اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونگی تنظیم سرعت حرکت دستگاه cnc کنترل شده توسط arduino و برنامه grbl

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چگونگی تنظیم سرعت حرکت دستگاه cnc کنترل شده توسط arduino و برنامه grbl

نوشته اصلی توسط asadollah68 نمایش پست ها
    یکمی شتاب و سرعت را تغییر دادم و به نتیجه های خوبی رسیدم اما هنوز نمی دونم اینجوری کار کردن صحیحه یا اینکه برای دستگاه ضرر داره؟
    آیا زمانی که طرح را جی کد می کنیم میشه سرعت حرکت را هم توی طرح جی کد تنظیم کنیم؟
    در ضمن پیشنهاد شما برای برنامه جی کد چیه؟
    من از برنامه Cam Bam استفاده می کنم
    بله سرعت کار رو وقتی که میخای از طرح جی کد بگیری میشه تنظیم کرد
    من با برنامه یونیورسال کار میکنم
    Yes You Can...!!!
    re20za22@
    re20za@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط asadollah68 نمایش پست ها
      کسی اینجا نیست بتونه به سوال من پاسخ بده؟
      آردوینو برای تنظیم سرعت فقط در یک محور خوب در میاد
      ولی برای 2 محور و یا سه محور به طور همزمان دقیق در نمیاد
      مشکل از کنترلر ه که باید با سعی خطا در بیارید
      اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

من با برنامه یونیورسال کار میکنم

پاسخ پاسخ با نقل قول تشکر

دوست من، یونیورسال فریمورک برای کنترل سی ان سی هست من منظورم برای G-code کردن طرحتون بود که از چه نرم افزاری استفاده می کنید که میتونید در همان زمان جی کد کردن سرعت را برای محورهای سی ان سی تعیین کنید!

دیدگاه

سلام دوست عزیز یک سوالی داشتم ازتون شما چطور از نرم افزار inkscape خروجی حی کد گرفتین.

دیدگاه

سلام دوستان
            یه سایت هست برای محاسبات
            یه نگاه بهش بندازین جالبه
            Best tool for calibrating your RepRap based 3D printer. Prusa, Rostock, Mendel, all of them!
            براي بالاتر بودن خودتو ببر بالا،ديگرانو پايين نيار
            چون ممکنه دستت به همه نرسه تا بياريشون پايين

دیدگاه

سلام من میخواستم بدونم که نرم افزار grbl controler از چه خانواده نرم افزاری است .از خانواده camیاcadیاچیز دیگری است وسوال دیگر اینکه ازgrbl controler میتوان طرح سه بعدی را به cncداد تا روی cncاجرا شود.

دیدگاه

با سلام دستگاه من تو تعویض جهت حرکت یک میلیمتر لقی داره که اینو چطور حل کنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جواد8 نمایش پست ها
                  سلام من میخواستم بدونم که نرم افزار grbl controler از چه خانواده نرم افزاری است .از خانواده camیاcadیاچیز دیگری است وسوال دیگر اینکه ازgrbl controler میتوان طرح سه بعدی را به cncداد تا روی cncاجرا شود.
                  درود بر شما
                  در واقع هیچکدام. فقط یک واسط نرم افزاری برای نمایش و ارسال G-code به ماشین هست.بله طرح سه بعدی هم میشه اجرا کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AminAzarAbadi نمایش پست ها
                    درود
                    تا جایی که میدنم GRBL هنوز راه حلی برای این مورد ارائه نداده.بهترین کار کاهش لقی بصورت مکانیکی هست.

دیدگاه

سلام حالا ما اصلا به گشتاور موتور ، وزن شاسی ،پیچ متری یا بال اسکرو کاری نداریم اینا رو ایده ال میگیریم
                      اول باید سوال من از شما این باشه که فایل طرح دلخواه رو خودتون تولید میکنید با برنامه های خاصی که هست؟؟؟؟؟؟ یانه از جایی پیدا میکنید؟؟؟؟
                      اگه خودتون فایلو تولید میکنید توی چه نرم افزاری؟؟؟؟
                      من این سایت رو برای تولید فایل معرفی میکنم که میشه همه چیز رو توی اینبرای طرح دلخواهمون دستکاری کرد مثل سرعت،در چند دور یک عمق مشخص رو یرش با حکاکی کنه و از این قبیل موارد.......
                      easel.inventables.com/
                      البته اینو هم بگم که به صورت سه بعدی هم خروجی شما رو نشون میده وباید برای استفاده از سایت فیلتر شکن استفاده کنید
                      جدیدترین ویرایش توسط mohamad.h.1499@gmail.com; ۱۴:۱۵ ۱۳۹۸/۰۵/۰۸.

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان بنده یک cnc بسیار خوب رو از لحاظ مکانیکی ساختم
                        موتورهارو وصل کردم وحالا بدلیل دلشتن حداقل اطلاعات و نداشتن تجربه در زمینه
                        کنترل تو قسمت نرم افزارش موندم اگر کسی میتونه به من کمک کنه خوشحال میشم
                        و امیدوارم بتونم جبران کنم شماره 9015277023 پیام بدید برای کمک cncبنده خودم تماس میگیرم
                        قطعات مورد استفاده آردینو آنو و سه درایو موتورwb291111 .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X