اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور فشار لطفا!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سنسور فشار لطفا!

راستی یه چیزی....
    به قول neo2100 اگه از صفحه آلومینیومی استفاده کنم خیییییییییییلی خوبه. اما به شرط اینکه از اون قسمت شیشه و فنر و... صرف نظر شه.
    بچه ها لطفا عجله کنین. خییییییییییییییییلی فوری و فوتیه! :cry:
    فردا از آن كسانيست كه آرزوهاي بزرگي در سر دارند و با جرات و جسارت قدم پيش مي نهند ، آنان كه خطر مي كنند تا ناممكن ها را ممكن سازند.

دیدگاه

این طور که من فهمیذم کار شما اصلا ربطی به سنسور فشار نداره و دقیقا اون کاری رو که شما از یه سنسور فشار توقع دارید یه کلید (البته نوع خاصی که با فسار وصل و قطع شدن فشار قطع بشه) هم برای شما انجام می ده.

تنها مشکلی که الان دارید اینه که نیروی وارد شده به سیستم تون به یک صفحه پهناور n*n وارد می شه.

البته این که مشکلی نیست!!!

باید برای صفحتون چهار پایه فنری (هر چیزی که خاصیت ارتجاعی داشته باشه) بذاریدبعد کلید مذکور (oh oh) را در وسط زیر صفحه با فاصله مورد نیاز قرار دهید.

حالا هر کجای صفحه رو که فشار بدهید با توجه به فنری بودن همه پایه ها وسط صفحه (دیگه اگه خیلی هم بزرگ باشه) بالاخره یه ذره میاد پایین!!! اون وقت فقط لازمه به اندازه کافی کلید به زیر صفحه نزدیک باشه.

این جوری یه کار تمییز و موفق خواهی داشت.

حالا اگه آلومینیوم هم میخوای همون که گفتم رو با این که الان گفتم ترکیب کن کارت راه می افته.
      تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

سلام.ممنون بابت جوابتون.
        اما کلید اگه وسط باشه و من به اول صفحه فشار بیارم کلید به نظرم هیچ فشاری رو احساس نمی کنه؟؟؟؟ :question:
        کلید خاصی مد نظرتون؟؟؟
        فردا از آن كسانيست كه آرزوهاي بزرگي در سر دارند و با جرات و جسارت قدم پيش مي نهند ، آنان كه خطر مي كنند تا ناممكن ها را ممكن سازند.

دیدگاه

وقتی شما یه طرف رو فشار بدین اگه فیزیکی بررسی کنین بالاخره اون وسط یه ذره میاد پایین که اگه اون کلید رو خیلی به صفحه نزدیک کنید می تونید اون فشار رو تشخیص بدین.

اصلا اگه فوقشم خواستید خیلی مطمئن باشید 4تا کلید بذارید تو چهارتا گوشش. دیگه اگه فشاری باشه و کلید ها به اندازه کافی به صفحه نزذیک باشند ، حتما فشار تشخیصص داده می شه.
          تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

سلام. :smile:
            دست تون درد نکنه اما فکر نمی کنین اگر فشار خیلی زیاد باشه اتفاقی بیوفته، یعنی هم از نظر اون صفحه آلومینیومی و هم کلیدا؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! :surprised:

دیدگاه

در مورد صفحه آلومینیومی شاید .

ولی در مورد کلید ها به جنس صفحه و نوع فنر ها تون بستگی داره. وگرنه کلیدها که قرار نیست چیزی رو تحمل کنند. دیگه این چیزا رو باید خودتون تنظیم کنید.

وگرنه قالب کار اونیه که بهتون گفتم.
              تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

سلام.
                ممنووووووووون از همه ی اساتید محترم. :rolleyes:

دیدگاه

واقعا کارتون راه افتاد!!!

یا که دیگه خسته شدید!!؟!؟!

oo: oo: oo:
                  تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

بجای کلید از میکرو سوئیچ استفاده کن و صفحه رو با فنر بالا نگه دار و برای اینکه وقتی به هرجای صفحه فشار آوردی میکروسوئیچ عمل کنه از دو تا لوله که داخل هم می رن استفاده کن یکی رو به صفحه بزن و یکی رو هم به پایه. حالا این محورها می تونه یکی در وسط باشه یا سه یا چهار تا در طرفین.

دیدگاه

خب این شکل کلاسیک همونه.

فقط ای کاش زودتر می گفتید.
                      تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X