اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مسابقات ایران اوپن 2015

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مسابقات ایران اوپن 2015

کد:
    @work
    توی پوسترش لیگ ربات های صنعتی یعنی @work دیده می شود!!!

این بزرگترین پیشرفت ایران اپن است

همه را توصیه می کنم که در این لیگ شرکت کنند

خوبی این لیگ این است که مستقیما در صنعت استفاده می شود و کاربردی است.

کد:
    @work
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

قوانین لیگ @work را می توانید از لینک زیر دانلود کنید

http://www.robocupatwork.org/download/rulebook-2014-07-06.pdf

هرکه را اسرار حق آموختند
      مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

سلام ، من می خوام برای اولین بار به عنوان سرپرست تو مسابقات مین یاب هوشمند امسال شرکت کنم و تا حالا TDP ننوشتم ! هنوز هم از لحاظ مکانیکی کارو اجرا نکردیم ، میخواستم بدونم تو این مرحله حتمن باید فیلم بفرستیم از رباتمون یا اگر tdp کامل باشه میشه یه کاری کرد؟

ضمنا دنبال یه نمونه tdp پذیرفته شده تو سالهای قبلم (مین یاب) که بدونم چطوری باید بنویسم ! ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن مارو هم کمک کنن
        مرسی ..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hakeb
          سلام ، من می خوام برای اولین بار به عنوان سرپرست تو مسابقات مین یاب هوشمند امسال شرکت کنم و تا حالا TDP ننوشتم ! هنوز هم از لحاظ مکانیکی کارو اجرا نکردیم ، میخواستم بدونم تو این مرحله حتمن باید فیلم بفرستیم از رباتمون یا اگر tdp کامل باشه میشه یه کاری کرد؟

ضمنا دنبال یه نمونه tdp پذیرفته شده تو سالهای قبلم (مین یاب) که بدونم چطوری باید بنویسم ! ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن مارو هم کمک کنن
          مرسی ..
          دوست عزیز شما تو چه بخشی از لیگ ربات های مین یاب میخواید شرکت کنید؟؟؟؟؟؟لیگ مین یاب هوشمند یا مین یاب دستی(مین یاب کنترل از راه دور)؟؟؟؟؟
          هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون

دیدگاه

سلام
            اخبار جدید :

کمیته فنی لیگ مین یاب سه لیگ جدید را برای مسابقات بخش مین یاب معرفی نموده اند. لطفا توجه داشته باشید که دو لیگ مین یاب خودکار و مین یاب دستی از مسابقات حذف شده اند و به جای آن ها سه لیگ زیر برگزار می گردند:

- ربات های مین یاب کنترل از راه دور

- ربات های مین یاب هوشمند اندازه کوچک

- ربات های مین یاب هوشمند اندازه بزرگ

تغییری در لیگ رقابت فنی ربات های مین یاب ایجاد نشده است.
            باد می وزد ...
            میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
            تصمیم با تو است ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ATROBOT
              سلام
              اخبار جدید :

کمیته فنی لیگ مین یاب سه لیگ جدید را برای مسابقات بخش مین یاب معرفی نموده اند. لطفا توجه داشته باشید که دو لیگ مین یاب خودکار و مین یاب دستی از مسابقات حذف شده اند و به جای آن ها سه لیگ زیر برگزار می گردند:

- ربات های مین یاب کنترل از راه دور

- ربات های مین یاب هوشمند اندازه کوچک

- ربات های مین یاب هوشمند اندازه بزرگ

تغییری در لیگ رقابت فنی ربات های مین یاب ایجاد نشده است.
              سلام
              شما قصد شرکت در مسابقات رو دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون

دیدگاه

قابل توجه شرکت کنندگان در لیگ @work

بهتر است تیم خود را در سایت کمیته فنی جهانی لیگ @work ثبت کنید. البته تا وقتی در مسابقات اپن مانند ایران اپن یا ژرمن اپن شرکت می کنید ضرورتی ندارد. اما برای رزومه خودتان مفید است. وقتی در مسابقات اصلی (غیر اپن) شرکت می کنید ثبت تیم اجباری می شود

برای این کار لازم است ابتدا سایت تیم را بالا بیاورید. در سایت تیم باید موارد زیر درج شده باشد

کد:
                ● name of the team, and team logo, if any 
                ● affiliation of the team 
                ● team leader including full contact information 
                ● list of team members 
                ● description of the team’s research interest and background 
                ● description of specific approach pursued by the team 
                ● description of the robot(s) used by the team 
                ● list of relevant publications by team members
                ● a team contact, and 
                ● a team mailing address
                بعد از این که سایت تیم را بالا آوردید با ایمیل رسمی سرپرست که در سایت تیم درج گردیده در گروه زیر عضو شوید

