اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

توضیح مختصر ربات مین یاب+هزینه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

توضیح مختصر ربات مین یاب+هزینه

با سلام
    اینم مطلب کوتاهی که با فایل PDF براتون پلود کردم در باره ربات مین یاب و هزینه تقریبی ساختنش:
    http://up.iranblog.com/images/0i4vn61ghpida2bvt6ro.pdf
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

پاسخ : توضیح مختصر ربات مین یاب+هزینه

راستش قیمت این نوع رباتها برام جالب بود که حتما باید یک پشتیبان مالی مثل دانشگاه داشته باشه
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

دانشگاها که پولی نمیدن! فقط دانشگاه ازاد پول میده! برای همینم هست که اینقدر عقبیم!! پولی برای پروژه های دانشجویی نمیدن!

دیدگاه

سلام
        ربات مین یاب رو با حدود 1.5 میلیون هم میتونید درست کنید
        کی گفته دانشگاه آزاد پول میده
        به من که بودجه تصویب شده سازمان مرکزی رو هم ندادند و گفتم ما این همه پول به کارکنامون هم نمیدیم چه برسه به دانشجوها !!!!!
        تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
        تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین شیخ نجدی
          سلام
          ربات مین یاب رو با حدود 1.5 میلیون هم میتونید درست کنید
          کی گفته دانشگاه آزاد پول میده
          به من که بودجه تصویب شده سازمان مرکزی رو هم ندادند و گفتم ما این همه پول به کارکنامون هم نمیدیم چه برسه به دانشجوها !!!!!
          خوب حقم دارن،بدون هزینه دارن میلیاردها تومان پول در میارن و فقط ساختمان سازی میکنن در زمینهای مجانی شهرهای مختلف که از شهرداریها میگیرن برای افزایش تعداد دانشگاه ها و پولسازی بیشتر.پروژه و تحقیق چرا؟اینکارها برای کشورهای ورشکسته و مستکبر اروپا و آمریکاست =)) دیگه نبینم افشاگری کنی آقای شیخ نجدی
          جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

من هم موافقم دانشگاه که اصلا پشتیبانی نمیکنه
            ولی من در زمانی که دانشجوی کاردانی بودم می تونستم تو پژوهش سرا ها کار کنم. اونجا خوب بود یکم پول می دادن اون هم از بودجه جشنواره خوارزمی و ...
            ما آخرین روبات مین یابی که ساختیم 1.5 میلیون تومن خرج کردیم ، روبات معرکه ای بود.

[hr]
            انجمن فعالان روباتیک
            WWW.RoboticNGO.COM
            همواره يادمان باشد:
            1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
            2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
            3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X