اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوع ال ای دی برای تابلو روان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نوع ال ای دی برای تابلو روان

دوستان دو سوال :

فاصله ی بین led ها بر چه مبنایی انتخاب میشه و معمولا چقدر گذاشته میشه این فاصله بین هر led ؟

تابلو روان هایی که گرد(متن دور تا دورش حرکت میکنه) هستند به چه صورت درست میشن ؟ فیبر و اتصالات و...
    موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
    (اديسون)

دیدگاه

فاصله ال ای دی ها سلیقه ای هستش که معمولا اونارو هرچی فشرده تر بگیری متن بهتر نشون داده میشه

A-Hosseini

دیدگاه

ولی یه جا خوندم که بر حسب فاصله ی دید نسبت به تابلو روان تغییر میکنه . چون ممکنه تابلو برای یه بانک باشه یا مثلا برا یه اتوبان !
        (اديسون)

دیدگاه

من شنیدم دو نوع تابلوی تجاری هست .یکیش فقط شب دیده میشه.اون یکی قابلیت دیده شدن در روز رو هم داره.تفاوت این ها فقط تو میزان نور led هست یا خودشون هم فرق دارند؟؟
          نوشته اصلی توسط سعید فروزانی
          ولی یه جا خوندم که بر حسب فاصله ی دید نسبت به تابلو روان تغییر میکنه . چون ممکنه تابلو برای یه بانک باشه یا مثلا برا یه اتوبان !
          من فکر می کنم علاوه بر این هرچی led ها پر نور تر باشند فاصله رو میشه بیشتر کرد.
          البته هرچه قدر led ها ریز تر باشند و بهم نزدیک تر کیفیت متن یا تصویر بالا تر میره
          [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

تابلو های روز دید یه درایور دارن که نور led ها رو بسیار تقویت میکنه و ضمنا برای روز دید از پنجره led استفاده میکنن تا نورشون تقریبا متمرکز بشه برای فاصله هم تا 2متر یا 4-5متر بهتره از فاصله 1سانت استفاده کرد ولی برای فواصل بیشتر مثلا تا 15متر 1.5و بیشتر از اون 2سانت انتخاب کنید که البته قانون نداره و تجربیه
            { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام
              من امروز با کلی گشت گ وگذار بالاخره تو چهل ستون تبریز ال ای دی oval پیدا کردم البته بعضی ها اسمش را ال ای دی کلاهی می گفتند دو نوع بود نوع چینی را بسته ای 30 تومن و نوع مالزی را بسته ای 60 تومن میداد
              نظر دوستان چیه؟؟؟
              ایا قیمت ها مناسبه؟؟؟
              ایا در تهران یا جاهای دیگر ال ای دی فروشی که قیمتش پایین باشد سراغ دارید؟؟؟ البته میدونم که قیمتهایی که به من دادند زیادی بالاست ولی دوستان نظرشون را بگند
              اگه فروشگاه اینترنتی می شناسید معرفی کنید

دیدگاه

سلام
                کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

سلام عزیز دل.
                  تا اونجا که من پرسیدم بهترین مارکش EVER LIGHT هستش که دونه ای 50 تومن قیمتشه.خودم 2 روز پیش 1050 تا LED اوال خریدم دونه ای 40 تومن مارکشم معاوم نیست چیه ولی فروشنده می گفت تضمینی بهت میدم.
                  متاسفانه فروشگاه اینترنتی نمیشناسم.
                  گسترده تر از هر چیز دل مومن است(امام علی (ع))
                  [glow=red,2,300]R[/glow]
                  [glow=green,2,300]G[/glow]
                  [glow=blue,2,300]B[/glow]

دیدگاه

سلام
                    استفاده از LED اوال اصلا به صرفه نیستش و در اصل برای تابلو های RGBساخته شده
                    توی تابلو های RGB (همون تلوزیون های رنگی که تو چهارراه ها وصل میکنن) برای این که قیمت تموم شدش پایین در بیاد از سه تا LED جداگانه استفاده می کنن و چون LED های مات معمولی رنگ آبی ندارن از LED اوال استفاده میشه که رنگ آبی هم داره
                    همچنین این نوع LED روز دید نیستن اگر دقت کنید تابلو های RGB نورشون توی روز به خوبی مشاهده نمیشه
                    برای تابلو نویسنده باید از LED های شفاف و از همه مهمتر یکدست استفاده کنین
                    LED که خودم پشنهاد می کنم اگر می خاین ارزون قیمت باشه از LED SE استفاده کنین قیمتش هم مناسبه و در بزودی در فروشگاه اینترنتی سایت هم قرار میگیره
                    نورش هم بد نیستش
                    این LED که من گفتم تا حالا بیش از ۲۰۰ هزار تا در تابلو نویسنده های فقط در شهر خودمون استفاده شده و کاملا روز دید هست به طوری که زیر آفتاب هم به خوبی قابل روییت هستش
                    ولی اگر دوست دارین یکمی نور بیشنری داشته باشین و کیفیت بالاتر باشه از MS LIGHT استفاده کنین که دارای نوری فوق العاده هست و کاملا یکدست هستن
                    ولی قیمتش از SE بیشتره و ساخت تایوان هم هستش
                    در صورت تمایل با ایمیل فروشگاه تماس بگیرین

در ضمن شخصا EVER LIGHT رو پیشنهاد نمی کنم چون که اکثرا تقلبی هستن

دیدگاه

کاشکی قیمت عمده این دو نوع led روهم گفته بودین ؟؟!

