اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت رادیو کنترل ::::::: HELP ::::

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک در ساخت رادیو کنترل ::::::: HELP ::::

بابا چرا خودتو اذیت میکنی ماژول rfm 315 کارت را به راحتی را می اندازد 5000 تومان قیمتش است گیرنده هم 1000 ت برنامه اش هم کاری نداره!!
    sendbin برای ارسال

دیدگاه

سلام به همگی

منم از بچگی دنبال این قضیه بودم طوری که الان که 23 سال دارم برام عقده شده!!!!!!!!!!!!!!!!

مطمئن هستم تو این سایت هستن کسایی که بتونن خیلی کمک کنند . لطفا دریق نکنن بخدا ما همگی ایرانی هستیم باور کنید جای دوری نمیره .

در ضمن ساخت بدنه برای هواپیماهای مدل اونقدرا هم سخت و دقیق نیست من خودم چندین نمونشو با چوب بارسا ساختم و خیلی از قسمتاشو تجربی کالیبره کردم ولی همگی با کش کار میکردند!!!!!

اگه بتونم مشکل رادیو کنترلشو رفع کنم حتما اقدام به ساخت یه نمونه موتور دار میکنم.

یه چیز دیگه من فکر نمیکنم بشه از این ماژول های آماده استفاده کرد آخه اینا اطلاعات رو دقیق نمیفرستند حداقال اونایی که من کار کردم اینجوری بودن ما نیاز به یه رادیو کنترولر حداقل شش کانال با اطمینان بالاداریم .
      خوب دوستان کم نیارن میشه بلوک بلوک با آی سی های آماده یه کارایی کرد مثل همین pll ها و....

majid_valentin بی پرواست.جسورانه می پرسد.رودروایسی ندارد.هر چه دلش خواست می گوید!!
      اهل مراعات نیست.
      معنی ساخت و پاخت را نمیداند.
      بزرگ و کوچک را نمیشناسد ..
      بی باکی را یواشکی آموخته. در تاریکی می نشیند و روشنایی را می پاید.
      پر انرژی و با نشاط است واز سانسور و فیلترینگ غمین است نیش دارند اما آزار ندارد!!!!

دیدگاه

با با بیان از این کلک رشتی من استفاده کنید هم ارزون در میاد هم بردش حدود 40 کیلومتر میشه :nice: :redface: :redface:
        یادتون هست قبل از اینکه موبایل فراگیر بشه همه از این تلفنهای بیسیم چینی که به سیناعو مشهور بودن استفاده میکردند؟
        از همین تلفنها و یک دیکودر dtmf میشه یک فرستنده گیرنده 40 کیلومتری داشت من که جواب گرفتم :nerd: :nerd:
        پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
          با با بیان از این کلک رشتی من استفاده کنید هم ارزون در میاد هم بردش حدود 40 کیلومتر میشه :nice: :redface: :redface:
          یادتون هست قبل از اینکه موبایل فراگیر بشه همه از این تلفنهای بیسیم چینی که به سیناعو مشهور بودن استفاده میکردند؟
          از همین تلفنها و یک دیکودر dtmf میشه یک فرستنده گیرنده 40 کیلومتری داشت من که جواب گرفتم :nerd: :nerd:
          بله اینم روش خوبی هست .

ولی فکر کنم اگه بجای اون واکی تاکی ها از فرستنده گیرنده های fm و دیکدر اینکودر dtmf استفاده کنیم بهتر باشه.

آخه مدارشون با هر توانی فراوون تو اینترنت پیدا میشه.

راستی من یه سوال داشتم :

آیا میشه بجای فرستادن دیتا به صورت dtmf از ماژول های پارالل به سریال یا سریال استفاده کرد ؟؟؟؟

منظورم اینه که بجای اینکه دیتا رو به صورت dtmf اینکد کنیم و با مثلا فرستنده fm یا واکی تاکی بفرستیم

و اونور دیکد کنیم به صورت سریال بفرستیم به فرستنده fm و اونو از گیرنده fm دیکد کنیم؟؟؟
          majid_valentin بی پرواست.جسورانه می پرسد.رودروایسی ندارد.هر چه دلش خواست می گوید!!
          اهل مراعات نیست.
          معنی ساخت و پاخت را نمیداند.
          بزرگ و کوچک را نمیشناسد ..
          بی باکی را یواشکی آموخته. در تاریکی می نشیند و روشنایی را می پاید.
          پر انرژی و با نشاط است واز سانسور و فیلترینگ غمین است نیش دارند اما آزار ندارد!!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X