اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکروکنترلر ربات جنگجو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکروکنترلر ربات جنگجو

با سلام خدمت مهندسین من میخوام یه ربات جنگجو بسازم میخوام ببینم از چه میکروکنترلری به عنوان هسته ربات استفاده کنم که هم سرعت عمل ربات بالا باشه ، هم بتونم با دسته ارتباط بگیرم و نویز هم نیوفته روش؟؟
    و اینکه اگر کسی در این زمینه و مسابقات تجربه داره اگر میشه راهنمایی کلی هم بکنه
    اگر میشه راهنمایی کنید????????
    جدیدترین ویرایش توسط Danial.Zarei; ۱۱:۱۶ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲.

سلام دوست عزیز ، با چه زبانی میخواین برنامه نویسی کنید؟ مثلا برا یه ربات جنگجو یا تعقیب خط atmega 32 هم کافیه و با یه روش هایی نویزی روشون نمی افته ، ولی pic سرعتش بالاتره، یبار کامل خودتون تحقیق کنید که چه ابزارایی به رباتتون میخواین اضافه کنید، حجم برنامتون چقدر میشه، با چه زبان برنامه نویسی میخواین کار کنید تا اساتید بهتر راهنمایی کنن

دیدگاه

سلام مهندس ربات من دو تا موتور داره برای هر چرخش یک موتور و یه موتور هم برای تیغه حمله کننده خیلی ساده هستش ولی میخوام توی بهینه ترین حالت و بالاترین سرعت عمل کنه یه راهنمایی هم در مورد راه ارتباطی ربات با دسته میخوام
      از چه فرستنده و گیرنده ای استفاده کنم که هم اطلاعات خیلی سریع منتقل بشه و هم تداخل فرکانسی نخورم و اینکه کسی هم توی مسابقه نتونه به رباتم وصل بشه و کنترلش کنه یه جورایی مثل وای فای با هم کانکت بشن و به از جای دیگه فرمان نگیره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Danial.Zarei نمایش پست ها
        سلام مهندس ربات من دو تا موتور داره برای هر چرخش یک موتور و یه موتور هم برای تیغه حمله کننده خیلی ساده هستش ولی میخوام توی بهینه ترین حالت و بالاترین سرعت عمل کنه یه راهنمایی هم در مورد راه ارتباطی ربات با دسته میخوام
        از چه فرستنده و گیرنده ای استفاده کنم که هم اطلاعات خیلی سریع منتقل بشه و هم تداخل فرکانسی نخورم و اینکه کسی هم توی مسابقه نتونه به رباتم وصل بشه و کنترلش کنه یه جورایی مثل وای فای با هم کانکت بشن و به از جای دیگه فرمان نگیره
        سلام دوست عزیز ، اهل کدوم شهر هستید؟
        در مورد میکروکنترلر ها ، برای کار شما بیشتر میکروکنترلر ها جواب میدن.
        ​​​​​
        مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
        https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز ، اهل کدوم شهر هستید؟
          در مورد میکروکنترلر ها ، برای کار شما بیشتر میکروکنترلر ها جواب میدن.
          ​​​​​
          تهران هستم مهندس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X