اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ربات فوتبالیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ربات فوتبالیست

سلام من هم دارم یکی درست میکنم . البته ببخشید بعد از 120 روز دارم پست میذارم چون بعد از کلی وقت وارد سایت شدم و معمولا زیاد پای کامپیوتر نمیشینم.
    در مورد شوتر خیلی بهتره که از شوتر مغناطیسی استفاده بشه که هسته ی داخلش میتونه از آلومینیم و پلی آمید (تفلون ) باشه که بیشتر او از آلومینیم ساخته شده و قسمتی که ضربه میزنه از تفلون هستش و در ته هسته هم میتونید از یک کش قوی یا فنر استفاده کنید که بعد از ضربه به توپ سریعا به جای خودش برگرده . توی قوانین هم برای شوتر یکسری محدودیت هم وجود داره که مربوط به ولتاژ ورودی به شوتر هستش البته نه که بخوان ولتاژ رو اندازه بگیرن . اونا یه سطح شیب دار رو جلوی شوتر ربات شما قرار میدن و یه توپ هم میذارن و میگن که به ربات دستور بدین که شوت کنه و اگه ضربه ای که به توپ وارد میشه طوری باشه که توپ از اونطرف سطح شیب دار بیوفته , طبق قوانین که درست اطلاع ندارم ، یا شوتر رو باز میکنن که در اینصورت باید بدون شوتر به بازی بپردازین یا اجازه میدن که برنامه ربات رو اصلاح کنین . خیلی ها هم برنامه میدن که تا 5 دقیقه اول میزان ولتاژ ورودی به شوتر کم باشه که موقع تست داور مشکلی بوجود نیاد و بعد 5 دقیقه ، ولتاژ افزایش پیدا میکنه و شدت ضربه زیاد میشه که در این صورت در وسط بازی ، بازیکن حریف میتونه اعتراض کنه که دوباره از ربات شما تست شوتر گرفته بشه و دوباره داور از شوتر تست میگیره و اگه توپ از سطح شیب دار بیوفته اونطرف ، شما از بازی حذف میشین. :job:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X