کد:
                http://lists.robocup.org/listinfo.cgi/rc-work-robocup.org
                البته تمامی تیم می توانند عضو این گروه شوند و یا حتی کسانی که عضو هیچ تیمی نیستند هم می توانند عضو گروه شوند اما عضویت سرپرست تیم اجباری است

سپس سرپرست تیم لازم است که به آدرس زیر ایمیل بزند و تیم و سایت را معرفی کند

کد:
                rc-­work@lists.robocup.org
                سپس سرپرست تیم باید به آدرس زیر ایمیل بزند و درخواست ثبت تیمش در سایت کمیته فنی مسابقات جهانی این لیگ را بکند

کد:
                rc­-work-­tc@lists.robocup.org
                سپس TDP از شما خواسته می شود. بهتر است ویدوئی از رباتتان را نیز همراه TDP بفرستید. در TDP باید موارد زیر نوشته شود

کد:
                ● Name of the team (title) 
                ● Team members (authors), including the team leader 
                ● Link to the team web site 
                ● Contact information
                ● focus of research/research interest
                ● description of the hardware, including an image of the robot(s) 
                ● description of the software, esp. the functional and software architectures 
                ● innovative technology (if any) 
                ● reusability of the system or parts thereof 
                ● applicability and relevance to industrial tasks
                در صورتی که تایید شدین تیمتان در صفحه زیر اضافه می شود

کد:
                www.robocupatwork.org/teams.html
                لازم به ذکر است که سایت و TDP باید به زبان انگلیسی باشد

تا این لحظه که من این پست را می نویسم هیچ تیمی از ایران ثبت نشده است. چهار تیم از آلمان و یک تیم از کشور های انگلستان ، هلند ، فرانسه و ترکیه ثبت شده اند. چون جای خالی تیم های ایرانی احساس می شد من این پست را نوشتم
                هرکه را اسرار حق آموختند
                مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

خوش بحالتون که هم وقت دارین هم علاقه ( و مهم تر از همه هزینه :mrgreen: )
                  ما که پشت کنکوری ایم ... یکی برا ما دعا کنه !

لیگ @work هم خیلی جالب بود ! ممنون از اطلاع رسانیتون
                  « با هر دستی بدی , با همان دست پس خواهی گرفت »
                  این جمله رو فراموش نکن

دیدگاه

تجربه نمیخواد با دلیل و مدرک ثابت میکنم یه عده کللاش و تقلب کار دور هم جمع شدن
                    اصلا مسابقه نیست
                    یه دعواست
                    نمونش :
                    مووقع شروع مسابقه مین یاب دستی حدود 5 تا جمر توی منتقه روشن میشه و فقط توی رمان بندی تیم های که توسظ خود رعسا انتخواب شدن این جمر ها خاموش میشه کاملا باند بازی و مافیایی
                    چندین دوره سابقه حضور در مسابقات به عنوان همراه و طراح رو دارم
                    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir_Eshraghi
                      خوش بحالتون که هم وقت دارین هم علاقه ( و مهم تر از همه هزینه :mrgreen: )
                      ما که پشت کنکوری ایم ... یکی برا ما دعا کنه !

لیگ @work هم خیلی جالب بود ! ممنون از اطلاع رسانیتون
                      سلام دوست عزیز من هم امسال کنکور دارم ولی امسال تو مسابقات شرکت میکنم.......راستی کسی میدونه این مسابقات توی کنکور تاثیر داره یا نه؟؟؟؟؟؟
                      کسی که توی این مسابقات رتبه اول بشه عضو بنیاد ملی نخبگان میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      لطفا هر کسی میدونه و خبر داره به ما هم بگه.

اضافه شده در تاریخ :
                      سلام دوست عزیز من هم امسال کنکور دارم ولی امسال تو مسابقات شرکت میکنم.......راستی کسی میدونه این مسابقات توی کنکور تاثیر داره یا نه؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
                        اصلا مسابقه نیست
                        یه دعواست
                        نمونش :
                        مووقع شروع مسابقه مین یاب دستی حدود 5 تا جمر توی منتقه روشن میشه و فقط توی رمان بندی تیم های که توسظ خود رعسا انتخواب شدن این جمر ها خاموش میشه کاملا باند بازی و مافیایی
                        با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
                        من امسال قصد شرکت در مسابقات مین یاب دستی رو دارم و میخواهم که رتبه اول بشم.
                        میشه به من ثابت کنی که جمر روشن میکنن؟؟؟؟؟؟لطفا به من بگید!!!!با این حرفی که زدید من کلا نا امید شدم.......خواهشا به من کمک کنید.
                        تو چه رنج فرکانسی جمر روشن میکنن.؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
                          اصلا مسابقه نیست
                          یه دعواست
                          نمونش :
                          آره , من به نقل قول از این موارد زیاد شنیدم برای ایران اپن !

