اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تهییه قطعات مرغوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تهییه قطعات مرغوب

با توجه به چینی بازار موجود و فراوانی قطعه های تقلبی و نامرغوب این تاپیکو زدم تا دوستان برای تهییه قطعات مرغوب تبادل نظر کنند.اولین مشتری هم خودم هستم که می خوام 12 تا ترانزیستور IRFP240و 12 تا ترانزیستور IRFP9240 تهییه کنم،کسی از دوستان میتونه آدرسی بهم بده که بتونم نوع مرغوب تهییه کنم؟قیمت نوع مرغوب این ترانزیستورا رو کسی از دوستان داره؟اصلی و تقلبیش رو میشه از روی علائم ظاهری تشخیص داد؟دوستان لطفا راهنمایی کنن،ممنونم :biggrin:
    رازي در کار نبود

پاسخ : تهییه قطعات مرغوب

نوشته اصلی توسط hs67
    با توجه به چینی بازار موجود و فراوانی قطعه های تقلبی و نامرغوب این تاپیکو زدم تا دوستان برای تهییه قطعات مرغوب تبادل نظر کنند.اولین مشتری هم خودم هستم که می خوام 12 تا ترانزیستور IRFP240و 12 تا ترانزیستور IRFP9240 تهییه کنم،کسی از دوستان میتونه آدرسی بهم بده که بتونم نوع مرغوب تهییه کنم؟قیمت نوع مرغوب این ترانزیستورا رو کسی از دوستان داره؟اصلی و تقلبیش رو میشه از روی علائم ظاهری تشخیص داد؟دوستان لطفا راهنمایی کنن،ممنونم :biggrin:
    سلام حق با دوستمونه آقا ما رفتیم ترانزیستور tip147 و tip 142 بگیریم اول tip147 رو گرفتم ولی وقتی رفتم که tip142 رو بگیرم دیدم اندازش 2 برابر اونه :eek: گفتم tip 147 هم داری گفت آره دارم گفتم بده ببینم چه شکلیه دیدم اصلا با اون tip 147 که گرفتم کلّی فرق داره یارو میگفت اون تقلّبی هست منم رفتم پسش دادم کوبوندم تو کلّه یارو :mrgreen: اون تقلّبیه اندازه همین رگولاتور 7805 بود ولی این اصلیه اندازش بزرگتر از اون بود
    خلاصه اگه من حالیم نبود همونو بهم مینداختن
    حالا این قطعه قیمت زیادی نداره ولی بعضی قطعه ها مثل بعضی ماسفتا که 4 یا 5 هزار تومنه چی ؟
    اگه تقلّبی باشه چی ؟ 2 روز که کار کنه رفته رو هوا
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی از کارخانه های سازنده اصلی این نوع ترانزیستورا و اطلاعی از تشخیص دادن اصل بودن اونا داره حتما عنوان کنه
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

پاسخ : تهییه قطعات مرغوب

در تهران، ضلع شمال شرقی طبقه اول پاساژ فرقانی، دفتری با نام عماد الکترونیک وجود دارد که یکی از توزیع کنندگان ترانزیستور و ماسفت است و اگر در تعداد کم حاضر به فروش قطعات باشد، از نظر اصلی بودن قطعات در وضعیت بهتری نسبت به بسیاری از فروشندگان دیگر قرار دارد.
      اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
      دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
      برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
      وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
      قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
      اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
      ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X