led های معمولی (18 تومنی) هم توی تابلو استفاده میشه ؟
                      (اديسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدرضا حسینا
                        سلام
                        استفاده از LED اوال اصلا به صرفه نیستش و در اصل برای تابلو های RGBساخته شده
                        توی تابلو های RGB (همون تلوزیون های رنگی که تو چهارراه ها وصل میکنن) برای این که قیمت تموم شدش پایین در بیاد از سه تا LED جداگانه استفاده می کنن و چون LED های مات معمولی رنگ آبی ندارن از LED اوال استفاده میشه که رنگ آبی هم داره
                        همچنین این نوع LED روز دید نیستن اگر دقت کنید تابلو های RGB نورشون توی روز به خوبی مشاهده نمیشه
                        برای تابلو نویسنده باید از LED های شفاف و از همه مهمتر یکدست استفاده کنین
                        LED که خودم پشنهاد می کنم اگر می خاین ارزون قیمت باشه از LED SE استفاده کنین قیمتش هم مناسبه و در بزودی در فروشگاه اینترنتی سایت هم قرار میگیره
                        نورش هم بد نیستش
                        این LED که من گفتم تا حالا بیش از ۲۰۰ هزار تا در تابلو نویسنده های فقط در شهر خودمون استفاده شده و کاملا روز دید هست به طوری که زیر آفتاب هم به خوبی قابل روییت هستش
                        ولی اگر دوست دارین یکمی نور بیشنری داشته باشین و کیفیت بالاتر باشه از MS LIGHT استفاده کنین که دارای نوری فوق العاده هست و کاملا یکدست هستن
                        ولی قیمتش از SE بیشتره و ساخت تایوان هم هستش
                        در صورت تمایل با ایمیل فروشگاه تماس بگیرین

در ضمن شخصا EVER LIGHT رو پیشنهاد نمی کنم چون که اکثرا تقلبی هستن
                        سلام
                        اولا ال ای دی اوال چنده؟؟؟ رنگ های متفوات قیمتش در هزار چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ال ای دی نوع se و ms که تو تاپیک گفتید مگه اوال نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قیمت این دونوع ال ای دی در بسته هزار تایی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        قیمت رنگ های مختلفش چنده عزیز دل
                        ؟؟؟؟

من با بررسی که تو بازار کردم 99 درصد تابلو فروش ها از اوال استفاده کرده اند نظر شما چیست؟؟
                        بهترین ال ای دی برای تابلو روان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siamakb
                          سلام عزیز دل.
                          تا اونجا که من پرسیدم بهترین مارکش EVER LIGHT هستش که دونه ای 50 تومن قیمتشه.خودم 2 روز پیش 1050 تا LED اوال خریدم دونه ای 40 تومن مارکشم معاوم نیست چیه ولی فروشنده می گفت تضمینی بهت میدم.
                          متاسفانه فروشگاه اینترنتی نمیشناسم.
                          سلام
                          از کجا خریدی؟؟؟
                          چه رنگی؟؟؟؟
                          ساخت کجا بود چین؟ تایوان مالزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          نورش چه طوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

ببینین از LED اوال استفاده نکنین به دلایلی که گفتم ولی اگر هم دوست داشته باشین می تونین از اونم استفاده کنین
                            جنس مرغوب و یکدست اول رو تعداد هزار تا حدود ۶۰ میوفته ولی اگر فله ای اول هم هستش رو تعداد هزار تا حدود ۲۵ ۳۰ میوفته
                            LED SE رو تعداد بیش از هزار تا ۲۵ میوفته
                            LED MS هم رو تعداد هزار تا حدود ۳۵ میوفته(مطمن نیستم)
                            ساخت تایوان هستن و روی اون ها هم نوشته
                            این قیمت ها ماله رنگ قرمز هستش ولی در اکثر موارد قیمت رنگ های دیگه هم همین حدوده

برای خرید میتونین با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرین
                            http://support-eca.ir/visitor/index....me=&email=

دیدگاه

سلام
                              ممنون عزیز دلم پس یه کار کنیم
                              می تونید برای نمونه 10 تا ال ای دی اوال و 10 تا مدل se و 10 مدل ms را برا بفرستید
                              خواهشا اگه می تونی بگو تا ملغ اش را واریز کنم تا بفرستی ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدرضا حسینا
                                ببینین از LED اوال استفاده نکنین به دلایلی که گفتم ولی اگر هم دوست داشته باشین می تونین از اونم استفاده کنین
                                جنس مرغوب و یکدست اول رو تعداد هزار تا حدود ۶۰ میوفته ولی اگر فله ای اول هم هستش رو تعداد هزار تا حدود ۲۵ ۳۰ میوفته
                                LED SE رو تعداد بیش از هزار تا ۲۵ میوفته
                                LED MS هم رو تعداد هزار تا حدود ۳۵ میوفته(مطمن نیستم)
                                ساخت تایوان هستن و روی اون ها هم نوشته
                                این قیمت ها ماله رنگ قرمز هستش ولی در اکثر موارد قیمت رنگ های دیگه هم همین حدوده

برای خرید میتونین با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرین
                                http://support-eca.ir/visitor/index....me=&email=
                                سلام
                                خوبی عزیز دلم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                                ممنون از جواب ات
                                یعنی شمل میگید تو تابلو های روان از ال ای دی هایی که شما فرمودید استفاده میشه؟؟
                                اخه من حدود30 تا بلو را مقایسه کردم همش ال ای دی مدل اوال بود
                                در ضمن
                                زاویه تابش ال ای دی اوال 110 درجه هست
                                ایا زاویه تابش ال ای دی های سری se , me نیز چنین هستند؟؟؟؟؟؟؟؟
                                اصلا زاویه تابش آنها چند درجه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X