اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

CNC با محور روتاری (چرخشی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : CNC با محور روتاری (چرخشی)

نوشته اصلی توسط UV
    با سلام و آرزوی موفقیت برای شما

یه چند تا سوال داشتم اگه زحمتی نیس.

در رابطه با درایوری که ساختید
    - قیمت تمام شده هر عدد چفدر شد؟
    - اگر تست کردین نتیجه چطور بود؟
    - مشخصات درایور ؟ چند آمپر و ...

در رابطه با استپرها
    - اگر از تبریز تهیه کردین لطفا آدرس رو بفرمائید.
    - فیمت خرید و مشخصات استپر لطفا؟
    - نو بوده یا استوک؟

ببخشید زیاد شد سوالات.
    سلااااااااااااااااام
    خوبی؟
    چرا زیاد بشه :mrgreen:اتفاق سوال زیادش خوبه
    من حساب کردم که هر درایوری که میسازم کمتر از 18 هزار تومن در میاد
    فعلا تست نکردم چون باید پسرخاله ام کامپیوترش رو بیاره خونمون تا تستش رو شروع کنیم چون کامپیوتره اونه که پارلل داره ولی تا آخر هفته ی آینده تست میکنم نتیجه اشو میگم اگه نتیجه گرفتم نقشه و PCB رو اینجا میذارم تا بقیه ی دوستانم استفاده بکنن
    مشخصات هم درایور 3 آمپر با آی سی های L297 و L298 با پورت پارالل 46 ولت هستش
    البته اینو بگم که ولتاژ بالا اینجا ملاک نیست چون سیستم بر اساس کنترل جریان کار میکنه و آسیبی به موتور ها نمیرسه طبق گفته ی آقای طراح
    درمورد موتور ها هم من موتور ها رو از دستگاه فتوکپی اوراقی در آوردم و روشون نوشته 4.29 ولت 1.3 امپر 1.8 درجه
    توی تبریز بخوای بخری باید بری سه راه امین از اونجا پاساژ چهل ستون که اگه بخوای دست دومش رو بخری واسه امتحان کردن و آموزشی و یادگیری که زیاد هزینه نیافته باید بری طبقه ی هم کف بعد میری مغازه استار الکترونیک اونجا قیمت هاشم مناسبه هم نوش دست دومش هم هست ولی بازم توی مغازه های دیگه هم هستش
    من خودم چون موتور داشتم قیمت نکردم ولی دست دومش حدودای 25 هزار تومن میشه

دیدگاه

عزیزم شما اول بگو چی میخای بسازی این عکسی که گذاشتی به یه دستگاه تراش شبیهه و اصلا اون چیزی که شما به عنوان موتور دوم نوشتی اگر برای تراش باشه نیاز به استپر نیست یه موتور براشلس یا موتور معمولی هم کفایت میکنه و شما در اصل یه محور میخای.
      چی هست این؟

دیدگاه

سلام.فکر میکنم کارت با نرم افزار aspire راه بیوفته.این نرم افزار رو دانلود و نصب کن بعد کافی توی یوتیوب اموزش روتاری رو براش سرچ بکنی.کار کردن باهاش فوق العاده اسون و سریع.موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X