناسید که بتونم اینترنتی تهیه کنم ؟
            ممنون
            یک PCB مدل 15تایی من از مشهد تهیه کردم برج 12 سال قبل تهیه کردم 3000 تومان خریدم.
            توی کرمان را نمی دونم ولی در مشهد جایی هست که PCB روی آلومینیوم می زنند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
              {......}
              این سایت محصولات با کیفیت و ارزون میده
              ولی در حال تکمیله
              تیبا جان خیلی جالبه...
              این سایتی که معرفی کردین...در صفحه اولش عکس باکس های آبنمای ویلاژ توریست مشهد رو گذاشته
              زیرشم نوشته طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی :nerd:

جالبیش اینجاست که طراحی و تولید و اجرای نورپردازی باکس های آبنمای ویلاژتوریست رو شرکت بنده انجام داد و تصویر در حال اجرای کارمون هم توی گالری تصاویر فروشگاه سایتمون هست...

ولی خب...مهم نیست...
              فقط جهت اطلاع گفتم.
              موفق باشید
              هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
                تیبا جان خیلی جالبه...
                این سایتی که معرفی کردین...در صفحه اولش عکس باکس های آبنمای ویلاژ توریست مشهد رو گذاشته
                زیرشم نوشته طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی :nerd:

جالبیش اینجاست که طراحی و تولید و اجرای نورپردازی باکس های آبنمای ویلاژتوریست رو شرکت بنده انجام داد و تصویر در حال اجرای کارمون هم توی گالری تصاویر فروشگاه سایتمون هست...

ولی خب...مهم نیست...
                فقط جهت اطلاع گفتم.
                موفق باشید
                جدا نمیدونستم مهران جان
                ولی خب عکسه دیگه میخواد منظوره نوع فعالیت رو برسونه
                تازه تبلیغه شما هم میشه...

دیدگاه

فروشگاه سایت داره
                  http://eshop.eca.ir/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88?controller=search&a mp;orderby=position&orderway=desc&search_q uery=%D8%AA%D8%B3%D8%AA%D8%B1+&submit_search=% D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88
                  عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

سلام مهران جان امکان داره از این فروشگاهی که از ویترینش عکس گرفتی یه تلفنی چیزی بذاری؟
                    { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام دوستان
                      من میخوام دوتا پروژکتور واسه جلوی ماشین با پاور ال ای دی درست کنم نور دهیش هم خوب باشه
                      لطفا منو راهنمایی کنید چه لوازمی لازم دارم ؟چقد هزینه تقریبیش میشه؟ چندتا ال ای دی بخرم؟

دیدگاه

با سلام
                        بنده رشته تحصیلی و فنیم مکانیکه و کارم با تعمیرات خودروست.
                        یه چند وقتیه از چند انجمن خودرو خواندم میشه این پاور ال ای دی رو روی ماشین نصب کرد. (منظور داخل چراغ های بزرگ خودرو بجای چراغ های هالوژنی)
                        بنده ساکن مشهد هستم جایی معتبر که جنس خوب مفروشن متونید معرفی کنید؟
                        بیشتر دنبال پاور ال ای دی و درایو هایی هستم که ورودی برقشونم 12 ولت باشه مشهد پیدا میشه مونتاژ شده و آمادش؟
                        توی یکی از سایت لوازم الکترونیک و پاور ال ای دی آماده شرکتیشو واسه فروش گذاشتن.
                        بیشتر استفاده ای از پاور ال ای دی میخوام بکنم بین رنج 10 وات تا 30 واته
                        تشکر یا علی

دیدگاه

با سلام این عکس ها هم پر از ایده هست برای دوستانی که میخوان با فرم ها آشنا بشن تقریبا همگی از لحاظ گرمایی و زوایای نور دهی در ماکزیمم حالت خود هستند و معمولا کارهای پرفروشی میشن؛ به علت مسائل شرعی از گذاشتن فایل PCB آنها بصورت مستقیم معذورم.
                          همه اینها روی زمینه آلمینیوم هست.
                          شکل اول

دوم

سوم

چهارم

پنجم

ششم

هفتم

هشتم

نهم

دهم

یازدهم

دوازهم

سیزدهم

چهاردم

و اینم آخریش :wow:
                          رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

سلام دوستان. من چند عدد هگزادسیمال رو با میکرو دریافت میکنم(0x2F64A3) میخوام عدد 2F رو داخل یک متغیر بریزم (برای کنترل led rgb) چجوری میتونم این کارو بکنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X