اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تنظیمات mach3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تنظیمات mach3

وقتی از mach3 استفاده می کنم همه چی خوبه. تا نرم افزار mach3 رو می بندم مانیتور (LCD)خاموش می شه و نشون می ده که هیچ سیگنالی دریافت نمی کنه ولی فن cpu روشن است.

سوال دیگه اینکه .
    بورد کنترلر من TB6560 است. یه اپشن داره به اسم Decay mode. اون برای چی است؟ باید on باشه یا on?
    این هم فایل pdf است.

http://uplod.ir/1db661snz5pu/TB6560_instruction.pdf.htm

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feshwari
      من در سایت mach3 خوندم که گفته بود از کارت گرافیک خود مادربورد استفاده نکنید. از یه کارت گرافیک دیگه استفاده کنید. چرا؟
      نوشته اصلی توسط feshwari
      وقتی از mach3 استفاده می کنم همه چی خوبه. تا نرم افزار mach3 رو می بندم مانیتور (LCD)خاموش می شه و نشون می ده که هیچ سیگنالی دریافت نمی کنه ولی فن cpu روشن است.
      در بعضی از انواع MotherBoard ممکن است تداخلی بین عملکرد بخش گرافیک On board و تولید پالس ها ایجاد شود. اما این مطلب برای تمام سیستم ها صادق نیست و باید بصورت عملی تست شود:

http://www.machsupport.com/forum/ind...c,22473.0.html
      http://www.machsupport.com/forum/ind...c,17718.0.html

بورد کنترلر من TB6560 است. یه اپشن داره به اسم Decay mode. اون برای چی است؟ باید on باشه یا on?
      قبل از مطرح کردن سوال، راهنمای کنترلر خود را به دقت مطالعه کنید (در صفحه 7 در این مورد توضیح داده شده است).

نوشته اصلی توسط mebk1988
      سلام اگه امکانش هست همه ی تنظیماتی که احتیاج هست تا 1 موتور با مچ3 راه اندازی بشه توضیح دهید .
      سوال شما بسیار کلی است و بعد از مطالعه راهنمای نرم افزار اگر سوالی بصورت موردی وجود دارد آن را مطرح کنید.

اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
      دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
      برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
      وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
      قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
      اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
      ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

سلام
        نمیدونم اینجا جای مناسبی برای ارسال این موضوع بود یا نه. اگه نیست شما به بزرگی خودتون ببخشید
        میخوام بدونم کسی کرک نرم افزار mach3 داره یا نه؟ اگه دارید اشتراک گذاری کنید تا همه استفاده کنن.در کل اگه راهی برای دور زدن نرم افزار دارید بگید :agree:
        اگه کسی هم فرم افزار با محدودیت اجرای 1000 خط g-code داره اپلود کنه هر ورژنی که من دارم 500 خط اجرا میکنه
        اگه جای مطمئنی برای فروش لایسنس با قیمت مناسب میشناسید معرفی کنید

و در پایان راهی که دیشب کشف کردم برای دور زدن نرم افزار :applause: :wow:
        این ترفندی که گفتم هر چقدر تعداد خطی که نرم افزار اجرا میکنه بیشتر باشه راحت تر اجرا میشه و احتمال اشتباه کردن در اون کمتر میشه.
        این عکسو 1 ببینید:

همینطور که میبینید 3تا خط اضافه روی طرح افتاده که علتش اشتباه توی مراحل کاره که مقصرش خودم بودم . این روش کاملا تست شده و جواب میده
        بعد از اینکه دیدم mach3 برای اپلود g-code فایل txt باز میکنه متوجه شدم که این فایل ها با note pad باز میشه.
        برای دور زدن نرم افزار باید فایل جی کد به چند قسمت تقسیم بشه که نرم افزار محدودیت خوندن اونو نداشته باشه(مثلا فایل من 8900 خط بود که به (البته 1 اشتباه توی جی کد گیری باعث شد که طرح دوبار اجرا بشه و اینقدر تعداد خطوط زیاد بشه).من این فایلو با کپی پیست کردن به 22 قسمت تقسیم کردم و اول و اخر هر متن % اضافه کردم و فایلهارو به ترتیب شماره گذاری و با پسوند agc سیو کردم(به این صورت: o1.agc) . اگه اشتباهی نکرده باشید به ترتیب میشه فایلهارو بدون مشکل اجرا کرد فقط یادتون باشه فایلها به ترتیب اجرا بشن
        موفق باشید :nice:

