اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

علت تاخیر در روشن شدن لامپ کم مصرف ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : علت تاخیر در روشن شدن لامپ کم مصرف ؟

نوشته اصلی توسط farzad_Sh_2020
    روی این لامپا نوشته شده که روشن و خاموش کردن زیاد اونها باعث کاهش عمرشون میشه به همین دلیل من فکر میکنم برای این نوع استفاده که شما دارید بهتره از همون نوع رشته ای استفاده کنید چون ظاهرا مدت طولانی کاری ندارید توی انباریتون :smile:

سلام
    اگه لامپ کم مصرفت دیر روشن میشه بدون جنسش خوبه .
    در اصل باید اینجور باشه و علتش هم بخاطر مدار داخلشه که ایجاد یه تاخیر می کنه .
    راستی کی به شما گفته برای یه کار 3 ثانیه ای از یه لامپ کم مصرف استفاده کنی ؟!! این لامپ ها برای مدت زمانهای بیشر هستند (حداقل 1 دقیقه) . اونوقت خراب میشه هر چی فحش و نفرینه حواله سازنده بدبخت می کنی !!!!

دوست عزیز من چون لامپ انبار باید از شب تا صبح حدود 8 ساعت روشن باشه از لامپ کم مصرف استفاده میکنم .
    خوب اگه اینطوره خوب کاری می کنی که از این نوع لامپ ها استفاده می کنی .
    امروز زندگی را آغاز کن !
    امروز مخاطره کن !
    امروز کاری کن !
    نگذار که به آرامی بمیری !
    پابلو نرودا

دیدگاه

داداش اینا محدودیت استارت دارن چون موقع استارت یه ولتاژ قوی میدن رو فیلمان با عث کاهش عمر لامپ میشه ینی مثلا فک کن هر روشن خاموش کردن یک ساعت عمرشو کم میکنه اگه 1000 بار روشن خواموش شه خراب میشه در حالی که 1000 ساعت یک سره می تونه روشن باشه :nice:
      [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

سلام

آقا حامد لطفا قبل از ارسال پاسخ ، به تاریخ پست قبلی توجه کنید...

فکر کنم این پست مربوط به چند ماه پیش میشه.

موفق باشید :nerd:

دیدگاه

این دو عدد مقاومت ntc چند اهم وچند وات است؟
          آیا شکل مدار موجوداست؟

دیدگاه

یه ptc با خازن راه انداز موازی شده برای اینکه در سرما باعث بشه لامپ زودتر روشن بشه که بعد از مدتی کاراییش برعکس میشه و باعث میشه خازن استارت دیرتر شارژ بشه ، اگه اون مقاومتو برداری مشکل حل میشه،البته معمولا تو لامپای قدیمیتر و ایرانی این مقاومتو موازی میکردن،لامپای جدید نداره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X