اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت یک مدار کنترل سرعت متور dc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک در ساخت یک مدار کنترل سرعت متور dc

از چه میکرویی استفاده میکنین؟AVR-PIC-ARM؟
    راستی یه سوال خارج بحث!
    آقا نیما شما رشته تون عمران هست؟!! oo:

دیدگاه

چون با پیک کار کردم .. دوست دارم قشنگ یاد بگیرم .. پرفکت ...

خو مگه چی هس .. لامسب این علاقه ما رو به چه کاری وادار نمیکنه .. کشته مرده برق هستم ولی چه کنم لامسب پول و موقیت شغلی که تو عمران هس تو برق نیست خو

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nima TehranI
        لامسب پول و موقیت شغلی که تو عمران هس تو برق نیست خو
        با این حرفت اصلا حال نکردم مگه فقط پوله ؟ دوما الان دیگه ایران ازمهندسی عمران اشباع شده البته برای کسایی که واقا کار بلدن کار هست ولی اگه علاقه نداشته به اونجا نمیرسی
        در مورد پروگرامر اون که نوشته "پروگرامر USB برای PIC / ساخت ECA" خوبه منم از همونا دارم .
        AYRIC

دیدگاه

پروگرمر PICkit2 که فروشگاه سایت هم داره،خوبه.من همین پروگرمر رو حدود 3سال قبل درست کردم.تا الان که خیلی خوب کار کرده.

البته با یه دید بلندتر، یه پیشنهاد هم داشتم؛PICkit3 بخر و یه دفعه قال قضیه ی پروگرمر رو بکن.دیگه خیالت هم راحته که حالا حالا ها میکرویی پیدا نمیشه که این پروگرمر

ساپورتش نکنه.

خوشحالم از اینکه خیلی رک حرف دلت رو زدی و خوشحالتر شدم که به خاطر علاقه ت اومدی تو انجمن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
            پروگرمر PICkit2 که فروشگاه سایت هم داره،خوبه.من همین پروگرمر رو حدود 3سال قبل درست کردم.تا الان که خیلی خوب کار کرده.

البته با یه دید بلندتر، یه پیشنهاد هم داشتم؛PICkit3 بخر و یه دفعه قال قضیه ی پروگرمر رو بکن.دیگه خیالت هم راحته که حالا حالا ها میکرویی پیدا نمیشه که این پروگرمر

ساپورتش نکنه.

خوشحالم از اینکه خیلی رک حرف دلت رو زدی و خوشحالتر شدم که به خاطر علاقه ت اومدی تو انجمن.
            آره منم میخواستم pickit 3 اما تا فروشنده قیمتش رو گفت اینجوری شدم :surprised: oo:
            AYRIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ

ساپورتش نکنه.

آره pickit3 دیگه آخرشه منم میخواستم بخرم ولی وقتی فروشنده قیمتش رو گفت اینجوری شدم oo: :surprised:
              البته مال خود میکرو چیپ بود.من بخاطر دیباگرش میخواستم.
              AYRIC

دیدگاه

یه مطلب هست واسه راه اندازی موتورهای براشلس واسه کوادروتور و هواپیما اینا....

http://robotical.ir/%d8%b3%d8%a7%d8%...a%d9%88%d8%b1/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parsam7
                  یه مطلب هست واسه راه اندازی موتورهای براشلس واسه کوادروتور و هواپیما اینا....

http://robotical.ir/%d8%b3%d8%a7%d8%...a%d9%88%d8%b1/
                  بهترین مطالب در مورد براشلس و درایور های اون در همین سایت و در انجمن avr است. با عنوان راه اندازی موتور براشلس (BLDC). خودم با اطلاعات موجود در این تاپیک یه درایور براشلس با میکرو کنترل PIC درست کردم که حتی بهتر از نمونه های آماده و خارجی داره جواب میده.
                  AYRIC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X