اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمونه کار LED ( نمای ساختمان)

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نمونه کار LED ( نمای ساختمان)

نوشته اصلی توسط ایمان 88
    سلام .

آقا در مورد کیس و طراحی و ساخت و آب بندی اون یکم بیشتر توضیح میدی . یه جا گقتی جنس کیس رو از پلاکسی میزنی اما توی پست قبلی گفتی از کیس فلزی استفاده میکنی . کلا در مورد کیس یک خورده بیشتر توضیح میدی .

با تشکر .
    مهندس جان پشت کیس از آلمینوم است (کیس فلز) نمای رو پلاکسی میباشد. :agree:
    برای آب بندی هم بستگی به فرم کیس از واشر اورینک + چسب سیلیکون استفاده میتوانید استفاده کنید
    کمتر سخن گویم
    بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

جاهایی که خم داری توی کیس رو چطوری انجام میدی؟ هم قسمت آلومینیوم و هم پلاکسی رو خم میدی ؟ چطوری ؟
      [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ایمان 88
        جاهایی که خم داری توی کیس رو چطوری انجام میدی؟ هم قسمت آلومینیوم و هم پلاکسی رو خم میدی ؟ چطوری ؟
        پلکسی مانند U در میآوریم ولی برای قسمت آلومینیوم قالب زدم که به صورت اکسلود به با طول 3 متر تولید میشه و من به اندازه دلخواه از آن استفاده میکنم در دو طرف لبه های u های کوچکی در قالب در نظر کرفته ام که U پلکسی داخل آن قرار میگیرد و برای لبه بیرونی u آلومینیوم جای نوار اورینک سلیکونی گذاشته ام که وقتی U پلکسی توش قرار میگیرد کاملا فیت میشه و برای اطمینان بیشتر از چسب سلیکونی نیز استفاده میکنم
        :redface:
        کمتر سخن گویم
        بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

ممنون ولی اگه حتی یه نقاشی با paint هم میکشیدی خیلی راحت تر می فهمیدم .

بازم ممنون .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mpc
            پلکسی مانند U در میآوریم ولی برای قسمت آلومینیوم قالب زدم که به صورت اکسلود به با طول 3 متر تولید میشه و من به اندازه دلخواه از آن استفاده میکنم در دو طرف لبه های u های کوچکی در قالب در نظر کرفته ام که U پلکسی داخل آن قرار میگیرد و برای لبه بیرونی u آلومینیوم جای نوار اورینک سلیکونی گذاشته ام که وقتی U پلکسی توش قرار میگیرد کاملا فیت میشه و برای اطمینان بیشتر از چسب سلیکونی نیز استفاده میکنم
            :redface:
            سلام این تجهیزات سیلیکونی مثل چسب و خمیر رو از چه مارکی و به چه قیمت تهیه میکنید؟؟

دیدگاه

سلام
              قبلا با رفیقمون mpc راجب کارهای LED ساختمان در بوشهر صحبت کرده بودم؛ دیروز داشتم تو بوشهر می چرخیدم یه لحظه یاد این دوستمون mpc افتادم گفتم براش یه عکس بگیرم و بذارم. فقط شرمنده که بی کیفیته آخه عجله ای گرفتمش. افکتش هم اینجوریه که هی نورهای LED کم کم عوض میشه و هی تغییر میکنه. کلا خوب کل کارش کرده من بد عکس گرفتم.

دیدگاه

سلام .

برای کنترل یک نمای ساختمان چند کانال PWM لازمه ؟ چطوری با یه میکرو و مثلا شیفت رجیستر تعداد زیادی ( مثلا 100) کانال PWM قابل کنترل درست کنم ؟
                من تونستم با یه mega8 تعداد 23 تا کانال PWM قابل کنترل درست کنم با دقت 1% . اما تمام پایه های میکرو رو درگیر PWM کرده .

با تشکر .

دیدگاه

سلام .

هیچکس راهنمایی نکرد خودم کشف کردم . تونستم با 4 پایه به تعداد n کانال PWM درست کنم .

جند کانال برای نورپردازی یه ساختمان لازمه ؟؟؟

دیدگاه

واقعا حیفش که موضوع به این جالبی نا تمام موند .

دیدگاه

فکر نکنم تموم شده باشه مهندس MPCنیستش فکر کنم از اینا فعال تره
                      خدایا!
                      چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

نمونه کار های شرکت ما:

بزرگ راه دو طبقه امام خمینی اصفهان :

زیر گذر سجاد اصفهان:

میدان امام علی (ع) اصفهان :

و....

دیدگاه

خیلی جالبه نرم افزار خاصی هست که بشه طراحی شو انجام بدی
                          خدایا!
                          چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

بچه ها هر کی از این کارا کرده بزاره
                            این کارها باعث میشه ما یه ایده ای بگیریم یه فکری به ذهنمون برسه
                            ممنونم از همکاریتون
                            نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                            barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A-Ice Man
                              نمونه کار های شرکت ما:
                              با سلام خیلی کارهای زیبایی .افرین .والبته اماکن مهمی ام برای کار انتخاب شده.شرکت شما فقط در اصفهانه؟
                              [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
                              وبسایت ختم صلوات
                              http://www.salavaty.com/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sky_star
                                با سلام خیلی کارهای زیبایی .افرین .والبته اماکن مهمی ام برای کار انتخاب شده.شرکت شما فقط در اصفهانه؟
                                بله

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X