اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل بی سیم ربات جنگجو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کنترل بی سیم ربات جنگجو

نوشته اصلی توسط mobin-m
    سلام داداش

امکان نداره !!!!! من تو یه منطقه پر از مودم وای فای و .... باهاش یه هواپیمای مدل رو تا 400 متر از خودم دور کردم و به خوبی کار میکرد!
    سلام
    اولا اینکه شما توی محیطی که رسما داخلش از نویز افکن(((( (نه مودم وای فای و فرستنده های توان پایین دیگه) ))))))استفاده شده مدارت رو تست نکردی
    _نویز افکن با توان خیلی بالا کار میکنه و برای قطع شبکه های موبایل یا شبکه های ماهواره استفاده میشه توی ایران_
    و وقتی شما داری میگی امکان نداره ، این یعنی اینکه من دارم دروغ میگم دیگه؟ ____اونم وقتی که خودم اونجا بودم __

دیدگاه

نه داداش! دروغ چیه؟؟ نه آخه تداخل ask از GFSK کمتره؟؟؟؟!!!!!!!!!!! باور این سخته!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mobin-m
        نه داداش! دروغ چیه؟؟ نه آخه تداخل ask از GFSK کمتره؟؟؟؟!!!!!!!!!!! باور این سخته!
        علتش اون اوایل برای خودم هم عجیب بودش که چی شد که اینطور شد؟!! اما بعدا که بیشتر در موردش فکر کردم متوجه شدم دلیلش چیه؟
        علتش این بود که اون فرستنده ها توی محدوده فرکانسی بالای 800MHzکار میکردن و نویز افکن هم توی همون محدوده فعال بود، ولی فرستنده و گیرنده ما با فرکانس433MHzکار می کرد(اگه اشتباه نکنم) به خاطر همین اصلا توی اون باند نویز نداشتیم

دیدگاه

آره! :agree: درسته! :agree: همپوشانی موج های هم فرکانس! :evil: 433 مگاهرتز کجا و 2.4 گیگاهرتز کجا!!؟؟ :nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mobin-m
            آره! :agree: درسته! :agree: همپوشانی موج های هم فرکانس! :evil: 433 مگاهرتز کجا و 2.4 گیگاهرتز کجا!!؟؟ :nice:
            ذقیقا
            نکتش همین بود !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X