نوشته اصلی توسط mhp_1375
                          نه کنکور چیه عزیز , حتی من کسی رو میشناسم که مقام مسابقات جهانی داره اما واسه دانشگاه رفتنش شپش هم بهش نمیدن ! هیچ ارزشی نداره ... فقط تنها مسابقه ای که من دیدم با مقامش دانشکده ی فرودسی مشهد یا امیرکبیر راحت قبول کرده خوارزمیه !
                          اصلا این نوع مسابقات رباتیک کلا 2 ارزش میتونه داشته باشه ! یکی این که یک گروهایی هستن ( مخصوصا تو لیگ هاتقریبا راکتی مثل مسیریاب ) که هر ساله فقط برای پول در آوردن شرکت میکنن , و یک سری هستند که برای تجربه و کسب علم وارد میشن ! وگرنه از این لوح تقدیر و تندیس و .. آنچه نان ارزشی هم نداره ! ته تهش شاید رزومه کاریتو بتونه با اون جمعوجور کنی که بازم من دیدم که به شپش هم ارزش براش نذاشتن !

موفق باشی
                          این جمله رو فراموش نکن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir_Eshraghi
                            آره , من به نقل قول از این موارد زیاد شنیدم برای ایران اپن !

نه کنکور چیه عزیز , حتی من کسی رو میشناسم که مقام مسابقات جهانی داره اما واسه دانشگاه رفتنش شپش هم بهش نمیدن ! هیچ ارزشی نداره ... فقط تنها مسابقه ای که من دیدم با مقامش دانشکده ی فرودسی مشهد یا امیرکبیر راحت قبول کرده خوارزمیه !
                            اصلا این نوع مسابقات رباتیک کلا 2 ارزش میتونه داشته باشه ! یکی این که یک گروهایی هستن ( مخصوصا تو لیگ هاتقریبا راکتی مثل مسیریاب ) که هر ساله فقط برای پول در آوردن شرکت میکنن , و یک سری هستند که برای تجربه و کسب علم وارد میشن ! وگرنه از این لوح تقدیر و تندیس و .. آنچه نان ارزشی هم نداره ! ته تهش شاید رزومه کاریتو بتونه با اون جمعوجور کنی که بازم من دیدم که به شپش هم ارزش براش نذاشتن !

موفق باشی
                            شما که دیگه مارو ناامید کردی........من کلی به این مسابقات امید داشتم.من دانش آموزم و میخواستم تو لیگ ربات امدادگر واقعی با دانشجو ها رقابت کنم .
                            یه سوال دیگه مسابقات خوارزمی رباتیک داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mhp_1375
                              شما که دیگه مارو ناامید کردی........من کلی به این مسابقات امید داشتم.من دانش آموزم و میخواستم تو لیگ ربات امدادگر واقعی با دانشجو ها رقابت کنم .
                              یه سوال دیگه مسابقات خوارزمی رباتیک داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
                              داشت , یک مقام مسیریاب تو نوجوان دارم :mrgreen: اما چندین ساله برداشته شده !
                              نا امید نشو اگر هزینه و حوصله داری شرکت کن , تجربه ی خیلی خوبی برات میشه ! علاوه بر اونیک صفایی هم کردی ! اما اینم بگم که اگر روزی خواستی منبع درآمدی از مسبقات رباتیک داشته باشی روی لییگ های ایران اپن خط بکش , چون هزینه ی جوایزشون هم متوسطه علاوه بر اون باید خیلی از وقت وزندگیت بهزنی تا تو رقابت های سنگین مقام بیاری !
                              این جمله رو فراموش نکن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mhp_1375
                                دوست عزیز شما تو چه بخشی از لیگ ربات های مین یاب میخواید شرکت کنید؟؟؟؟؟؟لیگ مین یاب هوشمند یا مین یاب دستی(مین یاب کنترل از راه دور)؟؟؟؟؟
                                والا تو بخش ربات های مین یاب هوشمند اندازه کوچک قراره شرکت کنم ...ممنون میشم اگه دوستان TDP سالهای گذشته مینیاب خودکارو دارن در اختیارمون قرار بدن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X