دیدگاه

سﻼم دوست منﻻیسنس دارم. فردا لینکشو پلود می کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feshwari
            سﻼم دوست منﻻیسنس دارم. فردا لینکشو پلود می کنم.
            خیلی لطف میکنید ممنونم

دیدگاه

سلام. خواهش می کنم. وظیفه است.
              این کرک برای ورژن Mach3VersionR1.83.027 است. فایل رو از زیپ خارج کن و در فولدر mach3 کپی کن. خودش کرک می شه.
              امیدوارم که استفاده کنید.

http://uplod.ir/8o224n4sew83/Mach1Lic.rar.htm

دیدگاه

[quote author=link=topic=69771.msg465530#msg465530 date=1369027153]
                سلام. خواهش می کنم. وظیفه است.
                این کرک برای ورژن Mach3VersionR1.83.027 است. فایل رو از زیپ خارج کن و در فولدر mach3 کپی کن. خودش کرک می شه.
                امیدوارم که استفاده کنید.

http://uplod.ir/8o224n4sew83/Mach1Lic.rar.htm

[/quote]
                جناب feshwari ممنونم
                من این ورژن نصب کردم و g-code بدون محدودیت اجرا میکنه اما هیچ پاسی به خروجی ارسال نمیکنه. به نظر شما مشکل از کجاست؟

دیدگاه

سلام.
                  من خودم از این نرم افزار استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم. اولا پورت پرینتر شما سالم است؟ آیا قسمت تنظیمات پورت پارالل درسته؟ آیا قسمت تنظیم پین ها درست انجام دادین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feshwari
                    سلام.
                    من خودم از این نرم افزار استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم. اولا پورت پرینتر شما سالم است؟ آیا قسمت تنظیمات پورت پارالل درسته؟ آیا قسمت تنظیم پین ها درست انجام دادین؟
                    بله سالمه
                    با ورژن های دیگه مشکلی نداره . امکانش هست نرم افزارو اپلود کنید؟ممکنه نرم افزار من مشکل داشته باشه

دیدگاه

من از این ورژن استفاده می کنم؟ راستی ویندوز شما چیه؟
                      http://uplod.ir/oiubbmsjs3wq/Mach3Ve...83.027.rar.htm

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feshwari
                        من از این ورژن استفاده می کنم؟ راستی ویندوز شما چیه؟
                        http://uplod.ir/oiubbmsjs3wq/Mach3Ve...83.027.rar.htm
                        دوست عزیز بازم نشد. من از xp و vista استفاده کردم
                        فکر میکنم درایور پارالل نصب نمیشه. وقتی ورژن های دیگه نصب میکنم هنگام نصب پرت پارالل هم نصب میشه ولی تو این ورژن نه

دیدگاه

سلام.
                          من که وقتی نصبش کردم درایو پارالل هم نصب شد و مشکلی نداشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feshwari
                            سلام.
                            من که وقتی نصبش کردم درایو پارالل هم نصب شد و مشکلی نداشت.
                            میشه بگید شما چه تنظیماتی انجام میدید؟
                            شاید این ورژن تنظیمات دیگه ای هم داره که من نمیدونم
                            :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

عکستنظیماتتی که انجام دادی رو برام پلود کن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feshwari
                                عکستنظیماتتی که انجام دادی رو برام پلود کن.

وقتی نصب کردم چندتا اخطار داد که این یکیشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X